stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Ominiecie segregacji krajowej
K***a jego mac!
A teraz rozwiniecie tej glebokiej sentencji. Wchodze dzisiaj na YT bo chcialem obejrzec nowe filmy z programu Jimmy Kimmel Live, ma on wlasny kanal i film z programu w HD. Ale sie okazuje ze "Ten film wideo zawiera treść od partnera Jimmy Kimmel Live, który postanowił zablokować go na terenie Twojego kraju". Jeszcze w grudniu ogladlaem wszystkie jego programy a od nowego roku taki zonk.
Jak to w prosty sposob ominac (zmiana kraju w YT nie skutkuje) i jak daleko ta segregacja krajowa sie posunie?
mirencjum [ operator kursora ]
Imak [ Generaďż˝ ]
Na twoim miejscu miałbym go w dupie i po prostu bym go nie oglądał.
koobon [ part animal part machine ]
Imak -->
Przecież to nie Kimmel jest temu winny, że mieszkamy w trzecim świecie.
janek09091 [ Generaďż˝ ]
A co ma do tego trzeci świat, jak kanał jest bloknięty wszędzie poza usa.
draug_xiii [ Generaďż˝ ]
Podepne sie pod watek.
Sam mam problemy mieszkajac w UK z ogladaniem niektorych filmikow z PL bo mi je blokada regionalna blokuje. Sa jakies inne opcje obejscia owej blokady niz proxy ?
Pozatym co zrobic aby nie blokowalo tresci niezaleznie od kraju ? Jak rozumiem nawet kozystajac z proxy bede mial dostep jedynie do materialow (zaleznie od serwera) np. z PL ale z USA juz bedzie mi blokowac i vice versa, przynajmniej dopoki proxy nie zmienie.
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Proxy lub vpn. Nic innego nie zrobisz.
Duże korporacje nigdy chyba się nie nauczą, że internet to globalna sieć.
To samo jest przecież z hulu, co z tego, że jest tam dużo zajebistego materiału jak dostęp us only i nawet kanadyjczycy mają bloka. ( u których tvshowsy mają premierę łeb w łeb z us)
stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
No wlasnie a propo hulu, zna ktos jakas metode?