Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
winiary & knorr
Których z tych producentów produktów częściej używacie ???
Ja osobiście Winiar ale wszyscy znajomi knorra
ktory jest lepszy ???
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Ciekaw jestem czy kiedyś pojawi się temat: Jaką muszlę klozetową wolicie? Z półką czy bez półki.

hilander [ ]
Dolce & Gabbana
wysia [ Generaďż˝ ]
Lepszy jest ten, ktory ci bardziej smakuje, czyz nie?
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
Wiem żę to głupie i idiotyczne
ale pytam z czystej ciekawosci
Toolism [ GameDev ]
wybacz, w moich oczach jeśli zadajesz głupie i idiotyczne pytanie, to albo jesteś głupi albo idiota.
Kompo [ alkopoligamista ]
Albo małolat, który chce zabłysnąć wątkiem na forum. Już bez takich pocisków, Toolism. :)

halski88 [ Pan Prezes ]
winiary
Kenny!! [ Konsul ]
Viniary

Sizalus [ Generaďż˝ ]
UVI
Ciekaw jestem czy kiedyś pojawi się temat: Jaką muszlę klozetową wolicie? Z półką czy bez półki.
Akurat ta kwestia była już dyskutowana prawie 3 lata temu :)
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2068534
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Jeśli już cokolwiek gotuje a nie zdarza się to zbyt często to zawsze daje kostki rosołowe firmy Knorr.

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
NIE KARMIĆ TROLA!!
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
knorr
Majcyk [ Pretorianin ]
knorr
Książę_25 [ Predator ]
Winiary
Kubcys [ AMG ]
knorr
Pawelinho [ Pretorianin ]
pudliszki
boro [ Senator ]
cos nie bardzo sie przylozyles do tego watku:
ani Winiary, ani Knorr to nie sa producenci... to obie nazwy to marki, ktore naleza odpowiednio do Nestle i Unilevera...
sam preferuje Knorra
Mastalyo [ Centurion ]
hellman's

LOL 2160 [ Pretorianin ]
Vifon
TzymischePL [ Legend ]
boro ===> Wszystkiego najlepszego w nowym roku :). Gdzie teraz jestes?? Ciagle US?
No i widze ze zostal Ci jeszcze patriotyzm firmowy ;)))))
Toolism ===>
wybacz, w moich oczach jeśli zadajesz głupie i idiotyczne pytanie, to albo jesteś głupi albo idiota.
A widzisz, moj profesor od historii idei (fantastyczny czlowiek, wykladowca i promotor) zwykl mowic ze nie ma glupich pytan sa tylko odpowiedzi debili. I musze przyznac, czego jestes najlepszym przykladem, ze jak zwykle mial racje.
zylla® [ Centurion ]
OMG ja przeczytalem co jest lepsze WinRaR czy Knorr :P i sie dziwie oco chodzi :P

Adamzzz [ Pretorianin ]
Knorr bo mają dobre zupki w proszku :)
boro [ Senator ]
TzymischePL ---> wszystkiego naj..naj..
ano jeszcze jestem w US, ale na cale szczescie wracam do Polski za niedlugo (najpozniej pod koniec lutego, ale mam nadzieje wczesniej).. akurat w tym miejscu nie bylo mowy o patriotyzmie firmowym - ja na prawde lubie Knorr'a... :)
a ty jak tam - nadal IRL???

mycha921 [ Potępiony ]
Winiary bo to Nestle :)

Diobeuek [ Konsul ]
Wolę Nestle ale w tym przypadku Knorra ;)
TzymischePL [ Legend ]
boro ===> A jak sprawa z NZ? Wracasz na stale do Polski czy uderzasz jeszcze gdzies ?? :) odezwalbys sie czasem na gg albo skype :)))).
Ja jak najbardziej w Eire, i raczej sie nie ruszam juz stad. No chyba ze do kangurow.....
Ja generalnie tez wole knorra :). A co do tego czy Nestle czy nie, to co za roznica??
boro [ Senator ]
TzymischePL ---> NZ olalem - wkurzylem sie na nich, choc decyzja na koncu byla pozytywna - przeszlismy caly proces, ale glupie przepisy skomplikowaly nam sytuacje, wiec sie wkurzylem i powiedzialem, ze pierdziele..
w chwili obecnej jestem na etapie przygotowywania sie do powrotu do Polski (zamykanie kont, sprzedawanie samochodow, itd), bilety juz mamy - 1 marca ladujemy na polskiej ziemi (po 3 latach)...
co do komunikatorow - odezwal bym sie, ale roznica czasu i moj tryb pracy (7-17) zabija cala moja energie... ja wracam do domu to padam na pysk i mi sie juz nic nie chce...
kiedy wlecisz do PL?? moze jakies pifko??