GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kalesony

08.01.2008
13:31
smile
[1]

Andruskill [ Pretorianin ]

Kalesony

Co myślicie o kalesonach? Czy to obciach nosić kalesony? Umieściłem obrazek jak wyglądają jak by ktoś się pytał...:)

08.01.2008
13:35
[2]

Yari [ Juventino ]

Obciach ? W takiej kategorii to myślą chyba dzieci tylko :). Co prawda tej zimy nie miałem okazji założyć kalesony jednak uważam po co marznąć skoro jajka mogą być dobrze ocieplone :).
Kalesony na tak ;).

08.01.2008
13:35
smile
[3]

kurzew [ The Road Warrior ]

Jak sobie kiedys jajka przeziebisz to bedziesz wiedzial ze to nie zaden obciach.

Przyznam sie ze nosze. Jak bylem ostatnio w Islandii i zawial wiatr to bez kalesonow chyba bym zamarzl. Tak samo bylo jak lazilem po gorach w zimie. Kalesony przydatna rzecz.

08.01.2008
13:38
[4]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

Obciach? Ja tam sobie nie wyobrażam wyjścia na dwór 2 lata temu albo na sanki bez kaleson... obecnie jednak nie widzę powodu aby je nosić, zima jest dość ciepła.

08.01.2008
13:40
[5]

djforever [ Senator ]

Nie zakładałem od ponad 5 lat, są dla mnie cholernie niewygodne. A mrozy zawsze jakoś wytrzymuję.

08.01.2008
13:44
[6]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Dla jajek chłód nie jest czymś strasznym - dlatego mamy je na wierzchu, a nie gdzieś w środku. Niższa temperatura jest im potrzebna do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania :)

Czasem kalesony bardzo się przydają, ale wygodne są tylko takie ściśle przylegające do nóg - takie rajstopy bez 'stóp'.

08.01.2008
13:53
smile
[7]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

mam dokladnie jak djforever no poza 5 lat :P (kolo 3-4)

08.01.2008
13:56
[8]

Vidos [ Legend ]

Planujesz na dłuższą metę rozkręcić ten wątek że założyłeś go w karczmach.

08.01.2008
13:58
[9]

Forageriss [ Pretorianin ]

nie uważam, żeby noszenie kalesonów było czymś "obciachowym". Osobiście zakładam je tylko jak naprawdę muszę - są dla mnie nie wygodne a w/w jajka przywykły do niskich temperatur :)

08.01.2008
13:59
[10]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Kiedyś nie (bo obciach), teraz tak (bo po co marznąć). Co prawda w tym roku okazję do ich założenia miałem tylko na nartach, ale nie uważam takiego dodatkowego docieplenia za powód do wstydu. Co więcej, nawet dzieciaki (młodzież) zaczyna je nosić.

08.01.2008
14:11
[11]

camelx [ Pretorianin ]

Jak są wielkie morzy to czemu nie :)

08.01.2008
14:18
[12]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

już dosć długo nie nosiłem ale są u mnie na tak

08.01.2008
14:29
[13]

Jotkichłopak [ ancymonek ]

kalesony są nie zdrowe, jajka mają w nich za ciepło

08.01.2008
14:29
[14]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Nosilem daaawno temu, teraz wolę złożyć jakieś cieplejsze(grubsze) spodnie niż cienkie spodnie + kalesony :)

08.01.2008
14:30
[15]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Ktoś chyba coś w zeszłym roku pisał o chodzeniu w srajtkach.
Ma ktoś linka? :>

08.01.2008
14:31
[16]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

podobnie jak NicK preferuje "rajtuzki", czyli kalesony przylegajace do nog. Kiedys je nie nosilem bo mialem blisko do szkoly (podst, liceum), od 3 lat nosze bo na uczelnie mam daleko.

08.01.2008
14:35
smile
[17]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

ja tam uwazam ze noszenie kaleson to nie jest obciach(no moze troche)

08.01.2008
14:36
[18]

Pan Kleks [ Legionista ]

Mam przykre wspomnienia. W podstawowce bylem zmuszany by w nich chodzic podczas zimy i koledzy sie ze mnie wysmiewali na WF :( przez to przestalem chodzic na SKSy.

Stare czasy.

08.01.2008
14:43
[19]

dudka [ Legend ]

Kalesony to obciach? Bullshit :D

Bez nich nie przetrwałbym średnio mroźnej zimy :P, należę do zmarźlaków... zresztą nie wyobrażam sobie stać na mrozie w samych spodniach
a co do czasów podstawówki... zawsze miałem głeboko w dupie co koledzy powiedzą na moje kalesony

08.01.2008
15:00
[20]

Kurdt [ Legend ]

Nie kalesony, tylko srochy. Jak chcesz być prawdziwym Warszawiakiem, to nie możesz ich nosić.

08.01.2008
15:14
[21]

Taikun. [ NINTENDO ]

Kurdt >> u nas nie mowi sie kalesony czy srochy ale kalesraki :) narazie nie nosze bo jeszcze zimno nie było ale gdy temp spadnie do -10 to założe ze 3 pary na raz ;)

08.01.2008
15:16
[22]

Kurdt [ Legend ]

Taikun -> Zapomniałeś już o tym epic threadzie? :P

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4588401

08.01.2008
15:29
smile
[23]

Ceran_19 [ Shrek ]

ja nie nosze bo już przywykłem do mrozu ;)

08.01.2008
15:30
[24]

Grim looter [ Pretorianin ]

Kalesony to zwykłe ubranie...żaden wstyd jak się je nosi,przeciez po to są.

08.01.2008
15:36
[25]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

Przyznaje się nosze kalesony!!!a tak na serio to nie ma w tym nic złego.

08.01.2008
16:14
[26]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Kalesrajdy zakładam jak jest naprawde zimno, niewygodni mi troche w nich, ale żaden tam obciach:)

08.01.2008
16:18
[27]

Azazell3 [ C.O.P ]

ja mówię na kalesony - kalisraki :D i nie ma co się wstydzić w nich chodzi.. Będziecie miec zdrowe jajca :)

08.01.2008
16:19
smile
[28]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ja tam przyzwyczajony jestem do zimna więc kalesony jak jadę gdzieś na długo i wysoko na narty ...

w Zakopanym parę tygodni przez cały czas było -10/-18 więc nic wielkiego ... w tej chwili jest -4

08.01.2008
16:23
[29]

Kozi89 [ Senator ]

Pamiętam, ze gdy mrozy sięgały -30 stopni to tylko kalesony umożliwiły mi chodzenie do szkoły. Jestem im za to wdzięczny.

08.01.2008
16:29
[30]

tomekcz [ Polska ]

Przy nie dużych mrozach do szkoły nie nosze, ale jak jest trochę zimniej i idę na narty czy coś to oczywiście zakładam :)

08.01.2008
16:29
[31]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Nosze i jestem dumny!

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4537854
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4588401

08.01.2008
17:12
[32]

Andruskill [ Pretorianin ]

Czyli za kalesonami są osoby które są starsze [19 i powyżej (przepraszam jeśli kogoś obraziłem)] a wyśmiewają je młodsi oraz warszawiacy. Gdybym ja poszedł w kalesonach do szkoły to miałbym przerypane do końca roku (3 kl. gim.) w całej szkole. Smutne lecz prawdziwe ;(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.