GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fraps - nie działa

02.01.2008
00:50
[1]

Ostachh [ Pretorianin ]

Fraps - nie działa

Wersja trialowa śmigała aż miło, po zainstalowaniu fulla klikam na ikonkę i czekam... czekam... pojawia się na pół sekundki klepsydra i znika. Czekam... Nic
Pogooglowałem trochę i ludzie mają podobny problem, niestety nie znalazłem rozwiązania. Ktoś mógłby pomóc? ;)

02.01.2008
00:53
[2]

beowulff [ X ]

OOOO mam tu -> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6595122

02.01.2008
01:01
[3]

Ostachh [ Pretorianin ]

thx :*

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.