GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Moja mama ma do was prośbę : )

20.01.2010
09:41
smile
[1]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Moja mama ma do was prośbę : )

Moja mama gra w takie zabawne zoo i ma do was wielką prośbę - potrzebuje jakichś tam standardowych kliknięć w link, żeby coś tam dostać. Nie wiem co i po co, ale po prostu - kliknijcie jak możecie : )

Moja mama będzie wdzięczna : )

Link:



Z góry dzięki za pomoc : )

20.01.2010
09:43
smile
[2]

klimson_ [ Ace of Spades ]

daj fotke

20.01.2010
09:44
smile
[3]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

togtfo

20.01.2010
09:44
smile
[4]

Yerten [ Pretorianin ]

Moja mama ma do was prośbę : )

20.01.2010
09:55
smile
[5]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Ej no Ja nie jestem "monia63" : P

20.01.2010
09:56
smile
[6]

Raistand [ Generaďż˝ ]

No przecież nie o Twoją fotkę chodzi!

20.01.2010
09:57
[7]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

pewnie ty masz prośbę a przyznać się nie chcesz

20.01.2010
09:58
smile
[8]

Michael_999 [ Kill with skill ]

<--- [2]

spoiler start
+1
spoiler stop

20.01.2010
10:00
smile
[9]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Weszlem, klikłem i wyszłem :)

20.01.2010
10:01
smile
[10]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

"Moja mama" jest bardzo wdzięczna i prosi o dalsze kliki : )

I mówi wam że jesteście perwersyjnymi szowinistami : P

20.01.2010
10:01
smile
[11]

power gracz [ Cloak Engaged ]

+1

spoiler start
Lodziarnia rlz
spoiler stop

20.01.2010
10:03
smile
[12]

.:Jj:. [ Legend ]

Kliknięte.

20.01.2010
10:05
[13]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

+1

spoiler start
Dla twojej mamy wszystko :P
spoiler stop

20.01.2010
10:07
[14]

karolzzr [ Gunner ]

+1

20.01.2010
10:10
[15]

gtowiec [ Kanapka ]

+1 proszę

20.01.2010
10:12
smile
[16]

Reavek [ life coach ]

Zwiedzasz : monia

okeej

+1

20.01.2010
10:43
[17]

gromusek [ keep Your secrets ]

+

20.01.2010
10:52
[18]

mirencjum [ operator kursora ]

klik

20.01.2010
10:54
smile
[19]

kluha666 [ Legend ]

+1

20.01.2010
10:59
smile
[20]

xNaruto [ Generaďż˝ ]

Zwiedzasz : monia, Poziom 9 - Klik :]

20.01.2010
11:27
smile
[21]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

Klikniete.

20.01.2010
11:32
smile
[22]

ProTyp [ For the Horde! ]

+1 :P

20.01.2010
11:33
[23]

Arkulus [ Generaďż˝ ]

KLIK

20.01.2010
11:33
smile
[24]

Kub$ki [ Senator ]

+1

20.01.2010
11:36
[25]

Conspiracy1994 [ Konsul ]

+1

20.01.2010
11:37
smile
[26]

bezlerg66 [ Senator ]

+1 :)

Chcesz to załatwię Ci ze 100 klików :)

20.01.2010
11:39
smile
[27]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

+1

20.01.2010
11:56
[28]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Server under maintenance.
Zajebiście na Polski przetłumaczyli :P

20.01.2010
12:13
[29]

reksio [ Q u e e r ]

Prosz.

20.01.2010
12:26
smile
[30]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Zwiedziłem już Twoją mamę.

20.01.2010
12:37
[31]

K4B4N0s [ Filthy One ]

+1

20.01.2010
12:43
[32]

el f [ RONIN-SARMATA ]

ok

20.01.2010
12:49
[33]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

+1

spoiler start
+1
spoiler stop

20.01.2010
13:05
[34]

zoloman [ Legend ]

+1

20.01.2010
13:12
smile
[35]

Pan P. [ 022 ]

<-- [3]

+1

20.01.2010
13:13
smile
[36]

legrooch [ MPO Squad Member ]

+1

Cainoor w formie jak widzę :)
Cainoor ==> Chcesz fotę mojej teściowej? :>

20.01.2010
13:17
smile
[37]

Cyber_Bob [ Junior ]

klik klik zawsze jak ide do kolezanki to loguje sie i klikam ;)

20.01.2010
13:18
smile
[38]

afen [ Konsul ]

+1

20.01.2010
13:34
smile
[39]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

+ 1

20.01.2010
13:34
[40]

arti290895 [ KKS Lech Poznan ]

+1

20.01.2010
13:36
smile
[41]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

+1

20.01.2010
13:38
[42]

grabas [ Pretorianin ]

+1

20.01.2010
13:46
[43]

PrzeEemek [ Milanello ]

+1

20.01.2010
14:05
[44]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

+1

20.01.2010
14:09
[45]

mikAS :) [ Senator ]

Poszło +2



IMO szkoda że moja matka , która jest młodsza o rok , nie chce grać w gry .

Próbowałem , Raymana, Age of Empires , NfSa - nic :)

20.01.2010
14:15
smile
[46]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

dla niej zawsze

say hi to your mother for me aight?

20.01.2010
14:16
[47]

wojak5 [ CR9 ]

+1

20.01.2010
14:18
smile
[48]

WolfHunter [ And Justice for All ]

+1

20.01.2010
14:19
[49]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

+ 1

20.01.2010
14:20
[50]

Arked [ Homo Bimbrownikus ]

+1 Mareczku, pozdrów mamusię :*

20.01.2010
14:21
smile
[51]

Storm [ Hardstyler ]

[3]

20.01.2010
14:22
[52]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

+1 z drugiego IP (mam neostrade)



Klikajcie mi też jakbyście mogli :)

20.01.2010
14:24
smile
[53]

HoMeR [ Man with dragonov ]

+1

20.01.2010
14:43
smile
[54]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Wow, dzięki wszystkim serdecznie, mamusia dostała już jakieś tam prezenty, ma konia i w ogóle : )

No i oczywiście proszę o dalsze kliki : P

20.01.2010
14:45
smile
[55]

Reavek [ life coach ]

+1 z pracy, niech ma dwa konie! :P

20.01.2010
14:47
smile
[56]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Dycu ==> Konia ma powiadasz? :>

20.01.2010
14:48
[57]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

+1

20.01.2010
14:52
[58]

chop [ smiech to zdrowie ]

+1

20.01.2010
15:06
[59]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

+1

spoiler start
nieźle ... przy najmniej raz nie prośba o rejestracje na lock'u ;)
spoiler stop

20.01.2010
15:10
smile
[60]

Łyczek [ Legend ]

Nie ma problemu :)

20.01.2010
15:10
[61]

Gmp3 [ Chuck ]

+1

20.01.2010
15:13
smile
[62]

matirixos [ BLAUGRANA ]

+

20.01.2010
15:18
smile
[63]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

MILF Lovers !!

spoiler start
+1
spoiler stop

20.01.2010
15:23
[64]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

+1

20.01.2010
15:24
[65]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

+1

20.01.2010
15:39
[66]

prick [ Gundam Meister ]

+1

20.01.2010
15:44
smile
[67]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ Generaďż˝ ]

+

20.01.2010
15:48
[68]

Łysy Samson [ Bass operator ]

oki

20.01.2010
16:33
[69]

Kowal172 [ Music Producer ]

+1

20.01.2010
16:35
smile
[70]

Storm [ Hardstyler ]

[54] -> I całe klikanie na darmo

20.01.2010
16:44
[71]

peterkarel [ DX ARMY ]

+1


dołączam do grupy MILF lovers :D

20.01.2010
16:51
smile
[72]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Jeżeli twoja mama w podzięce zrobi mi

spoiler start
herbatę,
spoiler stop
to może kliknę.

20.01.2010
16:52
[73]

mautrix [ Foo Fighter ]

+1

20.01.2010
16:57
smile
[74]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Twoja mama nie ma dżungli?!

+1

20.01.2010
20:03
smile
[75]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Rod - Moja mama jest nowoczesna : )

Mały upik : P

20.01.2010
20:06
[76]

szarzasty [ Mork ]

+1

20.01.2010
20:08
[77]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

-2

20.01.2010
20:08
[78]

Azerko [ Alone in the wild ]

przyznaj sie ze dla ciebie :P +1

20.01.2010
20:12
[79]

Wiecznie Niezadowolony [ Pretorianin ]

[3]

20.01.2010
20:13
[80]

Patryx0 [ Goalie 71 ]

+1

20.01.2010
20:17
[81]

Caine [ Legend ]

+1

20.01.2010
20:25
[82]

Siostra [ Konsul ]

+1
straszny bałagan w dziale utrzymania ;)

20.01.2010
20:29
[83]

Twinings [ Child in Time ]

(-)-1

20.01.2010
20:30
smile
[84]

kudlacevic [ Generaďż˝ ]

+1.

20.01.2010
20:48
[85]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Żeby jej drugi koń urósł ;)

+1

20.01.2010
20:49
smile
[86]

kubomił [ Legend ]

plus jeden.

20.01.2010
21:25
[87]

Mipari [ Senator ]

+1

20.01.2010
22:09
smile
[88]

Janczes [ You'll never walk alone ]

+1

20.01.2010
22:13
[89]

Ziomczyk [ Konsul ]

Ja kiedyś ojcu pokazałem kurnik.pl i żałowałem. Dobrze, że szybko kupił drugiego kompa.

21.01.2010
08:24
smile
[90]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Ziomczyk - Mnie tam cieszy że ma się czym zająć, szczególnie że ta akurat gierka jest naprawdę fajna : )

I taki poranny upik z apelem - głosować można raz dziennie, wczoraj weszło prawie 300 (!) osób, jestem wam wielce wdzięczny - i oczywiście proszę - jeśli dzisiaj moglibyście również tego jednego klika zrobić, będę jeszcze wdzięczniejszy : )

Link:

21.01.2010
08:27
smile
[91]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

+1

21.01.2010
08:52
smile
[92]

Raistand [ Generaďż˝ ]

Wdzięczność, wdzięcznością ale GDZIE TE FOTKI!

+1

21.01.2010
08:53
smile
[93]

Reavek [ life coach ]

Proszę Cię bardzo :)

21.01.2010
08:56
smile
[94]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Zwiedzasz: Monia

21.01.2010
09:26
[95]

Mipari [ Senator ]

+1 :)

22.01.2010
16:52
smile
[96]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Jezu, ludzie, szybko, mama zauważyła że przestaliście klikać!

Kryjcie się szybko do bunkrów, albo nie...! Lepiej - Klikajcie! Tylko szybko!

22.01.2010
16:53
[97]

Azerko [ Alone in the wild ]

+1 2x

22.01.2010
16:56
smile
[98]

D3O [ Leutnant ]

+1

22.01.2010
16:57
smile
[99]

Łyczek [ Legend ]

[96] Daj Jej palec, a weźmie całą rękę :)

22.01.2010
17:28
smile
[100]

K4B4N0s [ Filthy One ]

+1

Ja widzę, że jej tego wszystkiego to nie przybywa, a ubywa :P
Miała konia, 2 krowy i jakieś inne zwierzęta a połowy z tego nagle nie ma(ale są 2 indyki za to). A tu nic się nie buduje na dodatek. Skandal infrastrukturalny! Skandal!

22.01.2010
17:39
[101]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

+1 ;d

22.01.2010
17:41
smile
[102]

A's [ Nic na pokaz! ]

+1

22.01.2010
18:08
smile
[103]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Kabanos - Jak to? Wczoraj podobno kupiła drugiego konia, miały się gzić w kosmos i robić dzieci codziennie : )

22.01.2010
18:10
[104]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

+1

22.01.2010
18:28
[105]

NeroTFP [ Senator ]

+1

22.01.2010
18:33
smile
[106]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

+1

22.01.2010
18:37
[107]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Dycu-->No przeleć się po zagrodach... Ni hu hu :)

22.01.2010
19:00
[108]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

Hi łi kom and giw klik.

22.01.2010
19:07
[109]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Zwiedzone :)

22.01.2010
19:21
[110]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

+1 :)

22.01.2010
19:22
[111]

promyczek303 [ sunshine ]

Proszę ;)

22.01.2010
19:27
[112]

Jabuszko99 [ Pretorianin ]

haha +1 zazdroszcze ci mamy

22.01.2010
20:10
[113]

shubniggurath [ kocham gluty ]

i kolejny klik! :)

23.01.2010
09:53
[114]

Narwaniec1 [ Chor��y ]

kliknięte :D

23.01.2010
10:14
[115]

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]

klik

23.01.2010
10:20
[116]

Selman [ Legend ]

+1

24.01.2010
12:03
smile
[117]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Poranny upik, dałbym sobie głowę że już dzisiaj upowałem : P

24.01.2010
12:08
[118]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

+1

24.01.2010
12:13
[119]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

+1

24.01.2010
12:16
[120]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

+1

24.01.2010
12:41
smile
[121]

yakuz [ YUM YUM ]

Ee.. w co tam trzeba kliknac? Kliknalem w klinike weterynaryjna. :D

24.01.2010
12:42
smile
[122]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

yakuz - Wystarczy że wejdziesz w sam podany link - odwiedziłeś moją mamusię, czy coś tam zrobiłeś i Ona dostaje punkt ; )

24.01.2010
12:49
[123]

Kradnolud [ Centurion ]

shit, ale nich bedzie kliklem , pozdrow mame ;D

24.01.2010
14:02
smile
[124]

Gieroczłek [ Reuven ]

Zwiedzasz : monia, Poziom 9

+1

24.01.2010
16:35
smile
[125]

Łyczek [ Legend ]

Proszę mamo QQuela :)

24.01.2010
16:42
smile
[126]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

Faktycznie - mogłaby ogarnąć ten "dział utrzymania", bo burdel to się tam nieziemski zrobił.

+1 ;p

24.01.2010
16:53
[127]

faust7 [ FullMetal Alchemist ]

+1

24.01.2010
16:54
[128]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

+1

26.01.2010
06:33
smile
[129]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Nie wiem o co chodzi z tym działem utrzymania, ale przekażę : )

26.01.2010
08:29
[130]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

+1
Ooo są nawet damskie toalety]:->

26.01.2010
08:35
[131]

chop [ smiech to zdrowie ]

+1

26.01.2010
10:55
smile
[132]

thanatos [ ]

Zwiedzasz : monia, Poziom 9

w domu mam neo ,jak się będę nudził to poklikam :D

26.01.2010
11:12
smile
[133]

Łyczek [ Legend ]

Oj Twoja mama się obija ... Nadal nie ma "Afrykańskiej Sawanny" i "Dżungli Amazońskiej" :)

26.01.2010
11:18
[134]

Mipari [ Senator ]

+1

Czemu tam się nic nie zmienia ?

26.01.2010
11:28
[135]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Znowu +1

27.01.2010
09:21
smile
[136]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Mipari - Wolno tam się kasę zdobywa bądź co bądź z tego co widzę, ale przybywa zwierzątek co jakiś czas : )

Łyczek - Toż to kosztuje fortunę : )

Ale oczywiście jeśli chcecie żeby miała dżunglę i tak dalej to klikajcie : )

27.01.2010
09:42
[137]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

+1

27.01.2010
10:14
[138]

thanatos [ ]

+1

27.01.2010
10:16
smile
[139]

Łyczek [ Legend ]

+1

Uzbieramy tę fortunę na sawannę lub dżunglę :)

27.01.2010
10:46
smile
[140]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

MAMUSIA JAK MA NA INMIE ?

27.01.2010
10:56
[141]

ON Line [ 7 ]

spoiler start
zapytaj mamusi, czy kompiel sie podobala x)
spoiler stop



+1

27.01.2010
10:57
[142]

Łyczek [ Legend ]

MAMUSIA JAK MA NA INMIE ?

monia63

Domyślam się, że Monika i ma pewnie 46/47 lat.

27.01.2010
11:02
smile
[143]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

+ 1

27.01.2010
11:23
[144]

Old Devil [ Pretorianin ]

+1
Dla Moni wszystko.

27.01.2010
11:27
smile
[145]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

+1

mama może być wdzięczna

27.01.2010
11:28
smile
[146]

Kazuya_3 [ Calm Like A Bomb ]

+1

27.01.2010
11:32
[147]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

+2

27.01.2010
11:43
smile
[148]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Może to się wydać zabawne, ale nie mam zielonego pojęcia ile moja mama ma lat : )

27.01.2010
11:57
[149]

Aegrus [ Konsul ]

Może to się wydać zabawne, ale nie mam zielonego pojęcia ile moja mama ma lat : )
Nie martw się, ja wiem że moja mama ma koło 50 ;)
+1

30.01.2010
10:36
[150]

thanatos [ ]

odśnieżam :P
+1

31.01.2010
10:44
smile
[151]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Oj, łupniemy, bo brakuje mamie 1-go wejścia do nagrody kolejnej : P

31.01.2010
10:54
smile
[152]

cneyhaz [ Upadly Aniol ]

Mamie pomozemy
+1

15.02.2010
14:26
smile
[153]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Minęło znowu troszkę czasu, tak więc możecie znowu parę klików rzucić, będziemy z mamą wdzięczni : )

15.02.2010
14:28
smile
[154]

WolfHunter [ And Justice for All ]

spam!

spoiler start

+1
spoiler stop

15.02.2010
14:31
[155]

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]

+

15.02.2010
14:35
[156]

Qbaa [ Senator ]

W dziale utrzymania ciągle burdel :P

15.02.2010
14:39
[157]

karolzzr [ Gunner ]

+1

17.02.2010
09:34
[158]

Whiser27 [ Legionista ]

+1 ;d

17.02.2010
09:38
[159]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

+1

17.02.2010
11:13
smile
[160]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

O, dziękujemy za upa : )

17.02.2010
11:22
[161]

R3ch0T [ Wyimaginowany ]

+1

17.02.2010
11:31
[162]

karolzzr [ Gunner ]

+1

To już się robi jak "Zbieramy pieniążki" :PP

17.02.2010
11:35
[163]

platfoos [ Pretorianin ]

+1

17.02.2010
12:53
smile
[164]

Łyczek [ Legend ]

Nadal nie widzę Dżungli Amazońskiej ! :)

+1

17.02.2010
14:11
[165]

zaba21s [ Chor��y ]

wejdź tu plz

01.04.2010
20:29
smile
[166]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Czas na upa : )

01.04.2010
20:31
smile
[167]

Masta5433 [ Rowerzysta ]

+1

01.04.2010
20:32
[168]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

plus jeden

01.04.2010
20:32
smile
[169]

wata_PL [ Ogniomistrz ]

+1;)

01.04.2010
20:34
[170]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

+1

01.04.2010
20:35
[171]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

+1

01.04.2010
20:38
[172]

Ciekawy_Typ [ Chor��y ]

+1

01.04.2010
20:40
smile
[173]

jarooli [ Generaďż˝ ]

+

01.04.2010
20:44
smile
[174]

aiMa [ Konsul ]

ja takze juz zwiedzilem twoja mame +1

01.04.2010
20:46
[175]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

+1

już 16 lvl, ładnie tłucze w to mamcia :D

spoiler start

A jest opcja wysłania powiedzmy małp na obóz terrorystyczny, żeby sabotować później konkurencyjne ZOO? :D

spoiler stop

01.04.2010
20:47
[176]

igor8472 [ Supreme Commander ]

+1

monia zwiedzona ;)

01.04.2010
20:48
smile
[177]

Todd Rusell [ Zly z Natury ]

<<--- Parodia genialna.
A oryginał słaby.

01.04.2010
20:58
[178]

lenk431655 [ Pretorianin ]

+1

01.04.2010
21:00
[179]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

+1

01.04.2010
21:09
[180]

bezlerg66 [ Senator ]

Coś widzę, że mamuśka już się w to nie bawi. Nic nie zbudowane od jakiegoś czasu :/

01.04.2010
22:33
smile
[181]

peterkarel [ DX ARMY ]

i gdzie to foto ?

01.04.2010
22:55
smile
[182]

kefirek09 [ Senator ]

luknijcie na damską i męską toaletę - spora różnica.

01.04.2010
22:59
[183]

Soulcatcher [ end of winter ]

Przestańcie już podbijać ten wątek, bo będę musiał go zmazać.

Dajcie spokój, 2 miesiace spamu. Znacie już wszyscy adres dodajcie sobie jako stronę startową w przeglądarce.

01.04.2010
23:02
[184]

dave_mgs [ Senator ]

bezlerg - swieta ida, czasu nie ma ;d

02.04.2010
11:21
smile
[185]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

bezlerg66 - Jak to nie gra? Toż ostatnio jakąś tam dżunglę zbudowała, czy sawannę, czy coś tam : )

Soul - Naprawdę uważasz że największym zagrożeniem dla forum Gry-Online jest bodbijany raz na miesiąc wątek w ogłoszeniach? : ) Do wieczora spadnie, za miesiąc podbiję, naprawdę takie straty przez to ponosicie? Toż to tylko głupia gierka O_o

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.