
(to)my [ Konsul ]
Zamiana - napiszcie swoje opinie
Po pochowaniu w śmietniku ATi Radeona 8500LE Sapphira, musiałem kupić nową kartę graficzną. Po podsumowaniu możliwości finansowych i odrzuceniu wszystkich kart na chipsetach z serii MX, mój wybór padł na Gainwarda
GForce 3 Ti200/Ti500 Jumbo TV 128 DDR Golden Sample. Mieliście kontakt z tą kartą? Może poznam jakieś opinie. Za wszystkie z góry dziękuję.

TzymischePL [ Senator ]
Spoko :)

(to)my [ Konsul ]
TzymischePL --> Nie masz co w pracy robić???? :-)
Szczęśliwego Nowego Roku Berni!!!
TzymischePL [ Senator ]
(to)my ====> Nie mam :D A tY?
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU TOMKU.
W nowym roku czekam na wiesz co :)
Zajkos [ Generaďż˝ ]
powiem tyle, ze mam Gainwarda gs 450 Ti200 i ma strasznie glosny i piskliwy wentylator