
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Bootalble CD
Chciałbym przegrać win XP, ale tak żeby płyta była bootable CD (mam orginał) Jak w Nero nagrać taki dyst, bo pisze tam że trzeba wlożyć jakomś dyskietke.
Rendar [ Senator ]
1. Jak chcesz zrobić kopie XP to wybierz opcje kopia CD, bo to co kombinujesz to Ci nie zadziała.
2. Dla Twojej informacji - on chce dyskietkę z systemem (np. z 98). Dobre do zrobienia CD NIE z syetmem, a np. z Ghostem.

Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Dzięki.
A tam do wyboru jest jeszcze obraz dysku. Czy jak zorbie obraz płyty wina XP to też nie będzie boota.

Rendar [ Senator ]
Będzię.
Obraz jest konstruowany bit po bicie, niezależnie od zawartości CD. No chyba, że płyta jest zabezpieczona, ale to inna bajka.
Proponuje zajrzeć nalink poniżej. Znajdziesz dużo nowego softu i porad.

Miloszek_16 [ Kiślawa ]
dzięki