GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

a ja z nowym rokiem bardzo dziękuję naszym Moderatorom

01.01.2003
04:31
smile
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

a ja z nowym rokiem bardzo dziękuję naszym Moderatorom

dzięki ludzie jesteście najlepsi !

01.01.2003
04:34
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

...I moglibyscie pokasowac te watki, ktore gowniarze pozakladali podczas Waszej nieobecnosci.......

Ale przylaczam sie do zyczen. Moderator tez czlowiek :)

01.01.2003
04:36
[3]

szakal [ Pretorianin ]

DOLACZAM SIE-- kurde

01.01.2003
05:02
[4]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

zgadzam sie :) congrats Mods & GOL Team za super rok :)

01.01.2003
05:04
[5]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

oj soul przecholowałeś. A potem będzie kac hehe

01.01.2003
05:05
[6]

Loczek [ Senator ]

Soul: hehe... cfaniaczek z ciebie... to tak jak bym ja zalozyl watek... "a jaz nowymi rokiem bardzo dziekuje naszy,m jenerałom!!!" :D

A tak poza tym.. wsztyskiego NAJLEPSZEGO!!!!

01.01.2003
06:22
[7]

Arahno [ Senator ]

Hehe, wypilem wasze zdrowie mordki:dddd

01.01.2003
06:24
smile
[8]

Doksa [ Moderator ]

Dziękujemy i wzajemnie :-)

Mam nadzieje, ze Nowy Rok bedzie dla wszystkich lepszy od starego :-)

01.01.2003
07:06
smile
[9]

Morr [ Moderator ]

zdrówko Prefektów :)

01.01.2003
09:34
smile
[10]

sergi__ [ Underworld ]

Happy New Year for moderatorów

01.01.2003
09:44
smile
[11]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

dołanczam se do zyczen :) a więc Systkiego najlepszego itp. itd. ;-)

01.01.2003
10:00
smile
[12]

KaManZo [ Chor��y ]

O baaa, dzięki i wszystiego najlepszego :))

01.01.2003
10:38
smile
[13]

DRACULA_666 [ Centurion ]

Dołanczam się.

01.01.2003
10:56
smile
[14]

TAILEREKK [ Senator ]

hehe :)
ja już życzonka złożyłem :)
ale forum wygląda jak plac warszawski
jeszcze duzzzo trzeba posprzątać....

01.01.2003
12:22
smile
[15]

banan [ Leniwiec Pospolity ]

Soulcatcher---> Podlizujesz sie moderkom, zeby Ci te statsy ostatnie wybaczyli, tak?????:))

01.01.2003
12:23
[16]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Hehe :) Dzieeekuuuujeeeemmyyy :)

01.01.2003
12:24
[17]

LooZ^ [ be free like a bird ]

To bylo do moderatorow :) -^

01.01.2003
12:28
[18]

TAILEREKK [ Senator ]

hehe LooZ^ ciekawe jak byś śpiewał jak byś dostał banana :)
hehe
:)
modernatorzy do dzieła!! sprzątać :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.