GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z frapsem...

02.07.2007
18:04
[1]

beowulff [ X ]

Problem z frapsem...

Miałem, zainstalowana nie zarejestrowaną wersje Frapsa, odinstalowałem go i instaluje zarejestrowaną po czy instalacja dobiega poprawnie do konca. Ale programu nie da sie uruchomic, wlaczam go a nic sie nie dzieje, na laptopie dziala ok. Pewnie ta wersja nie zarejestrowana cos popsula. Mial ktoś moze podobny problem i poradzil sobie z nim?

02.07.2007
18:07
[2]

Biały_695 [ Konsul ]

Odinstaluj jeszcze raz, użyj Ccleaner'a ew.RegDoctor i spróbuj jeszcze raz zainstalować...

02.07.2007
18:08
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Spróbuj to:

Link:

02.07.2007
18:17
smile
[4]

beowulff [ X ]

Stranger
<-

Dziękuje :)

*podaje pepsi*
:D

02.07.2007
19:11
[5]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

zainstaluj najnowszego i naprwno bedzie dzialac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.