GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

rozkodowane radio opel corsa 1995

27.01.2010
19:29
[1]

ybe93 [ Konsul ]

rozkodowane radio opel corsa 1995

niedawno wymieniałem akumulator w tym samochodzie, i rozkodowało mi się radio. włączam je i wyskakuje napis "safe". radio nic nie reaguje na przyciski.
co mam w tej sytuacji zrobić?

27.01.2010
19:39
[2]

ybe93 [ Konsul ]

up

27.01.2010
19:42
[3]

wysia [ Senator ]

Jak masz kod i instrukcje, to ja poczytaj, bedziesz tam mial napisane jak wklepac kod, by odblokowac. Jak nie masz, to do serwisu, moze ci powiedza - choc mozliwe, ze i tam bez kodu nic nie zrobia.

27.01.2010
19:55
[4]

kjx [ Nelson Tethers ]

MUSISZ mieć specjalną książeczkę ("paszport dla radia"). Tam będzie czterocyfrowy kod potrzebny do odblokowania. A odblokowujesz w następujący sposób (sprawdzone: Astra 97 i Vectra 99 więc może tutaj będzie podobnie):

1. Wyłącz radio.
2. Wciśnij i trzymaj klawisz AS.
3. Trzymając AS, włącz radio i czekaj na charakterystyczne "biiip".
4. Za pomocą klawiszy numerycznych, wpisz kod.
5. Naciśnij i przytrzymaj AS.

PS. Liczba prób nie jest nieograniczona! Trzy pierwsze są "darmowe". Później trzeba czekać koło 12 minut przed kolejną. Po 10 nieudanych ZTCP, robi się niewesoło.

01.09.2010
20:31
[5]

asdasd793 [ Konsul ]

a czy da radę zrobić coś bez tego kodu?

01.09.2010
21:36
[6]

asdasd793 [ Konsul ]

up

01.09.2010
21:52
[7]

Fett [ Avatar ]

niestety

01.09.2010
21:56
smile
[8]

jasonxxx [ Szeryf ]

Wow! To musi być bardzo przydatna opcja dla właścicieli Opli - po wymianie akumulatora należy skorzystać z paszportu i wpisać czterocyfrowy kod używając tajnej kombinacji kilku przycisków, aby móc swobodnie korzystać z radia. Genialne!

Co dzieje się po 10 nieudanych próbach? Zatrzaskują się zamki i fotele rażą prądem? :)

01.09.2010
21:58
[9]

r_ADM [ Senator ]

W mondeo brata tez cos takiego jest. Ze niby antykradziezowe :)

01.09.2010
22:01
[10]

Yaca Killer [ Regent ]

Używam Corsę '95 i Astrę '09 i w żadnym z nich, po odłączeniu akumulatora, nie blokuje się radio. W Corsie jedynie "gubi" ustawienia.

01.09.2010
22:32
[11]

Fett [ Avatar ]

Stanson - a tak nie jest przypadkiem w każdym radiu "zewnętrznym" wyprodukowanym zanim wprowadzono zdejmowalne panele przednie? ? Że właśnie taka ochrona antykradziezowa

01.09.2010
23:09
[12]

legrooch [ MPO Squad Member ]

stan ==> Fordy też tak mają :) Pamiętam, jak w służbowym podmieniałem akumulator :]

02.09.2010
06:50
[13]

asdasd793 [ Konsul ]

no wlasnie, tylko ze do forda to mam kod... XD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.