GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bootalble CD

02.01.2003
10:53
smile
[1]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Bootalble CD

Chciałbym przegrać win XP, ale tak żeby płyta była bootable CD (mam orginał) Jak w Nero nagrać taki dyst, bo pisze tam że trzeba wlożyć jakomś dyskietke.

02.01.2003
11:18
[2]

Rendar [ Senator ]

1. Jak chcesz zrobić kopie XP to wybierz opcje kopia CD, bo to co kombinujesz to Ci nie zadziała.

2. Dla Twojej informacji - on chce dyskietkę z systemem (np. z 98). Dobre do zrobienia CD NIE z syetmem, a np. z Ghostem.

02.01.2003
11:22
smile
[3]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Dzięki.
A tam do wyboru jest jeszcze obraz dysku. Czy jak zorbie obraz płyty wina XP to też nie będzie boota.

02.01.2003
11:30
smile
[4]

Rendar [ Senator ]

Będzię.

Obraz jest konstruowany bit po bicie, niezależnie od zawartości CD. No chyba, że płyta jest zabezpieczona, ale to inna bajka.

Proponuje zajrzeć nalink poniżej. Znajdziesz dużo nowego softu i porad.

02.01.2003
11:31
smile
[5]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.