gtx1 [ Junior ]
iron storm pomoc i opinie
dzieki za pomoc ale czy mam sie z powrotem wrócic na góre na dach i zejsc do windy bo teraz jestem na samym dole i nie moge wyjsc bo mnie zalatwia czolg
yossarin [ Centurion ]
jestes boski:)
zobaczcie sobie pod tym linkiem:)
yossarin [ Centurion ]
ups sory zly link, w kazdym razie wpiszcie w wyszukiwarce iron storm