
Grand [ The One And Only ]
Co zrobić żeby GTA 3 działało bez CD ==>
Chodzi o to żeby za każdym razem jak chce zagrać w gta 3 nie wkładać 2 płyty jest jakiś Crack NO-CD jeżeli tak to prosze na mail o link [email protected]
P.S
Mam orginał zeby nie było że pirat ze mnie poprostu nie chce mi sie zmieniać płyty.

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Co tu masz do zmieniania ?? Wkładasz CD-2 i juz w czasie gry nie musisz jej wyciagać :]
Suka [ Centurion ]
Zainstaluj sobie Vcdrom i zgraj na niego płyte
Grand [ The One And Only ]
Dobra już se poradziłem thx :)
neXus [ Fallen Angel ]
zajzyj tutaj
Grand [ The One And Only ]
Nie na gamecopyworld nie było ale thx za chęci :)