GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fanatycy CHAMPIONSHIP MANAGERA

02.01.2003
16:06
smile
[1]

PRZEMASEK [ Junior ]

fanatycy CHAMPIONSHIP MANAGERA

WSZYSCY PASJONACI MANAGERA ŁĄCZMY SIĘ!!!!!!
JA GRAM W TO JUŻ OD PIERWSZEJ EDYCJI PO OSTATNIĄ!!
KIEDY WYCHODZI NASTĘPNA Z NOWYMI SKŁADAMI BO JA NIC NIE WIEM A JUZ DOCZEKAĆ SIE NIE MOGĘ!?
WG MNIE TO NIE MA LEPSZEGO MANAGERA PIŁKARSKIEGO NA ŚWIECIE A WY JAK UWAŻACIE?
CZY JEST JAKAŚ OFICJALNA STRONA LUB FANKLUB?

02.01.2003
16:07
[2]

sergi__ [ Underworld ]

heh spokojnie chłopcze...

02.01.2003
16:09
[3]

sergi__ [ Underworld ]

ale wychodza podobne gry do Championship Manager ale nie ma porownania ... z Championship Manager..

02.01.2003
16:12
smile
[4]

Zombiek [ Pretorianin ]

Wez cos na uspokojenie, ale wpierw odwiedz te stronki :)

Sorry jesli, ktoras pomine ale cytuje z pamieci :)

cm4.pl
centrumcm.org
cm.kicker.pl
cmo.kicker.pl
cm.gry-online.pl

i forum CeeManiakow
https://forum.cm4.pl

Milego zwiedzania!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.