Ostachh [ Pretorianin ]
Fraps - nie działa
Wersja trialowa śmigała aż miło, po zainstalowaniu fulla klikam na ikonkę i czekam... czekam... pojawia się na pół sekundki klepsydra i znika. Czekam... Nic
Pogooglowałem trochę i ludzie mają podobny problem, niestety nie znalazłem rozwiązania. Ktoś mógłby pomóc? ;)
beowulff [ X ]
OOOO mam tu -> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6595122
Ostachh [ Pretorianin ]
thx :*