GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

--=GHOST RECON=-- cz. kolejna

01.01.2003
12:31
smile
[1]

grompablo [ Konsul ]

--=GHOST RECON=-- cz. kolejna

załozyłem nowy wątek bo tamten był juz prawie pełny

ludziska żeby grac z prawdziwymi klanowiczami trza mieć
-GR ang. wersja
- DESERT SIEGE
-ISLAND THUNDER
-patch 1,4
-all seeing eye progs. do wykrywania serwerów

jak dobrze poszukacie to znajdziecie wszytko moze jakies klany w linkach beda mialy spis klanów jest na CLAN BASE
https://www.clanbase.com/rating.php?lid=568 wystarczy klinąć na jakis klan potem wybrac HOME i sie pokaze link do strony ( może beda mialy mmoze nie)

https://www.ghostrecon.net
lub
https://www.ghostrecon.com
lub polski https://www.ghost.recon.zax.pl/

i link do czescie poprzedniej

01.01.2003
12:45
smile
[2]

grom jacob [ Legionista ]

Pablo zapomniales jescze cos dolaczyc:PPPPPPP...Zebyscie mogli pograc musicie se sciagnac CRACKA na CD inaczej se nie pogracie :)))))Jezeli chcecie to moge wam podac link to sie zgloscie na moje gg o ile te stronki jescze mam :)))narazka

08.01.2003
08:55
[3]

grompablo [ Konsul ]

to jest link do patcha 1.4

11.01.2003
16:12
smile
[4]

Patrol_wcg [ Konsul ]

witam Giwera poslal mi craca za 6 dni bede mial dodatki i zaczynam pszygode w multi

to badziewie do serweruw jusz mam patcha 1.4 mam craca no cd mam za pate dni dodatki bede mial

cos jeszcz ?????????????????????????????????????????????

12.01.2003
17:51
[5]

grompablo [ Konsul ]

to jest link od noCDpatch do zcrakowania

12.01.2003
18:50
[6]

grompablo [ Konsul ]

dodatki DS i IT sa na kazie
jesli komuś kaza nie szuka progsów ( ja tak mialem nie widzialo vplayera)
to se zainstalujcie na nowo jakas stara wersje

14.01.2003
09:05
[7]

GROM Giwera [ Sołdat ]

ee co mi tam ;-) zrobie up'a

14.01.2003
09:06
[8]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Patrol -> i jak tam GR?;-)

14.01.2003
19:59
smile
[9]

Patrol_wcg [ Konsul ]

jeszcze nimom dodatkuw ale pykam w normalnego GR gram se w misje ....
Jak to jest z postaciami w multi ??? gra sie zwyklymi czy morze sa lepsi tzn maja doswiadczenie a morze gra sie elitarnymi jednostkami ???...
Jeszcze troche i zaczne was kosić w multi hahahahaha ;)))

14.01.2003
21:27
[10]

GROM Giwera [ Sołdat ]

na multi są dostępne wszystkie bronie tzn. normalne i specjalistów.. i klka innych :D

14.01.2003
23:51
smile
[11]

Patrol_wcg [ Konsul ]

ale jazda (pobawie sie owicem)hi hi hi

15.01.2003
02:27
smile
[12]

PIL [ Konsul ]

UWAGA:)
Mam małą propzycję dla wszystkich fanów GR. Poluzujcie wodze fantazji i napiszcie jak wyobrażacie sobie GR2 (chyba nikt nie ma wątppliwości, że takowy powstanie). Może na początek widok broni ? Oczywiście z opcją wyłączenia - dla ortodoksów. Co wy na to ?

15.01.2003
08:00
[13]

GROM Giwera [ Sołdat ]

PIL hmmmm :)) oczywiscie wyłączony ;D jak to tak moze być ?:)

15.01.2003
09:06
[14]

grompablo [ Konsul ]

ja zawsze sobie wyobrazałem jakby to było gdyby:
nie było broni palnej i idzie taki żołnierz znajduje w krzakach pałe inny jakąś proce :P
ale by były jaja
---> Patrol jeszcze sie zdziwisz jak cienko grasz
granie przez neta ma taki mały zasrany pofajdany czasem problem LAGI - (czyli net chaczy i przechodzisz przez sciany
gosciu sam ci biegnie , strzaly dochodza po 1 minucie ale to jest tylko czasem :P

15.01.2003
09:19
[15]

GROM Giwera [ Sołdat ]

aha i wyobrazalbym sobie bardziej rozbudowany asortyment :) np. jakies granaty dymne, miny ale nie odpalane ręcznie tylko jak ktoś na nią depnie :) dobre techniki "cichej" walki tzn. jakies funkcje "krycia się" moze okopy itp. ;pale aby walka "głośna" tez byla rozbudowana ;D tak jak mowilem np. w terenie zurbanizowanym zut granatem dymnym wbieg z full auto i napieprzania na slepo z okrzykiem "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" ;p

są misje gdzie trzeba otworzyc drzwi... byla by mozliwosc wychylenia tylko ręki i chwycenia za klamke ;p bo tak to czasem ciężko... otwierasz drzwi a tu ci bum ;-) i moze mozliwosc odlaczania poszczegolnych zolneirzy od grupy? nie wiem co jeszcze, zaznaczanie terenu obserwacji "głownej" (bo czasem sie ustawie a moi koledzy sobie patrzą na siebie, za siebie ;p a nie tam gdzie wiem ze jest wrog ;-))

aha i troche lepszy "mundur"(??) sniperow :-)

15.01.2003
09:19
[16]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Pablo =) lol

16.01.2003
11:34
smile
[17]

PIL [ Konsul ]

GROM --->

"w terenie zurbanizowanym zut granatem dymnym wbieg z full auto i napieprzania na slepo z okrzykiem "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"

Jakoś mi to nie przystaje do działania duchów, ale czemu nie. Osobiście myślałem jeszcze o bardziej rozbudowanym systemie dowodzenia grupą. Może możliwość wydawania rozkazów gestami ? Coś na modłę AA Operations ?

16.01.2003
12:08
smile
[18]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Ja mam jeszcze inne koncepcje np:
Grupy - pszydałobysie aby morzna było robić je jak sie podoba a nie tylko 3 tzn karzdy osobno np:
ale wtedy czaby było zmienić całkiem tryb roskazów np . wszyscy zamna albo 1,2 zamną itd
Broń - jest jej zamało w GR popaczcie np na inne gry z tej seri tzn Tom Clancys i Rainbow Six
a noi ten ROZRZUT broni tsza se stanąć a potem dopiero stszelić jak dlamnie to udrenka
jednym słowem jest zadurzy
Noi tak jak napisał Giwera granaty :))) i te DRZWI
Graliście w Rainbow Six Recułe spir (czy jakoś tak sie to pisze ) jeden otwiera drugi wrzuca granat i wtedy wchodza robiąc czystke


=== ale sie rospisałem hihi
Grom === w poniedziałek bede miał dodatki i zaczynam zabawe na całego

16.01.2003
12:13
smile
[19]

Patrol_wcg [ Konsul ]

pablo== o lagach wiem jusz asz zaburzo grłem w inne gry pszes neta ito czasami na modemie wiec hihi znam jusz lagi

16.01.2003
13:51
[20]

PIL [ Konsul ]

Patrol --- > Sorry, ale o czym ty gadasz ? Za duzy rozrzut ? Przecież właśnie o to chodzi. Gdybuś mógł sobie biegać do woli i trafiać we wszystko co się rusza, cały realizm GR-a szlag by trafił.Jeśli chodzi o komendy dla członków grupy, to faktycznie masz rację. Przydałyby się.Oczywiscie kiedy muwómy o trybie single. W SOAF całkiem nieźle to rozwiązano (IMO). W multi nie ma to dużego znaczenia. Zawsze możesz się dogadać z partnerem.

16.01.2003
13:54
smile
[21]

PIL [ Konsul ]

Oczywiście miało być "mówimy". A skoro już piszę kolejnego posta, to jescze dwa słowa do Patrola. Moim zdaniem "zabawek" jest w sam raz, ale jak chcesz to mozesz sobie zdjąć z netu dodatki z wyposażeniem.

16.01.2003
15:57
smile
[22]

GROM Giwera [ Sołdat ]

hehe :P moze troche przesadziłem :)

ale popieram PIL'a celownik zostaje bo zrobi się z tego kolejny shooter... asortyment troszeczke, nie zaduzo powiększony. (główna bron jeszcze ujdzie ale bron druga, powinien byc większy wybór ;-))

PIL -> my mówimy o wizji GR2 :P

PS. a ja chcialbym aby sniper jako dodatkową "bron" mogl posiadac "przyżąd" (?:D) do wchodzenia na drzewo :P "zapinania" się na nim pasemi i ....

16.01.2003
22:19
smile
[23]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Hyba zrczywiście pszesadziłem zrobiłbysie z tego Qake czy coś w tym stylu

Podoba misie pomysł z tym dodatkowym uzbrojeniem

PIL ==> niebulwersuj sie tak to tylko spekulacje ;)))

17.01.2003
00:17
smile
[24]

jopin [ Generaďż˝ ]

e panowie a ja mam maly problem

- mam polska wersje gs i jak chce doinstalic (sciaglem sobie) gs desert sieg to nie moge wyskakuje mi blad ze nie mam zainstalowane albo cos podobnego co mam zrobic, aaa bo naprzyklad island thunder chodzi mi niezaleznie?????????

17.01.2003
10:07
[25]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Załatw se agielska wersje i sprubuj

17.01.2003
13:49
[26]

GROM Giwera [ Sołdat ]

bo pl GR nie wspolpracuje z DS eng ;/

17.01.2003
15:57
[27]

jopin [ Generaďż˝ ]

łe to mam prośbę .....
moze by ktos tak sie wymienil albo odsprzedal albo co albo poszli do lasu jakby co to na GG jakby ktos byl taki sympatyczny i mily i wogole taki fajny

17.01.2003
18:52
[28]

GROM Giwera [ Sołdat ]

;] ze co?

17.01.2003
18:53
[29]

GROM Giwera [ Sołdat ]

;] ze co?

19.01.2003
15:56
smile
[30]

Patrol_wcg [ Konsul ]

hi hi hi

Wracając do GR2 mogl by być noktowzor termowizyjny fajna zecz pszydałobysie na wyposarzeniu duchów

19.01.2003
15:56
[31]

Patrol_wcg [ Konsul ]

hi hi hi

Wracając do GR2 mogl by być noktowzor termowizyjny fajna zecz pszydałobysie na wyposarzeniu duchów

24.01.2003
10:32
smile
[32]

Patrol_wcg [ Konsul ]

mam jusz wszystkie dodatki, patcha ,cracka,to guwno do serwerów morze kto chce zemną zagrac

Giwera ??

24.01.2003
10:58
[33]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Yyy jasne :-)

24.01.2003
17:13
smile
[34]

Patrol_wcg [ Konsul ]

ok byc jutro o 20 godz na gadu-gadu ;)))

24.01.2003
22:00
[35]

grompablo [ Konsul ]

ja tez chcetnie z toba zagram
a mozesz postawic serwer ??
bo jak giwer stawia to ja nie pogram bo cos tam sie zrypalo
jestem z nim w sieci

25.01.2003
18:02
[36]

Patrol_wcg [ Konsul ]

czemu nie

28.01.2003
20:52
smile
[37]

Patrol_wcg [ Konsul ]

pablo giwera kiedy znowu pogramy
wrarzenia po perwszym dniu gry zajebis...... CHCE WIECEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pabli ===>serwera nigdy nie prubowalem stawiac ale moge sprubowac :)))

28.01.2003
21:54
smile
[38]

Torn [ Merces Letifer ]

Witam wszystkich fanów najlepszej gierki pod słońcem ;-)
Mam pytanie odnośnie - jakich modów używacie - jeżeli używacie w ogóle.
Bo ostatnio eksperymentowałem i natrafiłem na Navy Seals 2.0 i jest całkiem całkiem.
Znacie jeszcze jakieś godne polecenia ? Albo takie, które całkowicie odradzacie...
Albo napiszcie cokolwiek ;)
PS. Kto napisze "cokolwiek" oberwie z Barrett'a ;)

29.01.2003
00:27
smile
[39]

winner [ Generaďż˝ ]

a można pograć z mikrofonem w te giere ????????????????????????????????????????????????

29.01.2003
08:25
smile
[40]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Gramy z dodatkami
-GR ang. wersja
- DESERT SIEGE
-ISLAND THUNDER
-patch 1,4
-all seeing eye progs. do wykrywania serwerów

i nic wiecej!!!

29.01.2003
08:45
[41]

grompablo [ Konsul ]

oj ludzie ludzie popatrzcie na poczatek tego wątka
wszystko tam zapisalem co jak zrobic ,co mieć

29.01.2003
10:22
smile
[42]

Patrol_wcg [ Konsul ]

pablo ales ty wredny ;)))
przynajmniej szybciej dojde do generała :)))))))))))))))))
kiedy gracie znowu z certami ??

29.01.2003
10:27
smile
[43]

Patrol_wcg [ Konsul ]

pograł bym sobie znowu

31.01.2003
12:00
smile
[44]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Dajcie mi link do strony z tym programem do serwerów pis !!!

07.02.2003
12:41
[45]

GROM Giwera [ Sołdat ]

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=7440

:)) zajzyjcie ;D

12.02.2003
12:28
smile
[46]

Patrol_wcg [ Konsul ]

gratuluje :)))) ;P

12.02.2003
13:22
smile
[47]

PIL [ Konsul ]

No, no ! Pogtratulować ! Tak trzymać ! Być mże niebawem będę mógł wam pomóc. Kablówka w moim miasteczku się ruszyła.

12.02.2003
14:14
smile
[48]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Giwera mała prośba daj mi jakieś linki do modów tzn nowych mapek jeśli są .
Aha bede mugł grać dalej na serwerze kertów jak je zainstaluje . ;)))
Bp jak nie to to piepsze !!!

12.02.2003
15:21
smile
[49]

grompablo [ Konsul ]

partrol nie kert :PP:P:P:P:P tylko CERT
o ile wiem to oni graja tam na Ds i IT nie ma innych modów tam
looknij do 1 posta i tam na tych stronach poszukaj napewno bedzie

14.02.2003
08:48
smile
[50]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Pablo==> sorki ale wiesz ze ja pisze niezbyt (jakby to powiedziec) wyraznie ;)))
Atak pszy okazji macie morze miejsce w waszym klanie dla jeszcze jednej osoby tzn dla mnie ?

14.02.2003
09:25
smile
[51]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Hura Hura właśnie dorobilem sie generała Hura Hura
(nareszcie) ;)))))))

19.02.2003
10:38
smile
[52]

Patrol_wcg [ Konsul ]

EJ!!!!!! ludziska niepozwulcie aby ten wątek upadł PISZCIE !!!!!!!!!!!!!!

19.02.2003
18:00
[53]

grompablo [ Konsul ]

piszemy piszemy piszemy piszemy piszemy piszemy piszemy

no narazie grom na 2 miejscu cert na 1 :P

26.02.2003
08:41
smile
[54]

Patrol_wcg [ Konsul ]

<SW> zaczyna rozgrywki w CLAN BASE (ja w tym klanie jestem ;))) )

26.02.2003
09:06
[55]

grompablo [ Konsul ]

wiemy wiemy patrol zdażylismy zauwazyć

27.02.2003
19:01
smile
[56]

Patrol_wcg [ Konsul ]

hehehe GROM wie ale czy ludzie kturzy niegrają jak w zadnym klanie wiedza :)))

02.03.2003
11:40
smile
[57]

GROM Giwera [ Sołdat ]

hehehe no przydalo by sie zUPowac wątek :P takie małe cośik zrobiłem na cześć wygranej z SG (rewanżyk, SG to narazie jedyny klan z którym przegraliśmy :P)

02.03.2003
11:43
[58]

GROM Giwera [ Sołdat ]

hehehe no przydalo by sie zUPowac wątek :P takie małe cośik zrobiłem na cześć wygranej z SG (rewanżyk, SG to narazie jedyny klan z którym przegraliśmy :P)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.