kameleon888 [ Centurion ]
gra w diablo 1
wiecie moze co trzeba zrobic aby pograc w diablo 1 w sieci w wieksza ilosc osob niz 4? da sie jakos oszukac serwer?
Lady [ Sorceress Sephiria ]
Nie da się, ponieważ tak został zarówno zaprogramowany serwer jak i gra w jej kodzie.
Karl_o [ APOCALYPSE ]
To lipa...ja tesh bym sobie pogral:-(

Muminek [ Centurion ]
Mozna ewentualnie pograc w podobna gierke tyle ze mmorpg.