aRnIe17 [ Pretorianin ]
Proble z poloczeniem Dial-Up w Windows Xp
Posiadam SDi od niedawna i zawsze chcac sie polaczyc z internetem musze wpisac login i haslo. Jako ze posiadam SDI to musze sie troche nameczyc zeby to wpisac. CO zrobic zeby haslo i login sam,o sie zapisywalo?? Kiedy daje zapisz haslo to i tak nie dziala bo po restarcie musze od nowa wpisywac swoje dane...
mikmac [ Senator ]
wybierasz wlasciwosci tego polaczenia sieciowego i tam zaznaczasz przelaczniki pamietaj haslo i login - i aby nie monitowal o haslo i login. takze mozesz wylaczec monit zalaczania sieci
aRnIe17 [ Pretorianin ]
Problem w tym ze nie mam tego przelacznika, albo tez jestem ślepy :) (mam Home Edition)