gtx1 [ Junior ]
iron storm pomoc i opinie
zakrecilem gaz jestem na dole nie moge wyjsc strzela do mnie czolg co robic?
Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]
Czołg rozwalisz z działka w budynku. Chyba drugie piętro...
Wychodzisz z budynku zeskakujesz na bok ze schodów, rozwalasz pieska, drabinkami na górę, przez okno wskakujesz do środka.
Hmmm... Ja najpierw musiałem rozwalić czołg, potem obok jest wyrzutnia rakiet, by "ustrzelić" helikopter na górze i bym mógł zakręcić gaz.....
Grę przeszedłem całą ;)
Najlepsza strzelanka od czasów MoH:AA.....POLECAM