GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Silent Hill 2

02.01.2003
11:34
smile
[1]

Bercik_6666 [ Legionista ]

Silent Hill 2

Witam
Od paru dni mam tą grę. Było nieco kłopotów z crackiem, udało sie w końcu ściągnąć no_cd. Gra się uruchamia ale po pewnym czasie grania bardzo spowalnia. Czy ktoś miał podobny problem ?

02.01.2003
12:40
[2]

tygrysek [ behemot ]

kup oryginał = problemy znikną

02.01.2003
12:57
[3]

Bercik_6666 [ Legionista ]

Rozumiem że ty masz oryginał który ma sie ukazać dopiero w lutym

02.01.2003
12:58
[4]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Hmmmmm
:)

02.01.2003
13:31
[5]

tygrysek [ behemot ]

Bercik_6666 --> to poczekaj na oryginał

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.