GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proble z poloczeniem Dial-Up w Windows Xp

02.01.2003
10:44
[1]

aRnIe17 [ Pretorianin ]

Proble z poloczeniem Dial-Up w Windows Xp

Posiadam SDi od niedawna i zawsze chcac sie polaczyc z internetem musze wpisac login i haslo. Jako ze posiadam SDI to musze sie troche nameczyc zeby to wpisac. CO zrobic zeby haslo i login sam,o sie zapisywalo?? Kiedy daje zapisz haslo to i tak nie dziala bo po restarcie musze od nowa wpisywac swoje dane...

02.01.2003
12:37
[2]

mikmac [ Senator ]

wybierasz wlasciwosci tego polaczenia sieciowego i tam zaznaczasz przelaczniki pamietaj haslo i login - i aby nie monitowal o haslo i login. takze mozesz wylaczec monit zalaczania sieci

02.01.2003
13:50
[3]

aRnIe17 [ Pretorianin ]

Problem w tym ze nie mam tego przelacznika, albo tez jestem ślepy :) (mam Home Edition)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.