GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kurka Wodna 2 - problem ;-(

02.01.2003
14:09
smile
[1]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Kurka Wodna 2 - problem ;-(

kiedy odpalam grę prosi mnie o podanie cd-keya wpisuje go poprawnie a pisze mi że jest zły :((
Ratujcie!!!!

02.01.2003
14:41
[2]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

^_^

02.01.2003
15:10
smile
[3]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

02.01.2003
15:23
smile
[4]

Andrei [ killah beez ]

Jeśli masz oryginalną, to napisz lub zadzwoń do dystrybutora... On Ci poda nowy kod, a jak nie to znajdź w necie jakiś key gen :)

02.01.2003
15:55
smile
[5]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

mam oryginał :)

02.01.2003
16:01
[6]

TYTANik2 [ Junior ]

Może sprzedawca w kiosku cie oszukał i ci sprzedał pirata

02.01.2003
16:04
[7]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

było zapakowane w folie pozatym widać że to oryginał

02.01.2003
16:25
[8]

Hitmanio [ KG 21 ]

Skąd wiesz , że to oryginał , może podrobił ? :)
Tak na serio , to zadzwoń !

02.01.2003
16:27
smile
[9]

TAILEREKK [ Senator ]

nie płacz....
ściągnij generatora z Kaza i już:)
niedługo wygram Kurke Wodną 2 ;)
hehe:)

02.01.2003
16:27
[10]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

ok dzięki zaraz to zrobie

02.01.2003
16:30
[11]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Kurka:) To dopiero problem. Najlepiej zadzwonić i się konkretnie spytać a jak nic z tej rozmowy nie bedzie wynikało to sciągnąc sobie Key Generatora albo wysłać płytke do dystrybutora.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.