beowulff [ X ]
Problem z frapsem...
Miałem, zainstalowana nie zarejestrowaną wersje Frapsa, odinstalowałem go i instaluje zarejestrowaną po czy instalacja dobiega poprawnie do konca. Ale programu nie da sie uruchomic, wlaczam go a nic sie nie dzieje, na laptopie dziala ok. Pewnie ta wersja nie zarejestrowana cos popsula. Mial ktoś moze podobny problem i poradzil sobie z nim?
Biały_695 [ Konsul ]
Odinstaluj jeszcze raz, użyj Ccleaner'a ew.RegDoctor i spróbuj jeszcze raz zainstalować...
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Spróbuj to:
Link:

beowulff [ X ]
Stranger
<-
Dziękuje :)
*podaje pepsi*
:D
Am.StaffGTS [ Slipknot ]
zainstaluj najnowszego i naprwno bedzie dzialac