GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox - podpięcie pod monitor

16.01.2010
08:46
[1]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Xbox - podpięcie pod monitor

Cześć. Mam takie pytanko jak podpiąć xboxa 360 pod monitor od komputera ?

Jeśli możecie to podajcie nazwe rzeczy potrzebnych do podłączenia i wytłumaczcie mi :))


Pozdrawiam

16.01.2010
09:10
[2]

nix0n [ Junior ]

musisz sobie kupic kabel VGA tu masz poradnik

16.01.2010
09:49
[3]

matibbracz [ Centurion ]

Pamiętaj, żeby kupić orginał droższy ale sie opłaca. (własne doświadczeniez z nieoryginalnym kablem)

16.01.2010
10:53
[4]

mikmac [ Senator ]

mati -->
a wytlumacz ty mi tylko w czym "oryginal" bedzie lepszy od zwyklego? To naprawde nie jest jakis uber sygnal, nie wymaga nie-wiadomo-czego. Jezeli kabel jest porzadnie zrobiony i nie rozpada sie w rekach to sie bedzie nadawal w 100%

16.01.2010
11:13
[5]

razor19957 [ Konsul ]

ten zamawiaj jest niezawodny , i jeszcze głosniki podłączysz :)

16.01.2010
12:16
[6]

nix0n [ Junior ]

mam taki sam kabel kupiłem od kumpla za 5 zł i wszystko działa tylko żeby podpiąć głośniki musisz kupić sobie przejściówke.a jak masz wieże to nic nie musisz kupowac ja osobiscie mam podpiete do wiezy

16.01.2010
12:20
[7]

razor19957 [ Konsul ]

wcale nie trzeba przejściówki jak kupi głośniki co mają 4 wejścia 2 na głośniki małe i 2 nastepne akurat pasują do wejść od vga, no chyba że kupi głośniki co mają 2 wejścia to wtedy przejściówka .

03.05.2010
18:39
[8]

proch [ Junior ]

mam pytanie a moge xboxa podlaczyc do takiej przejsciowki do monitora

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.