GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co zrobić żeby GTA 3 działało bez CD ==>

02.01.2003
14:52
smile
[1]

Grand [ The One And Only ]

Co zrobić żeby GTA 3 działało bez CD ==>

Chodzi o to żeby za każdym razem jak chce zagrać w gta 3 nie wkładać 2 płyty jest jakiś Crack NO-CD jeżeli tak to prosze na mail o link [email protected]

P.S
Mam orginał zeby nie było że pirat ze mnie poprostu nie chce mi sie zmieniać płyty.

02.01.2003
14:54
smile
[2]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Co tu masz do zmieniania ?? Wkładasz CD-2 i juz w czasie gry nie musisz jej wyciagać :]

02.01.2003
15:07
[3]

Suka [ Centurion ]

Zainstaluj sobie Vcdrom i zgraj na niego płyte

02.01.2003
15:12
[4]

Grand [ The One And Only ]

Dobra już se poradziłem thx :)

02.01.2003
15:16
[5]

neXus [ Fallen Angel ]

zajzyj tutaj

02.01.2003
15:24
[6]

Grand [ The One And Only ]

Nie na gamecopyworld nie było ale thx za chęci :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.