GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szopka z reprezentacji

01.01.2003
21:38
smile
[1]

atari800 [ Pretorianin ]

szopka z reprezentacji

wybór trenera w krzywym zwierciadle. naprawdę śmieszne. mi szczególnie przypadł do gustu Strejlau:
"Dla mnie treserem może być tylko ten, kto będzie pamiętał o tym, że wyrzut z autu jest znakomitą okazją do rozpoczęcia szybkiej akcji, którą można zakończyć golem. W 1972 roku tak właśnie moja młodzieżówka zdobyła bramkę z Chinami. Pieprzykowski wrzucił do Kropidłowskiego, ten pociągnął lewym skrzydłem, kiwnął Liu i Konga, poczekał, aż bramkarz Lee wyjdzie, podał do Kasztańskiego, a ten główką z 4,5 metra trafił w okienko. Lee dostał jeszcze żółtą kartkę, bo nawymyślał sędziemu z Namibii, że Kasztański był na spalonym. Była 57. minuta gry."

01.01.2003
21:55
[2]

Emsi [ Generaďż˝ ]

super

01.01.2003
22:06
[3]

VYKR_ [ Harvester Of Sorrow ]

LOL.. "Miś - precz"

01.01.2003
22:55
[4]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

heh szkoda gadac

02.01.2003
15:48
[5]

atari800 [ Pretorianin ]

^up

02.01.2003
16:06
smile
[6]

sergi__ [ Underworld ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.