GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Milenka z Poznania ROFL :)

02.01.2003
08:38
smile
[1]

Davidian [ Konsul ]

Milenka z Poznania ROFL :)

Milenka FAQ version: 0.3 beta pre-release-2
A oto najczęściej zadawane pytania na kanale (wraz z odpowiedziami oczywiście :>


1.Kto to jest Milenka ?
Milenka to jakas dziewczyna z poznania , ktora nagrala swoj list na magnetofon i dala kasete "chlopakowi"
2.Co jest w tym liscie ?
sciagnij go sobie z https://milena.r00x.net/milena.mp3 i posluchaj.
3.Ile ona ma lat ?
14 , wszystko jest w liscie
4.Czy list jest prawdziwy ?
Autentyk
5.Skad go macie(list) ?
Od jej "chlopaka"
6.CZy nie szkoda wam jej ?
Czasem , life is brutal,czasem lepiej czasem gorzej bywa
7.Jaki ona ma numer komorki ?
ONA nie ma komorki
8.Czy ktos do niej dzwonil ?
O kurwa , w chuj ludzia Pozniej odlozyli jej starzy sluchawke na bok i nie mozna bylo sie dodzwonic , hmm jeden koles podobno przez 20 minut gadal z jej starymi i wszystko im powiedzial niestety nie mamy tego w mp3.
9.Czy ktos ja zna na real ?
Pytaj na kanale , na razie nikogo nie spotkalem
10.Od kiedy list krazy w necie ?
Od 26 grudnia ,tak slyszalem,
11.Czy ona jest pojebana ?
Hmm , istnieje taka mozliwosc kto normalny nagrywa takie wyznania na kasete i daje kolegom ?

---

Od siebie dodam, że ten faq pochodzi ze strony https://milena.r00x.net, na której znajdziecie dużo więcej ciekawostek na temat naszej ukochanej Milenki z Poznania. Jak dla mnie jest ona cudowna, tej. Jedna uwaga - pierwsza rzecz, jaka powinniscie zrobic to punkt nr. 2 czyli plik milenka.mp3.

PS. Gdyby tamten link nie dzialal:
https://opalnet.pl/~milenka/
https://www.god.pl/milena

PS.2. Wszystkie mirrory padaja jak muchy Jeszcze jeden, ten powinien dzialac: https://www.linuxpl.com/~legal/milena.mp3
https://opalnet.pl/~milenka/
https://www.god.pl/milena
www.djrebel.prv.pl

Zycze milych wrazen!

Pozdrofka
Davidian

02.01.2003
08:42
smile
[2]

garrett [ realny nie realny ]

<-- co to ? po co to ?

02.01.2003
09:02
[3]

TzymischePL [ Senator ]

Davidian ====> IMHO to BIIIG FAKE.
Natomiast jesli to prawde to:
Rodzice moga spokojnie zlozyc doniesienie o popelnieniu przestepstwa.
Gdybysmy zyli w panstwie prawa to chlopaki co sie tak fajnie bawia pewnie przez najblizsze kilkanascie lat pracowali by po to aby zaplacic jej odszkodowanie. Nasze pseudo sady pewnie nie przyznaja duzego odszkodowania....

02.01.2003
10:48
[4]

ronn [ moralizator ]

TzymischePL --> Z tego, co mi wiadomo wlasnie tam sie skonczy...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.