GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

winiary & knorr

21.12.2006
12:51
[1]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

winiary & knorr

Których z tych producentów produktów częściej używacie ???
Ja osobiście Winiar ale wszyscy znajomi knorra
ktory jest lepszy ???

21.12.2006
12:53
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Ciekaw jestem czy kiedyś pojawi się temat: Jaką muszlę klozetową wolicie? Z półką czy bez półki.

21.12.2006
12:53
smile
[3]

hilander [ ]

Dolce & Gabbana

21.12.2006
12:56
[4]

wysia [ Generaďż˝ ]

Lepszy jest ten, ktory ci bardziej smakuje, czyz nie?

21.12.2006
12:56
[5]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

Wiem żę to głupie i idiotyczne
ale pytam z czystej ciekawosci

21.12.2006
13:40
[6]

Toolism [ GameDev ]

wybacz, w moich oczach jeśli zadajesz głupie i idiotyczne pytanie, to albo jesteś głupi albo idiota.

21.12.2006
13:45
[7]

Kompo [ alkopoligamista ]

Albo małolat, który chce zabłysnąć wątkiem na forum. Już bez takich pocisków, Toolism. :)

21.12.2006
13:45
smile
[8]

halski88 [ Pan Prezes ]

winiary

21.12.2006
13:45
[9]

Kenny!! [ Konsul ]

Viniary

21.12.2006
13:47
smile
[10]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

UVI


Ciekaw jestem czy kiedyś pojawi się temat: Jaką muszlę klozetową wolicie? Z półką czy bez półki.

Akurat ta kwestia była już dyskutowana prawie 3 lata temu :)

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2068534

21.12.2006
14:05
[11]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Jeśli już cokolwiek gotuje a nie zdarza się to zbyt często to zawsze daje kostki rosołowe firmy Knorr.

31.12.2006
21:41
smile
[12]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

NIE KARMIĆ TROLA!!

31.12.2006
21:42
[13]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

knorr

31.12.2006
22:08
[14]

Majcyk [ Pretorianin ]

knorr

01.01.2007
02:25
[15]

Książę_25 [ Predator ]

Winiary

01.01.2007
03:07
[16]

Kubcys [ AMG ]

knorr

01.01.2007
03:27
[17]

Pawelinho [ Pretorianin ]

pudliszki

01.01.2007
03:57
[18]

boro [ Senator ]

cos nie bardzo sie przylozyles do tego watku:

ani Winiary, ani Knorr to nie sa producenci... to obie nazwy to marki, ktore naleza odpowiednio do Nestle i Unilevera...

sam preferuje Knorra

01.01.2007
10:00
[19]

Mastalyo [ Centurion ]

hellman's

01.01.2007
10:29
smile
[20]

LOL 2160 [ Pretorianin ]

Vifon

01.01.2007
10:31
[21]

TzymischePL [ Legend ]

boro ===> Wszystkiego najlepszego w nowym roku :). Gdzie teraz jestes?? Ciagle US?
No i widze ze zostal Ci jeszcze patriotyzm firmowy ;)))))

Toolism ===>
wybacz, w moich oczach jeśli zadajesz głupie i idiotyczne pytanie, to albo jesteś głupi albo idiota.

A widzisz, moj profesor od historii idei (fantastyczny czlowiek, wykladowca i promotor) zwykl mowic ze nie ma glupich pytan sa tylko odpowiedzi debili. I musze przyznac, czego jestes najlepszym przykladem, ze jak zwykle mial racje.

01.01.2007
11:05
[22]

zylla® [ Centurion ]

OMG ja przeczytalem co jest lepsze WinRaR czy Knorr :P i sie dziwie oco chodzi :P

01.01.2007
11:12
smile
[23]

Adamzzz [ Pretorianin ]

Knorr bo mają dobre zupki w proszku :)

01.01.2007
18:05
[24]

boro [ Senator ]

TzymischePL ---> wszystkiego naj..naj..
ano jeszcze jestem w US, ale na cale szczescie wracam do Polski za niedlugo (najpozniej pod koniec lutego, ale mam nadzieje wczesniej).. akurat w tym miejscu nie bylo mowy o patriotyzmie firmowym - ja na prawde lubie Knorr'a... :)
a ty jak tam - nadal IRL???

01.01.2007
18:06
smile
[25]

mycha921 [ Potępiony ]

Winiary bo to Nestle :)

01.01.2007
18:27
smile
[26]

Diobeuek [ Konsul ]

Wolę Nestle ale w tym przypadku Knorra ;)

01.01.2007
18:38
[27]

TzymischePL [ Legend ]

boro ===> A jak sprawa z NZ? Wracasz na stale do Polski czy uderzasz jeszcze gdzies ?? :) odezwalbys sie czasem na gg albo skype :)))).
Ja jak najbardziej w Eire, i raczej sie nie ruszam juz stad. No chyba ze do kangurow.....
Ja generalnie tez wole knorra :). A co do tego czy Nestle czy nie, to co za roznica??

03.01.2007
04:25
[28]

boro [ Senator ]

TzymischePL ---> NZ olalem - wkurzylem sie na nich, choc decyzja na koncu byla pozytywna - przeszlismy caly proces, ale glupie przepisy skomplikowaly nam sytuacje, wiec sie wkurzylem i powiedzialem, ze pierdziele..
w chwili obecnej jestem na etapie przygotowywania sie do powrotu do Polski (zamykanie kont, sprzedawanie samochodow, itd), bilety juz mamy - 1 marca ladujemy na polskiej ziemi (po 3 latach)...
co do komunikatorow - odezwal bym sie, ale roznica czasu i moj tryb pracy (7-17) zabija cala moja energie... ja wracam do domu to padam na pysk i mi sie juz nic nie chce...

kiedy wlecisz do PL?? moze jakies pifko??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.