GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Włądca Pierścieni-Który aktor najlepiej zagrał?

01.01.2003
18:37
smile
[1]

Mac SwiStak [ Legionista ]

Włądca Pierścieni-Który aktor najlepiej zagrał?

Mi najbardziej odpowiada Aragorn,Gandal i Legolas

01.01.2003
18:40
smile
[2]

The Punisher [ Chor��y ]

Gandal bezkonkurencyjny .

01.01.2003
18:41
[3]

Ścierwopluj [ Konsul ]

Jak masz DVD to sobie obejrzyj filmy jak robiono i takie tam, a zobaczysz, że wszyscy razem tworzyli jedną wielką paczkę przyjaciół i każdy sobie pomagał i takie tam. I widzisz może taki Gandalf zagrał rewelacyjnie dzięki Frodowi np.

01.01.2003
18:41
[4]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Gandal rządzi

01.01.2003
18:42
[5]

wysiu [ ]

Balrog

01.01.2003
18:47
[6]

Ścierwopluj [ Konsul ]

wysiu - - > Barłog

01.01.2003
18:47
[7]

Kaeddar [ Pretorianin ]

A ja myślałem że Gandalf był czarodziejem... Legolas elfem, a Aragorn następcą tronu Gondoru... Ciekawe, która wytwórnia ich zatrudniła? Chyba Sauron & Saruman Inc. ale nie jestem pewien...

01.01.2003
18:48
smile
[8]

Negocjator [ * ]

Gandal.
Zawsze lubiłem tego aktora.



;))

01.01.2003
18:50
smile
[9]

Mac SwiStak [ Legionista ]

Zćągneli ich z Śrudziemia za milion baksóf Barłogowych.

01.01.2003
18:57
smile
[10]

Mathmi Thenthur [ Pretorianin ]

Przekupili ich koszykiem lembasów. :) I jeszcze obiecali dostawę bizuterii, głównie pierścionków, a na ten pomysł wpadł sam WłĄdca Pierścieni. :)

01.01.2003
18:59
[11]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

1.Gandalf
2.Saruman
3.Gimli

Boromir był beznadziejny a frodo który wyglada jak pedzio

01.01.2003
19:02
smile
[12]

Xelloss [ Senator ]

Zdecydowanie Gandalf. Choć Legolas też był niezły.

01.01.2003
19:02
smile
[13]

Raynor [ Big Man ]

Legolas i Trol jaskiniowy

01.01.2003
19:09
[14]

van [ ignoruj mnie ]

A wiec mi najbardziej podobal sie Balrog.
Moze dlatego ze lubie takie pokraczne stworzonka:D

01.01.2003
19:11
[15]

Ścierwopluj [ Konsul ]

Boromir był niezły, a aktor, który gra Gandalfa jest pedziem, a więc podwójne brawa dla niego, że udało mu się Ciebie zmylić i zrzucić to na Froda!

01.01.2003
19:42
smile
[16]

Valtor [ Lost In Fantasy ]

Mi bardzo podoba się MOWA Gandalfa i elfów, bowiem bardzo dobrze oddali swe kwestie, chociaż tylko sam Tolkien mógłby ocenić czy to wszystko dobrze wypadło, ale mi się PODOBAŁO

01.01.2003
19:45
[17]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

-----======== G-A-N-D-A-L-F =========-------

01.01.2003
19:51
[18]

Reborn [ Konsul ]

Orlando Bloom - Legolas- 1
John Rhys-Davies - Gimli -2
Ian McKellen - Gandalf-3
polecam stronę

01.01.2003
20:04
[19]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Arwena i Nazgule :P

01.01.2003
20:09
[20]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Płonące Oko

:-)

01.01.2003
20:12
[21]

Mr.Borys [ Konsul ]

Ten co gral Legolasa byl za bardzo lalusiowaty ,a najlepszy byl Gandalf

01.01.2003
22:54
[22]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Sean Bean

01.01.2003
22:57
[23]

Quicky [ Senator ]

Ci co grali Orków - naprawdę, kawał dobrej roboty!

01.01.2003
22:58
[24]

Ekthelion [ Pretorianin ]

Vlator -> Gdyby Mistrz żył jeszcze, wątpie czy zgodziłbysię wogóle na nakręcenie takiego filmu.

01.01.2003
23:05
[25]

Aen [ MatiZ ]

Arwena (Liv Tyler, uwielbiam ja), Aragorn (tak sobie go wyobrazalem, przynajmiej nie przypomina buraka z kreskowki Bakshiego:), i podobno Gollum jest NIESAMOWITY, ale sprawdze to kiedy indziej

01.01.2003
23:19
smile
[26]

tymczasowy108420 [ Junior ]

Aen, kreskówkowy Aragorn wcale nie był taki zły. Po prostu nie miał w sobie takiej.... dzikości, jak aragorn filmowy, któego rola była prawdziwym dziełem

01.01.2003
23:27
smile
[27]

Beren [ Senator ]

Przede wszystkim w wersji animowanej Aragorn byl Indianinem :)

Mi najbardziej odpowiada kreacja stworzona przez Christophera Lee (Saruman aka hrabia Dooku ;))

02.01.2003
01:23
smile
[28]

Chupacabra [ Senator ]

mi sie podobal Barlog i jego piekne skrzydelka, a z aktorow no to oczywiscie Gandalf, za propagowanie wsros srodziemia zwyczaju palenia fajkowego ziela;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.