GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ATA 66 a ATA 100

02.01.2003
13:07
smile
[1]

Algier [ Pretorianin ]

ATA 66 a ATA 100

Mam pytanko czy taśma do ATA 66 jest inna od taśmy do ATA 100 ????

02.01.2003
13:12
[2]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Nie

02.01.2003
13:15
smile
[3]

Algier [ Pretorianin ]

dzięki!!!!

02.01.2003
14:04
[4]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Ja mam jedna tasma polaczony CD-ROM i dysk twardy..czytak moze byc czy CD-ROm zwalnia wszystko??

02.01.2003
14:19
[5]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Tak, zwalnia. Chyba ze masz dysk 512Mb... ;)

02.01.2003
14:32
smile
[6]

Algier [ Pretorianin ]

z tego co mi wiadomo to CD zwalnia dysk!

najlepiej aby był on podpięty sam !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.