
piesiec_07 [ Pretorianin ]
wycena sprzętu
Witam. Mam prośbę. Możecie mi wycenić tego kompa ? :)
Płyta Główna: GIGABYTE GA-MA770-UD3 rev 2.0
Procesor: AMD ATHLON II X2 245 2.9 GHz
Pamięć: OCZ DDR 2GB 1066 Mhz
Karta Grafiki: ASUS GEFORCE 9600 GSO 384 MB
Zasilacz: Corsair 400W
Obudowa: TACENS Prior
Napęd DVD: LG GH22NS40
Czytnik kart pamięci
Sprawny 100%. Kupiony na wakacjach. Za całość zapłaciłem ok. 1400 zł.
Jacenexxx16 [ Pretorianin ]
czem hcesz sprzedac taki sprzet trzymaj go :)
piesiec_07 [ Pretorianin ]
UPam bo potrzeba mi go wycenić w najbliższym czasie :)
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Za całość zapłaciłem ok. 1400 zł
No to teraz bedziesz sie cieszyl, jak ktos za niego da 1/3 tego co zaplaciles :)
Tak na szybkiego, to plyta z prockiem jakies 130zl (nowy procek mozna miec za 200zl), RAM 150zl, grafika 150zl, buda, zasilacz i DVD, to razem jakies 120zl (nowa zasilke mozna miec za 160zl). Razem jakies 550zl. Oczywiscie to suma, za ktora jeszcze moglbys to sprzedac, bo rzecz jasna mozesz krzyczec i wiecej, ale wtedy klienta raczej nie znajdziesz.

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
więcej niż 600zł się nie spodziwaj
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
więcej niż 600zł się nie spodziwaj
No nie przesadzajcie...
Na allegro znacznie słabsze sprzęty po tyle chodzą.
IMO - 800zł da się spokojnie wycisnąć, jak trafisz na frajera to nawet i więcej.
Zresztą- wystaw licytację, ustaw cenę minimalną i niech ludzie się kłócą.
Zazwyczaj jak ktoś daje 800zł, a ktoś go przebije to już mu nie szkoda dać 20zł więcej- jego z kolei przebija ktoś inny, i tak w kółko.

piesiec_07 [ Pretorianin ]
Dzięki, ale zapomniałem jeszcze napisać, że w kompie są dwa dyski Western Digital 80 GB i 120 GB, więc myślę, że 800zł powinienem dostać.
Ten zasilacz to nie jakiś tani szit, tylko zasilacz za 200 zł!