ŁuQciu5253 [ Konsul ]
Xbox - podpięcie pod monitor
Cześć. Mam takie pytanko jak podpiąć xboxa 360 pod monitor od komputera ?
Jeśli możecie to podajcie nazwe rzeczy potrzebnych do podłączenia i wytłumaczcie mi :))
Pozdrawiam
nix0n [ Junior ]
musisz sobie kupic kabel VGA tu masz poradnik
matibbracz [ Centurion ]
Pamiętaj, żeby kupić orginał droższy ale sie opłaca. (własne doświadczeniez z nieoryginalnym kablem)
mikmac [ Senator ]
mati -->
a wytlumacz ty mi tylko w czym "oryginal" bedzie lepszy od zwyklego? To naprawde nie jest jakis uber sygnal, nie wymaga nie-wiadomo-czego. Jezeli kabel jest porzadnie zrobiony i nie rozpada sie w rekach to sie bedzie nadawal w 100%
razor19957 [ Konsul ]
ten zamawiaj jest niezawodny , i jeszcze głosniki podłączysz :)
nix0n [ Junior ]
mam taki sam kabel kupiłem od kumpla za 5 zł i wszystko działa tylko żeby podpiąć głośniki musisz kupić sobie przejściówke.a jak masz wieże to nic nie musisz kupowac ja osobiscie mam podpiete do wiezy
razor19957 [ Konsul ]
wcale nie trzeba przejściówki jak kupi głośniki co mają 4 wejścia 2 na głośniki małe i 2 nastepne akurat pasują do wejść od vga, no chyba że kupi głośniki co mają 2 wejścia to wtedy przejściówka .
proch [ Junior ]
mam pytanie a moge xboxa podlaczyc do takiej przejsciowki do monitora