GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Któy Animowany jest debest.

01.01.2003
18:53
smile
[1]

Mac SwiStak [ Legionista ]

Któy Animowany jest debest.

Baksik rules doktorku!!!!!!!!!

01.01.2003
18:57
smile
[2]

yuppie [ Generaďż˝ ]

????????????????????

01.01.2003
18:58
smile
[3]

Xelloss [ Senator ]

Nie licząc anime:

- Time Squad (Strażnicy Czasu)
- Sheep in the Big City (Owca w Wielkim Mieście)
- The Simpsons
- Totally Spies (Odlotowe Agentki :)))

W sumie nie wiem czemu lubię to ostatnie. Może to z sentymentu do Bonda :)? W każdym razie jeśli tylko natknę się na TS zawsze to oglądam.

01.01.2003
18:58
smile
[4]

Xelloss [ Senator ]

Chyba o to Ci chodziło?

01.01.2003
19:00
[5]

Coy2K [ Veteran ]

ee tam ja wole Dextera HA HA HA :)))

01.01.2003
19:11
[6]

van [ ignoruj mnie ]

Johny Bravo RuLEZ!!!!!!

01.01.2003
19:13
smile
[7]

Grand [ The One And Only ]

The Simpsons Homer Rulz :-)

01.01.2003
19:13
[8]

Fergli [ Konsul ]

kolejny elikowaty ? :)

Dexter :) i moze troszke John Bravo.

01.01.2003
19:17
[9]

martusi_a [ Dezerterka z Krainy Snów ]

Cow and Chicken i Garfield :)

01.01.2003
19:39
[10]

Adamss [ -betting addiction- ]

Johnny Bravo rulez!

a tak na serio to nie zakladaj az tle watkow moze co?

01.01.2003
19:43
smile
[11]

madlin [ Legionista ]

a ja wam powiem cenzura to bzdura polamcie sobie piora
Animki rulez :-)))))

01.01.2003
19:56
[12]

Minas Morgul [ Senator ]

Cow & chicken
I OCZYWISCIE GWIAZDOR WIECZORU: .............::::::::::::SOUTH PARK:::::::::::............

01.01.2003
20:04
[13]

Bili [ Generaďż˝ ]

Wiec tak :
-South Park
-The Simpsons
-The Ren and Stimpy Show (kto nie ogladal, niech zacznie)
-Time Squad
-Garfield :)
I w sumie te tez :) :
-Dexter
-J.Bravo

01.01.2003
20:07
[14]

Mr.Borys [ Konsul ]

a ja
-X-Men Evolution
-Dexter Laboratory
-Chojrak-Tchorzliwy pies (Ju stupid dog !!!:))
-and mister Dżony Bravo

01.01.2003
20:11
[15]

dinozaurzyca [ Pretorianin ]

Krowa i Kurczak, Johny Bravo, i Laboratorium Dextera!!

01.01.2003
20:13
smile
[16]

wysiu [ ]

Jest takich dwóch:
Beavis i Butthead:)

01.01.2003
21:03
[17]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Johny Bravo, Bugs Bunny, Dexter i oczywiscie Garfield

01.01.2003
21:06
[18]

Bili [ Generaďż˝ ]

A wlasnie, zapomnialem o Beavisie i Buttheadzie i Chojraku :)

01.01.2003
21:17
[19]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

1. Johnny Bravo
2. Garfield
3. Looney Tunes
4. Tom & Jerry - ale tylko te starsze, te ktore rozpoczynaja sie ryczacym Tomem zamiast lwa;)
5. Hojrak:)

01.01.2003
21:27
[20]

VYKR_ [ Harvester Of Sorrow ]

STARE Cartoon Network - nie jakieś tam, pfu, cubixy czy inne śmieci.
a więc: Lab.Dextera, Krowa&Kurczak, Johnny Bravo.
do tego jeszce The Simpsons i Garfield

01.01.2003
21:34
[21]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

heheh.
Bevis & Butthead
Simsopns
South Park
Ed, Edd, Eddy
Dexter

01.01.2003
21:47
[22]

rtur [ Konsul ]

1. Chojrak
2. Cow & Chicken
3. Mr. J. Brawo!!!

najlepszy film animowany to SHREK

01.01.2003
22:48
[23]

ZARA [ Generaďż˝ ]

South Park KICKS ASS !!:)
Family Guy-bardzo malo osób zna ten serial ale czasami jest tak dobry jak sp!!!!
The Simpsons
Futurama

01.01.2003
23:09
smile
[24]

X-ReY [ Centurion ]

South Park
Jonny B.
Chojrak
Dexter
i takie tam ;)

01.01.2003
23:34
smile
[25]

tomirek [ ]

A gdzie Mis Coralgol, Mis Uszatek, Sasiedzi, Wilk i Zajac, Bolek i Lolek.... Pewnie nie bylo was na swiecie albo nie pamietacie tych bajek ...

02.01.2003
15:50
smile
[26]

atari800 [ Pretorianin ]

Rokko i jego świat

02.01.2003
15:54
[27]

The LasT Child [ GoorkA ]

South Park
The Simpsons
Ed, Edd & Eddie
Krowa i kUeczak
Dexters Lab
Dwa gloopie psy
Z tajnych akt psiej agencji
wuzzle (pamieta to ktos)
transformers

btw przy kazdej odpowiedzi trzeba by dodac jeszcze swoj wiek ;))
ja 18

02.01.2003
15:56
smile
[28]

WOCIEH [ wojcieh ]

Oczywiście Ed, Edd & Eddie i Gumisie !!! :)

02.01.2003
15:58
[29]

TYTANik2 [ Junior ]

Miś Uszatek

02.01.2003
16:01
smile
[30]

Voytas_WRC [ Rajdowiec ]

South park i Głowa rodziny :)))

02.01.2003
16:02
smile
[31]

WiseGuy [ Chor��y ]

Ja bez zastanawiania sie jestem za Ed, ed i eddie. Ludzie ta bajka doprowadza mnie do lez , jest po prostu THE BEST. ale oczywiscie nie moge ominac johnego Bravo no i oczywiscie niesamowitych efektow w Batmanie:)

02.01.2003
16:03
smile
[32]

Nyhos [ Droogie ]

Dexter
Simpsons
Sasiedzi
Bolek i Lolek
SP
Family guy
J.Bravo

IIIIIIII...........


Time squad!

(straznicy czasu)

02.01.2003
16:04
[33]

następny [ Rekrut ]

Scooby Doo i hymm Garfield a jeszcze Chojrak :)

02.01.2003
16:04
smile
[34]

Xelloss [ Senator ]

Aaaa, zapomniałem:

-Beavis & Butthead
-Daria :)

02.01.2003
16:06
smile
[35]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Jest kilka fajnych, ale The Simpsons rządzi !!!

02.01.2003
16:07
[36]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

1. South park
2. Dilbert
3. Kaczor Daffy. królik Bags, Kojot, pędziwiatr i inni
4. Ed, Edd & Eddie
5. Krowa i Kurczak
6. Simpsons

a co do wieku ro mam 21

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.