Maras2002 [ Pretorianin ]
A ja sobie teraz pojde spac
Dobranoc wlasnie wybieram sie do cieplutkiego luzka i mam zamiar isc spac
sergi__ [ Underworld ]
PROWOKACJA
durny wątek naprawde, jak umiesz sie obsługiwac przegladarka to znajdziesz watek o spaniu
eh
Fergli [ Konsul ]
ehehehe ... wlasnie znajdzcie sobie watki z pozdrowieniami noworocznymi z zeszlego roku w ogole :) z tego co pamietam to Kolos stworzyl keidys watek do mowienia dobranoc ;)
Maras2002 [ Pretorianin ]
ciemnos widze!!!!!!!!!!!!! ciemnosc!!!!!!!!!!!!!!! jebb zapomnialem ze zamknelem oczy
Maras2002 [ Pretorianin ]
Ide sie odlac i sie napic herbaty zaraz wracam
Maras2002 [ Pretorianin ]
ok juz jestem ale mialem akcjie jak wchodzilem do pokoju , jakiś pajak rzucil sie na mnie z premedytacja zaczol po mnie skakac to ja go jep o sciane i nagle znik i teraz sie boje ze mnie moze napas albo cos , nie moge zasnac ze tak z nimpostapilem .
POMÓZCIE CO MAM ROBIC
GROM Giwera [ Sołdat ]
dobranoc
Sergi--> dzisiaj kazdy moze ;-)
WAZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUP
Maras2002 [ Pretorianin ]
ok ja juz zwijam żagle i ide spac
Maras2002 [ Pretorianin ]
No juz nastawilem sobie budzik na 6:00 i sie obudze i sie bede cieszyl ze moge jeszcze spac :)
sheld0n [ Wujek Dobra Rada ]
hehe, zawsze to robie jak mam isc do szkoly :)
nastawiam na 6;00, budze sie i potem leze sobie godzinke :)

TAILEREKK [ Senator ]
leżeć to znaczy spać :)
a tak wogóle
o czym myślisz jak sobie lezysz tę godzinke ??
koqu [ forget-me-not ]
W sylwestra spac? A po jakiego grzyba?? :)
Xelloss [ Senator ]
Ja spałem 1,5 godziny. Jeeee!