
atari800 [ Pretorianin ]
szopka z reprezentacji
wybór trenera w krzywym zwierciadle. naprawdę śmieszne. mi szczególnie przypadł do gustu Strejlau:
"Dla mnie treserem może być tylko ten, kto będzie pamiętał o tym, że wyrzut z autu jest znakomitą okazją do rozpoczęcia szybkiej akcji, którą można zakończyć golem. W 1972 roku tak właśnie moja młodzieżówka zdobyła bramkę z Chinami. Pieprzykowski wrzucił do Kropidłowskiego, ten pociągnął lewym skrzydłem, kiwnął Liu i Konga, poczekał, aż bramkarz Lee wyjdzie, podał do Kasztańskiego, a ten główką z 4,5 metra trafił w okienko. Lee dostał jeszcze żółtą kartkę, bo nawymyślał sędziemu z Namibii, że Kasztański był na spalonym. Była 57. minuta gry."
Emsi [ Generaďż˝ ]
super
VYKR_ [ Harvester Of Sorrow ]
LOL.. "Miś - precz"
Karl_o [ APOCALYPSE ]
heh szkoda gadac
atari800 [ Pretorianin ]
^up

sergi__ [ Underworld ]