GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

grafika na strone

02.01.2003
03:26
[1]

a4321 [ Centurion ]

grafika na strone

czesc! niedlugo zaloze nowa strone o magicu, ale chce zeby sie ona podobala ludziom. pytam was wiec, co myslicie o takiej grafice do tej strony?

02.01.2003
03:27
[2]

a4321 [ Centurion ]

ups, sorry! zly obrazek!

02.01.2003
03:31
[3]

Goozys[DEA] [ Virus ]

No wygląda jak zwykły obrazek... To ma być tło dla strony ?? Górna część... ??

02.01.2003
03:36
[4]

a4321 [ Centurion ]

to ma byc tlo na logo na gorze

02.01.2003
03:37
[5]

a4321 [ Centurion ]

hej, mowisz ze wyglada jak zwykly obrazek?!
dzieki!!
czyli nie zauwazyles ze to fotomontaz?
(tlo z burza to obrazek z plainsa, a kazda postac jaka widzisz pochodzi z osobnej karty. posklejalem je)

02.01.2003
03:44
[6]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Rozpoznałem, że to jest fotomontaż (jestem grafikiem :)) Nienaturalne proporcje poszczególnych postaci i brak ich wycieniowania... :) Jeśli ma to być topsite, to good... Ale troszeczkę to dopracuj :)

02.01.2003
03:52
[7]

a4321 [ Centurion ]

co do proporcji, to ten robot na czterech nogach naprawde jest gigantyczny. gdzies dwa razy wiekszy niz AT-AT.
ale faktycznie powinienem chyba popracowac nad cieniowaniem.
a powiedz, ogolnie to fajnie to wyglada? estetycznie?

dzieki za porady!

02.01.2003
04:02
[8]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Nie wiem na jakim poziomie znasz się na grafice. Takie poskładanie kilku elementów w jeden obraz jest mało profesjonalne. Osobiście poleciłbym zrobić tzw. collage. Jest to pewien rodzaj (sposób) łączenia ze sobą kilku obrazów (fotka (c) FoXXXMagda). Zastosowanie opcji watermark (znak wodny) i przenikania w taki sosób, aby nie można było odróżnić, która część obrazu jest tłem, a która dodanym elementem.

02.01.2003
04:30
[9]

a4321 [ Centurion ]

ale ja mam tylko paint shop pro 6 :(
watpie zeby mi sie udawaly takie bajery na tym starociu...

no nic, moze wysle to do kumpla i on to poprawi. dzieki za pomoc!

02.01.2003
07:28
[10]

Paul12 [ Buja ]

a4321 - Jaki AT-AT? Przecież to jest artefaktyczny monster z MtG... AT-AT wygląda inaczej. Proporcje i tak złe, niedopasowane. Aaaaaaa..... Już rozumiem, to będzie strona o MtG :) Widzę tam też inne, znajome kreatury. Jak na MtG, to przy tyyyylu kartach można to było zrobić lepiej. Odpuść sobie grafikę z landa (o ile się nie myle to plains) jako tło, bo widać jego strukutrę. Lepiej znajdź jakieś ciekawe tło o tematyce fantasy/sf.

02.01.2003
14:22
[11]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

No rzeczywiscie do stronie o fantasy to logo nie zabardzo pasuje. Popracuj troche nad nim a napewno bedzie duzo lepiej:-)

02.01.2003
14:23
[12]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Goozys[DEA] ---> masz maoze jakiegos linka do tutoriala w ktorym bedzie popisane jak robic takie efekty?? Z góry dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.