
Soulcatcher [ Prefekt ]
a ja z nowym rokiem bardzo dziękuję naszym Moderatorom
dzięki ludzie jesteście najlepsi !

ronn [ moralizator ]
...I moglibyscie pokasowac te watki, ktore gowniarze pozakladali podczas Waszej nieobecnosci.......
Ale przylaczam sie do zyczen. Moderator tez czlowiek :)
szakal [ Pretorianin ]
DOLACZAM SIE-- kurde
ShadowNET [ SNC WS1 ]
zgadzam sie :) congrats Mods & GOL Team za super rok :)
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
oj soul przecholowałeś. A potem będzie kac hehe
Loczek [ Senator ]
Soul: hehe... cfaniaczek z ciebie... to tak jak bym ja zalozyl watek... "a jaz nowymi rokiem bardzo dziekuje naszy,m jenerałom!!!" :D
A tak poza tym.. wsztyskiego NAJLEPSZEGO!!!!
Arahno [ Senator ]
Hehe, wypilem wasze zdrowie mordki:dddd

Doksa [ Moderator ]
Dziękujemy i wzajemnie :-)
Mam nadzieje, ze Nowy Rok bedzie dla wszystkich lepszy od starego :-)

Morr [ Moderator ]
zdrówko Prefektów :)

sergi__ [ Underworld ]
Happy New Year for moderatorów

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
dołanczam se do zyczen :) a więc Systkiego najlepszego itp. itd. ;-)

KaManZo [ Chor��y ]
O baaa, dzięki i wszystiego najlepszego :))

DRACULA_666 [ Centurion ]
Dołanczam się.

TAILEREKK [ Senator ]
hehe :)
ja już życzonka złożyłem :)
ale forum wygląda jak plac warszawski
jeszcze duzzzo trzeba posprzątać....

banan [ Leniwiec Pospolity ]
Soulcatcher---> Podlizujesz sie moderkom, zeby Ci te statsy ostatnie wybaczyli, tak?????:))
LooZ^ [ be free like a bird ]
Hehe :) Dzieeekuuuujeeeemmyyy :)
LooZ^ [ be free like a bird ]
To bylo do moderatorow :) -^
TAILEREKK [ Senator ]
hehe LooZ^ ciekawe jak byś śpiewał jak byś dostał banana :)
hehe
:)
modernatorzy do dzieła!! sprzątać :)