GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

No to jak instalować tego DirectX9.0 czy dać se narazie spokój ?

02.01.2003
00:57
smile
[1]

winner11 [ Legionista ]

No to jak instalować tego DirectX9.0 czy dać se narazie spokój ?

Doradzcie czy warto mam już sciągniętego i waham sie czy sie opłaca,i niewiem czy przyszły FutureMark 2003 bedzie potrzebował DX9.0 czy pójdzie na 8.1,jak z wydajnością jedni mówią że bez zmnian a inni że te 200 pkt. więcej w 3D marku,Może zróbmy sonde napiszcze kto ma instalinętego a kto dalej ma 8.1 albo cuś innego

ja narazie sie waham / narazie mam 8.1

02.01.2003
01:00
smile
[2]

tramer [ ]

na chwilę obecną nie ma po co instalować dx9, ale z drugiej strony nie ma też powodów, żeby nie zainstalować. więc zainstaluj i po krzyku :)

02.01.2003
01:06
[3]

Chupacabra [ Senator ]

zostan przy 8.1, nowe gry sa na razie zoptymalizowane pod niego, a kart graficznych kozystajacych z dx>8 nie jest tak wiele

02.01.2003
04:09
[4]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Ze względu na to, że są kłopoty z odinstalowaniem DX9.0 radziłbym pozostać przy DX8.1. A dodatkowo nie wszędzie jest dostępny support dla DX9.0 i gdzie niegdzie mogą występować wkurzające bugi... Niestabilność i przekłamania graficzne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.