
pioo7 [ Konsul ]
Oceńcie moją stronę !
Niżej daje link do mojej nowej strony, o tej samej tematyce co poprzednio tyle że w nowej grafice. Narazie wszystko koncentruje się na news'ach , ale niedługo dojdzie więcej materiałów. Oceńcie stonę przedewszystkim z grafiki. Możecie przyokazji wpisać się na forum i w księdze gośći .
sergi__ [ Underworld ]
strona jest spoko, gdybym miał ocenic w skali od 1 do 10 to narazie 7/10 :)

pioo7 [ Konsul ]
Może ktoś jescze ?

KaWuHa [ Konsul ]
Fajna tylko strasznie się długo wczytuje! Dla mnie szkolna 5(5/6)! BRawo i oby tak dalej!

pioo7 [ Konsul ]
Ludzie, prosze oceńcie ją !