GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy ktos wie moze co to jest Kolaż

02.01.2003
09:43
[1]

Orrin [ Najemnik ]

czy ktos wie moze co to jest Kolaż

No własnie tak sie zastanawiam co to moze byc

02.01.2003
09:48
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

To taka kompozycja plastyczna, naklejanka, zrobiona z roznych materialow. Jakies slomki, szmaty, gazety, druty, sznurki itd. (collage)

02.01.2003
09:57
[3]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Oooo, a tu masz pierwszy znany collage - „Martwa natura z plecionym krzesłem” P.Picassa

02.01.2003
10:01
smile
[4]

Misio-Jedi [ Legend ]

To taki facet, co jeździ na rowerze i bierze udział w zawodach (kolarskich)

02.01.2003
10:03
smile
[5]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hahahaha, Misio-Jedi, tez mnie kusilo, zeby to napisac :-))))

02.01.2003
10:05
smile
[6]

Misio-Jedi [ Legend ]

No bo to prawda w końcu...

02.01.2003
10:06
smile
[7]

Jake [ R.I.P. ]

Biorąc pod uwage obi wypowiedzi "kolaż" to gość jeżdzący na rowerku który jest zrobiony z wielu materiałów przyklejonych do czegoś.

02.01.2003
10:37
[8]

Orrin [ Najemnik ]

dzieki wszystkim za odpowiedzi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.