GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Doom3 alpha help!

02.01.2003
10:37
smile
[1]

Zerg(Mx) [ Pretorianin ]

Doom3 alpha help!

sciagnolem gre doom3 alpha ale bardzo sie zawiodlem widzac ze moj sprzet (duron 1300mhz,ecs k7spa,his radeon 9000 64 ddr 256 sdram)sobie nie radzi z ta gra non stop gra sie tnie czy istnieje jakis sposob na cicie detali bo w grze nie mozna wejsc do opcji gry czy jest jakas komenda do tego słuzaca?? jeszcze jedno co powienienem wymienic w sprzecie zeby sobie pograc wkruce w te lepsze gry thx za posty

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.