GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gra w diablo 1

01.01.2003
22:51
[1]

kameleon888 [ Centurion ]

gra w diablo 1

wiecie moze co trzeba zrobic aby pograc w diablo 1 w sieci w wieksza ilosc osob niz 4? da sie jakos oszukac serwer?

01.01.2003
23:47
[2]

Lady [ Sorceress Sephiria ]

Nie da się, ponieważ tak został zarówno zaprogramowany serwer jak i gra w jej kodzie.

02.01.2003
00:57
[3]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

To lipa...ja tesh bym sobie pogral:-(

02.01.2003
03:14
smile
[4]

Muminek [ Centurion ]

Mozna ewentualnie pograc w podobna gierke tyle ze mmorpg.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.