
PRZEMASEK [ Junior ]
PROBLEM Z SKOKI NARCIARSKIE 2003
NIE UMIEM LĄDOWAĆ W TEJ GIERCE MIMO POSIADANIA INSTRUKCJI OBSŁUGI.
NONO STOP ZALICZAM GLEBĘ. MACIE JAKIŚ SPRAWDZONY SPOSÓB??????
aRnIe17 [ Pretorianin ]
Załatw sobie Skispringen 2003 , tam wyladowac jest o wiele prosciej :P