GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

A ja sobie teraz pojde spac

01.01.2003
02:36
[1]

Maras2002 [ Pretorianin ]

A ja sobie teraz pojde spac

Dobranoc wlasnie wybieram sie do cieplutkiego luzka i mam zamiar isc spac

01.01.2003
02:38
[2]

sergi__ [ Underworld ]

PROWOKACJA
durny wątek naprawde, jak umiesz sie obsługiwac przegladarka to znajdziesz watek o spaniu
eh

01.01.2003
02:42
[3]

Fergli [ Konsul ]

ehehehe ... wlasnie znajdzcie sobie watki z pozdrowieniami noworocznymi z zeszlego roku w ogole :) z tego co pamietam to Kolos stworzyl keidys watek do mowienia dobranoc ;)

01.01.2003
02:44
[4]

Maras2002 [ Pretorianin ]

ciemnos widze!!!!!!!!!!!!! ciemnosc!!!!!!!!!!!!!!! jebb zapomnialem ze zamknelem oczy

01.01.2003
03:07
[5]

Maras2002 [ Pretorianin ]

Ide sie odlac i sie napic herbaty zaraz wracam

01.01.2003
03:16
[6]

Maras2002 [ Pretorianin ]

ok juz jestem ale mialem akcjie jak wchodzilem do pokoju , jakiś pajak rzucil sie na mnie z premedytacja zaczol po mnie skakac to ja go jep o sciane i nagle znik i teraz sie boje ze mnie moze napas albo cos , nie moge zasnac ze tak z nimpostapilem .

POMÓZCIE CO MAM ROBIC

01.01.2003
03:32
[7]

GROM Giwera [ Sołdat ]

dobranoc

Sergi--> dzisiaj kazdy moze ;-)


WAZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUP

01.01.2003
03:44
[8]

Maras2002 [ Pretorianin ]

ok ja juz zwijam żagle i ide spac

01.01.2003
03:46
[9]

Maras2002 [ Pretorianin ]

No juz nastawilem sobie budzik na 6:00 i sie obudze i sie bede cieszyl ze moge jeszcze spac :)

01.01.2003
07:11
[10]

sheld0n [ Wujek Dobra Rada ]

hehe, zawsze to robie jak mam isc do szkoly :)
nastawiam na 6;00, budze sie i potem leze sobie godzinke :)

01.01.2003
12:00
smile
[11]

TAILEREKK [ Senator ]

leżeć to znaczy spać :)
a tak wogóle
o czym myślisz jak sobie lezysz tę godzinke ??

01.01.2003
12:02
[12]

koqu [ forget-me-not ]

W sylwestra spac? A po jakiego grzyba?? :)

01.01.2003
12:37
[13]

Xelloss [ Senator ]

Ja spałem 1,5 godziny. Jeeee!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.