
elik11 [ Centurion ]
Wszystkiego dobrego z okazji NOWEGO ROKU 2003 ;]
Wszystkie najlepsze zyczenia dla tych ktozy nic do mnie nie majom ;)

cobra90 [ Pretorianin ]
U2

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
U2 :] (: Niezła gierka będzie :)
szakal [ Pretorianin ]
a poco nowy watek malo masz juz o zyczeniach noworocznych a w sumie to i tak juz troche zza pozno, ale zeby ci bylo milo nawsaiem

elik11 [ Centurion ]
Z kont wiecie ??

elik11 [ Centurion ]
dzienki szakal

elik11 [ Centurion ]
szakal----> z kont klikasz bo znam jednego szakala
szakal [ Pretorianin ]
Spoko ale teraz wynagrodzenie musi byc-----> 500 zl to musi kosztowac
PS. peniadze mozesz wplacic na moje konto :]

elik11 [ Centurion ]
szakal--->pomaz se
DRACULA_666 [ Centurion ]
dzięki szakal i nawzajem

TAILEREKK [ Senator ]
szakal
ja wole wpłącić na swoje konto :)
lepiej na tym wyjde ;)