
K_zul [ Centurion ]
Problem z pathem do Iw2.
Jak nie mam orginalnej wersji Icewinda 2 PL, i chce miec patha to co powinienem zrobić.
Bo przy instalacj patha pisze mi ze mam zły plik exe.
Wiem że jest cos takiego jak cracki do pathów ale nie widziałem takiego dla iw2
bone_man [ Powered by ATI ]
tak maja piraty... ja mam ten sam klopot, raczej nic sie nie da zrobic...
1michał [ Generaďż˝ ]
O TAKIE RZECZY PYTAJ SIĘ W WĄTKU CYKLICZNYM O IWD2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karl_o [ APOCALYPSE ]
Ja mam 1 rade...kup sobie oryginala....naprawde warto i wcale nie jest drogi.

frer [ Konsul ]
Dlaczego każdy cieć który nie wie czegoś o IWD2 robi nowy wątek jak jest jeden ogólny i tam można zapytać, a jak narazie to tam dosyć puściutko, a różnych wątków coraz więcej.
K_zul--> ty krecie to już chyba trzeci wątek założony przez ciebie z pytaniami o IWD2, dlatego opamiętaj się i pytania pisz na wątku o IWD2.