GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zamiana - napiszcie swoje opinie

02.01.2003
09:08
smile
[1]

(to)my [ Konsul ]

Zamiana - napiszcie swoje opinie

Po pochowaniu w śmietniku ATi Radeona 8500LE Sapphira, musiałem kupić nową kartę graficzną. Po podsumowaniu możliwości finansowych i odrzuceniu wszystkich kart na chipsetach z serii MX, mój wybór padł na Gainwarda
GForce 3 Ti200/Ti500 Jumbo TV 128 DDR Golden Sample. Mieliście kontakt z tą kartą? Może poznam jakieś opinie. Za wszystkie z góry dziękuję.

02.01.2003
09:13
smile
[2]

TzymischePL [ Senator ]

Spoko :)

02.01.2003
09:15
smile
[3]

(to)my [ Konsul ]

TzymischePL --> Nie masz co w pracy robić???? :-)

Szczęśliwego Nowego Roku Berni!!!

02.01.2003
09:17
[4]

TzymischePL [ Senator ]

(to)my ====> Nie mam :D A tY?
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU TOMKU.
W nowym roku czekam na wiesz co :)

02.01.2003
09:56
[5]

Zajkos [ Generaďż˝ ]

powiem tyle, ze mam Gainwarda gs 450 Ti200 i ma strasznie glosny i piskliwy wentylator

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.