GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oceńcie moją stronę !

01.01.2003
19:52
smile
[1]

pioo7 [ Konsul ]

Oceńcie moją stronę !

Niżej daje link do mojej nowej strony, o tej samej tematyce co poprzednio tyle że w nowej grafice. Narazie wszystko koncentruje się na news'ach , ale niedługo dojdzie więcej materiałów. Oceńcie stonę przedewszystkim z grafiki. Możecie przyokazji wpisać się na forum i w księdze gośći .

01.01.2003
20:15
[2]

sergi__ [ Underworld ]

strona jest spoko, gdybym miał ocenic w skali od 1 do 10 to narazie 7/10 :)

01.01.2003
21:32
smile
[3]

pioo7 [ Konsul ]

Może ktoś jescze ?

01.01.2003
21:38
smile
[4]

KaWuHa [ Konsul ]

Fajna tylko strasznie się długo wczytuje! Dla mnie szkolna 5(5/6)! BRawo i oby tak dalej!

02.01.2003
14:59
smile
[5]

pioo7 [ Konsul ]

Ludzie, prosze oceńcie ją !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.