
elik11 [ Centurion ]
Adam Małysz 2 miejsce w turnieju 4 skoczni 129 m.
Co wy na to ??

sergi__ [ Underworld ]
po co tworzyc nowe wątki jak sa już dwa wątki o skokacg w Garmisch-Partenkirchen ://
Fergli [ Konsul ]
Elik ... grrr powalilo cie ?!

elik11 [ Centurion ]
Fergli--------->O co ci chodzi ???????
Fergli [ Konsul ]
o zalozenie tego watku.

TAILEREKK [ Senator ]
elik11 -> solidnie pracujesz na banana ;)

elik11 [ Centurion ]
To na niego nie patrz !!!!!!!!1

elik11 [ Centurion ]
Kurde przyczepili sie i nie chcom odczepic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
Jeszcze jeden wątek! Jeszcze jeden wątek! ŁUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!