
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Kurka Wodna 2 - problem ;-(
kiedy odpalam grę prosi mnie o podanie cd-keya wpisuje go poprawnie a pisze mi że jest zły :((
Ratujcie!!!!
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
^_^

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Andrei [ killah beez ]
Jeśli masz oryginalną, to napisz lub zadzwoń do dystrybutora... On Ci poda nowy kod, a jak nie to znajdź w necie jakiś key gen :)

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
mam oryginał :)
TYTANik2 [ Junior ]
Może sprzedawca w kiosku cie oszukał i ci sprzedał pirata
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
było zapakowane w folie pozatym widać że to oryginał
Hitmanio [ KG 21 ]
Skąd wiesz , że to oryginał , może podrobił ? :)
Tak na serio , to zadzwoń !

TAILEREKK [ Senator ]
nie płacz....
ściągnij generatora z Kaza i już:)
niedługo wygram Kurke Wodną 2 ;)
hehe:)
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
ok dzięki zaraz to zrobie
Gregov [ Wolny Strzelec ]
Kurka:) To dopiero problem. Najlepiej zadzwonić i się konkretnie spytać a jak nic z tej rozmowy nie bedzie wynikało to sciągnąc sobie Key Generatora albo wysłać płytke do dystrybutora.