
Bercik_6666 [ Legionista ]
Silent Hill 2
Witam
Od paru dni mam tą grę. Było nieco kłopotów z crackiem, udało sie w końcu ściągnąć no_cd. Gra się uruchamia ale po pewnym czasie grania bardzo spowalnia. Czy ktoś miał podobny problem ?
tygrysek [ behemot ]
kup oryginał = problemy znikną
Bercik_6666 [ Legionista ]
Rozumiem że ty masz oryginał który ma sie ukazać dopiero w lutym
Immothep [ Errare humanum est. ]
Hmmmmm
:)
tygrysek [ behemot ]
Bercik_6666 --> to poczekaj na oryginał