
grompablo [ Konsul ]
--=GHOST RECON=-- cz. kolejna
załozyłem nowy wątek bo tamten był juz prawie pełny
ludziska żeby grac z prawdziwymi klanowiczami trza mieć
-GR ang. wersja
- DESERT SIEGE
-ISLAND THUNDER
-patch 1,4
-all seeing eye progs. do wykrywania serwerów
jak dobrze poszukacie to znajdziecie wszytko moze jakies klany w linkach beda mialy spis klanów jest na CLAN BASE
https://www.clanbase.com/rating.php?lid=568 wystarczy klinąć na jakis klan potem wybrac HOME i sie pokaze link do strony ( może beda mialy mmoze nie)
https://www.ghostrecon.net
lub
https://www.ghostrecon.com
lub polski https://www.ghost.recon.zax.pl/
i link do czescie poprzedniej

grom jacob [ Legionista ]
Pablo zapomniales jescze cos dolaczyc:PPPPPPP...Zebyscie mogli pograc musicie se sciagnac CRACKA na CD inaczej se nie pogracie :)))))Jezeli chcecie to moge wam podac link to sie zgloscie na moje gg o ile te stronki jescze mam :)))narazka
grompablo [ Konsul ]
to jest link do patcha 1.4

Patrol_wcg [ Konsul ]
witam Giwera poslal mi craca za 6 dni bede mial dodatki i zaczynam pszygode w multi
to badziewie do serweruw jusz mam patcha 1.4 mam craca no cd mam za pate dni dodatki bede mial
cos jeszcz ?????????????????????????????????????????????
grompablo [ Konsul ]
to jest link od noCDpatch do zcrakowania
grompablo [ Konsul ]
dodatki DS i IT sa na kazie
jesli komuś kaza nie szuka progsów ( ja tak mialem nie widzialo vplayera)
to se zainstalujcie na nowo jakas stara wersje
GROM Giwera [ Sołdat ]
ee co mi tam ;-) zrobie up'a
GROM Giwera [ Sołdat ]
Patrol -> i jak tam GR?;-)

Patrol_wcg [ Konsul ]
jeszcze nimom dodatkuw ale pykam w normalnego GR gram se w misje ....
Jak to jest z postaciami w multi ??? gra sie zwyklymi czy morze sa lepsi tzn maja doswiadczenie a morze gra sie elitarnymi jednostkami ???...
Jeszcze troche i zaczne was kosić w multi hahahahaha ;)))
GROM Giwera [ Sołdat ]
na multi są dostępne wszystkie bronie tzn. normalne i specjalistów.. i klka innych :D

Patrol_wcg [ Konsul ]
ale jazda (pobawie sie owicem)hi hi hi

PIL [ Konsul ]
UWAGA:)
Mam małą propzycję dla wszystkich fanów GR. Poluzujcie wodze fantazji i napiszcie jak wyobrażacie sobie GR2 (chyba nikt nie ma wątppliwości, że takowy powstanie). Może na początek widok broni ? Oczywiście z opcją wyłączenia - dla ortodoksów. Co wy na to ?
GROM Giwera [ Sołdat ]
PIL hmmmm :)) oczywiscie wyłączony ;D jak to tak moze być ?:)
grompablo [ Konsul ]
ja zawsze sobie wyobrazałem jakby to było gdyby:
nie było broni palnej i idzie taki żołnierz znajduje w krzakach pałe inny jakąś proce :P
ale by były jaja
---> Patrol jeszcze sie zdziwisz jak cienko grasz
granie przez neta ma taki mały zasrany pofajdany czasem problem LAGI - (czyli net chaczy i przechodzisz przez sciany
gosciu sam ci biegnie , strzaly dochodza po 1 minucie ale to jest tylko czasem :P
GROM Giwera [ Sołdat ]
aha i wyobrazalbym sobie bardziej rozbudowany asortyment :) np. jakies granaty dymne, miny ale nie odpalane ręcznie tylko jak ktoś na nią depnie :) dobre techniki "cichej" walki tzn. jakies funkcje "krycia się" moze okopy itp. ;pale aby walka "głośna" tez byla rozbudowana ;D tak jak mowilem np. w terenie zurbanizowanym zut granatem dymnym wbieg z full auto i napieprzania na slepo z okrzykiem "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" ;p
są misje gdzie trzeba otworzyc drzwi... byla by mozliwosc wychylenia tylko ręki i chwycenia za klamke ;p bo tak to czasem ciężko... otwierasz drzwi a tu ci bum ;-) i moze mozliwosc odlaczania poszczegolnych zolneirzy od grupy? nie wiem co jeszcze, zaznaczanie terenu obserwacji "głownej" (bo czasem sie ustawie a moi koledzy sobie patrzą na siebie, za siebie ;p a nie tam gdzie wiem ze jest wrog ;-))
aha i troche lepszy "mundur"(??) sniperow :-)
GROM Giwera [ Sołdat ]
Pablo =) lol

PIL [ Konsul ]
GROM --->
"w terenie zurbanizowanym zut granatem dymnym wbieg z full auto i napieprzania na slepo z okrzykiem "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"
Jakoś mi to nie przystaje do działania duchów, ale czemu nie. Osobiście myślałem jeszcze o bardziej rozbudowanym systemie dowodzenia grupą. Może możliwość wydawania rozkazów gestami ? Coś na modłę AA Operations ?

Patrol_wcg [ Konsul ]
Ja mam jeszcze inne koncepcje np:
Grupy - pszydałobysie aby morzna było robić je jak sie podoba a nie tylko 3 tzn karzdy osobno np:
ale wtedy czaby było zmienić całkiem tryb roskazów np . wszyscy zamna albo 1,2 zamną itd
Broń - jest jej zamało w GR popaczcie np na inne gry z tej seri tzn Tom Clancys i Rainbow Six
a noi ten ROZRZUT broni tsza se stanąć a potem dopiero stszelić jak dlamnie to udrenka
jednym słowem jest zadurzy
Noi tak jak napisał Giwera granaty :))) i te DRZWI
Graliście w Rainbow Six Recułe spir (czy jakoś tak sie to pisze ) jeden otwiera drugi wrzuca granat i wtedy wchodza robiąc czystke
=== ale sie rospisałem hihi
Grom === w poniedziałek bede miał dodatki i zaczynam zabawe na całego

Patrol_wcg [ Konsul ]
pablo== o lagach wiem jusz asz zaburzo grłem w inne gry pszes neta ito czasami na modemie wiec hihi znam jusz lagi
PIL [ Konsul ]
Patrol --- > Sorry, ale o czym ty gadasz ? Za duzy rozrzut ? Przecież właśnie o to chodzi. Gdybuś mógł sobie biegać do woli i trafiać we wszystko co się rusza, cały realizm GR-a szlag by trafił.Jeśli chodzi o komendy dla członków grupy, to faktycznie masz rację. Przydałyby się.Oczywiscie kiedy muwómy o trybie single. W SOAF całkiem nieźle to rozwiązano (IMO). W multi nie ma to dużego znaczenia. Zawsze możesz się dogadać z partnerem.

PIL [ Konsul ]
Oczywiście miało być "mówimy". A skoro już piszę kolejnego posta, to jescze dwa słowa do Patrola. Moim zdaniem "zabawek" jest w sam raz, ale jak chcesz to mozesz sobie zdjąć z netu dodatki z wyposażeniem.

GROM Giwera [ Sołdat ]
hehe :P moze troche przesadziłem :)
ale popieram PIL'a celownik zostaje bo zrobi się z tego kolejny shooter... asortyment troszeczke, nie zaduzo powiększony. (główna bron jeszcze ujdzie ale bron druga, powinien byc większy wybór ;-))
PIL -> my mówimy o wizji GR2 :P
PS. a ja chcialbym aby sniper jako dodatkową "bron" mogl posiadac "przyżąd" (?:D) do wchodzenia na drzewo :P "zapinania" się na nim pasemi i ....

Patrol_wcg [ Konsul ]
Hyba zrczywiście pszesadziłem zrobiłbysie z tego Qake czy coś w tym stylu
Podoba misie pomysł z tym dodatkowym uzbrojeniem
PIL ==> niebulwersuj sie tak to tylko spekulacje ;)))

jopin [ Generaďż˝ ]
e panowie a ja mam maly problem
- mam polska wersje gs i jak chce doinstalic (sciaglem sobie) gs desert sieg to nie moge wyskakuje mi blad ze nie mam zainstalowane albo cos podobnego co mam zrobic, aaa bo naprzyklad island thunder chodzi mi niezaleznie?????????
Patrol_wcg [ Konsul ]
Załatw se agielska wersje i sprubuj
GROM Giwera [ Sołdat ]
bo pl GR nie wspolpracuje z DS eng ;/
jopin [ Generaďż˝ ]
łe to mam prośbę .....
moze by ktos tak sie wymienil albo odsprzedal albo co albo poszli do lasu jakby co to na GG jakby ktos byl taki sympatyczny i mily i wogole taki fajny
GROM Giwera [ Sołdat ]
;] ze co?
GROM Giwera [ Sołdat ]
;] ze co?

Patrol_wcg [ Konsul ]
hi hi hi
Wracając do GR2 mogl by być noktowzor termowizyjny fajna zecz pszydałobysie na wyposarzeniu duchów
Patrol_wcg [ Konsul ]
hi hi hi
Wracając do GR2 mogl by być noktowzor termowizyjny fajna zecz pszydałobysie na wyposarzeniu duchów

Patrol_wcg [ Konsul ]
mam jusz wszystkie dodatki, patcha ,cracka,to guwno do serwerów morze kto chce zemną zagrac
Giwera ??
GROM Giwera [ Sołdat ]
Yyy jasne :-)

Patrol_wcg [ Konsul ]
ok byc jutro o 20 godz na gadu-gadu ;)))
grompablo [ Konsul ]
ja tez chcetnie z toba zagram
a mozesz postawic serwer ??
bo jak giwer stawia to ja nie pogram bo cos tam sie zrypalo
jestem z nim w sieci
Patrol_wcg [ Konsul ]
czemu nie

Patrol_wcg [ Konsul ]
pablo giwera kiedy znowu pogramy
wrarzenia po perwszym dniu gry zajebis...... CHCE WIECEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pabli ===>serwera nigdy nie prubowalem stawiac ale moge sprubowac :)))

Torn [ Merces Letifer ]
Witam wszystkich fanów najlepszej gierki pod słońcem ;-)
Mam pytanie odnośnie - jakich modów używacie - jeżeli używacie w ogóle.
Bo ostatnio eksperymentowałem i natrafiłem na Navy Seals 2.0 i jest całkiem całkiem.
Znacie jeszcze jakieś godne polecenia ? Albo takie, które całkowicie odradzacie...
Albo napiszcie cokolwiek ;)
PS. Kto napisze "cokolwiek" oberwie z Barrett'a ;)

winner [ Generaďż˝ ]
a można pograć z mikrofonem w te giere ????????????????????????????????????????????????

Patrol_wcg [ Konsul ]
Gramy z dodatkami
-GR ang. wersja
- DESERT SIEGE
-ISLAND THUNDER
-patch 1,4
-all seeing eye progs. do wykrywania serwerów
i nic wiecej!!!
grompablo [ Konsul ]
oj ludzie ludzie popatrzcie na poczatek tego wątka
wszystko tam zapisalem co jak zrobic ,co mieć

Patrol_wcg [ Konsul ]
pablo ales ty wredny ;)))
przynajmniej szybciej dojde do generała :)))))))))))))))))
kiedy gracie znowu z certami ??

Patrol_wcg [ Konsul ]
pograł bym sobie znowu

Patrol_wcg [ Konsul ]
Dajcie mi link do strony z tym programem do serwerów pis !!!
GROM Giwera [ Sołdat ]
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=7440
:)) zajzyjcie ;D

Patrol_wcg [ Konsul ]
gratuluje :)))) ;P

PIL [ Konsul ]
No, no ! Pogtratulować ! Tak trzymać ! Być mże niebawem będę mógł wam pomóc. Kablówka w moim miasteczku się ruszyła.

Patrol_wcg [ Konsul ]
Giwera mała prośba daj mi jakieś linki do modów tzn nowych mapek jeśli są .
Aha bede mugł grać dalej na serwerze kertów jak je zainstaluje . ;)))
Bp jak nie to to piepsze !!!

grompablo [ Konsul ]
partrol nie kert :PP:P:P:P:P tylko CERT
o ile wiem to oni graja tam na Ds i IT nie ma innych modów tam
looknij do 1 posta i tam na tych stronach poszukaj napewno bedzie

Patrol_wcg [ Konsul ]
Pablo==> sorki ale wiesz ze ja pisze niezbyt (jakby to powiedziec) wyraznie ;)))
Atak pszy okazji macie morze miejsce w waszym klanie dla jeszcze jednej osoby tzn dla mnie ?

Patrol_wcg [ Konsul ]
Hura Hura właśnie dorobilem sie generała Hura Hura
(nareszcie) ;)))))))

Patrol_wcg [ Konsul ]
EJ!!!!!! ludziska niepozwulcie aby ten wątek upadł PISZCIE !!!!!!!!!!!!!!
grompablo [ Konsul ]
piszemy piszemy piszemy piszemy piszemy piszemy piszemy
no narazie grom na 2 miejscu cert na 1 :P

Patrol_wcg [ Konsul ]
<SW> zaczyna rozgrywki w CLAN BASE (ja w tym klanie jestem ;))) )
grompablo [ Konsul ]
wiemy wiemy patrol zdażylismy zauwazyć

Patrol_wcg [ Konsul ]
hehehe GROM wie ale czy ludzie kturzy niegrają jak w zadnym klanie wiedza :)))

GROM Giwera [ Sołdat ]
hehehe no przydalo by sie zUPowac wątek :P takie małe cośik zrobiłem na cześć wygranej z SG (rewanżyk, SG to narazie jedyny klan z którym przegraliśmy :P)
GROM Giwera [ Sołdat ]
hehehe no przydalo by sie zUPowac wątek :P takie małe cośik zrobiłem na cześć wygranej z SG (rewanżyk, SG to narazie jedyny klan z którym przegraliśmy :P)