
Mac SwiStak [ Legionista ]
Włądca Pierścieni-Który aktor najlepiej zagrał?
Mi najbardziej odpowiada Aragorn,Gandal i Legolas

The Punisher [ Chor��y ]
Gandal bezkonkurencyjny .
Ścierwopluj [ Konsul ]
Jak masz DVD to sobie obejrzyj filmy jak robiono i takie tam, a zobaczysz, że wszyscy razem tworzyli jedną wielką paczkę przyjaciół i każdy sobie pomagał i takie tam. I widzisz może taki Gandalf zagrał rewelacyjnie dzięki Frodowi np.
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Gandal rządzi
wysiu [ ]
Balrog
Ścierwopluj [ Konsul ]
wysiu - - > Barłog
Kaeddar [ Pretorianin ]
A ja myślałem że Gandalf był czarodziejem... Legolas elfem, a Aragorn następcą tronu Gondoru... Ciekawe, która wytwórnia ich zatrudniła? Chyba Sauron & Saruman Inc. ale nie jestem pewien...

Negocjator [ * ]
Gandal.
Zawsze lubiłem tego aktora.
;))

Mac SwiStak [ Legionista ]
Zćągneli ich z Śrudziemia za milion baksóf Barłogowych.

Mathmi Thenthur [ Pretorianin ]
Przekupili ich koszykiem lembasów. :) I jeszcze obiecali dostawę bizuterii, głównie pierścionków, a na ten pomysł wpadł sam WłĄdca Pierścieni. :)
H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]
1.Gandalf
2.Saruman
3.Gimli
Boromir był beznadziejny a frodo który wyglada jak pedzio

Xelloss [ Senator ]
Zdecydowanie Gandalf. Choć Legolas też był niezły.

Raynor [ Big Man ]
Legolas i Trol jaskiniowy
van [ ignoruj mnie ]
A wiec mi najbardziej podobal sie Balrog.
Moze dlatego ze lubie takie pokraczne stworzonka:D
Ścierwopluj [ Konsul ]
Boromir był niezły, a aktor, który gra Gandalfa jest pedziem, a więc podwójne brawa dla niego, że udało mu się Ciebie zmylić i zrzucić to na Froda!

Valtor [ Lost In Fantasy ]
Mi bardzo podoba się MOWA Gandalfa i elfów, bowiem bardzo dobrze oddali swe kwestie, chociaż tylko sam Tolkien mógłby ocenić czy to wszystko dobrze wypadło, ale mi się PODOBAŁO
Gandalf-biały [ Mithrandir ]
-----======== G-A-N-D-A-L-F =========-------
Reborn [ Konsul ]
Orlando Bloom - Legolas- 1
John Rhys-Davies - Gimli -2
Ian McKellen - Gandalf-3
polecam stronę
Stinger [ Warrior Of Havoc ]
Arwena i Nazgule :P
AnnataR [ Salon des Refusés ]
Płonące Oko
:-)
Mr.Borys [ Konsul ]
Ten co gral Legolasa byl za bardzo lalusiowaty ,a najlepszy byl Gandalf
ZARA [ Generaďż˝ ]
Sean Bean
Quicky [ Senator ]
Ci co grali Orków - naprawdę, kawał dobrej roboty!
Ekthelion [ Pretorianin ]
Vlator -> Gdyby Mistrz żył jeszcze, wątpie czy zgodziłbysię wogóle na nakręcenie takiego filmu.
Aen [ MatiZ ]
Arwena (Liv Tyler, uwielbiam ja), Aragorn (tak sobie go wyobrazalem, przynajmiej nie przypomina buraka z kreskowki Bakshiego:), i podobno Gollum jest NIESAMOWITY, ale sprawdze to kiedy indziej

tymczasowy108420 [ Junior ]
Aen, kreskówkowy Aragorn wcale nie był taki zły. Po prostu nie miał w sobie takiej.... dzikości, jak aragorn filmowy, któego rola była prawdziwym dziełem

Beren [ Senator ]
Przede wszystkim w wersji animowanej Aragorn byl Indianinem :)
Mi najbardziej odpowiada kreacja stworzona przez Christophera Lee (Saruman aka hrabia Dooku ;))

Chupacabra [ Senator ]
mi sie podobal Barlog i jego piekne skrzydelka, a z aktorow no to oczywiscie Gandalf, za propagowanie wsros srodziemia zwyczaju palenia fajkowego ziela;)