GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY SYSTEM MI NAWALA !!!

01.01.2003
01:58
[1]

tymczasowy108050 [ Junior ]

POMOCY SYSTEM MI NAWALA !!!

Cholerne wirusy ! Ściągnąłem win ampa i od razu wirus ! Otóż resetuje kompa a tu mi sie włącza jakiś wirus, trojan czy inna cholera i patrze takie kreseczki mi idą ... pewnie formatuje dysk ! No to się prestraszyłm ! i wylaczylem kompa , a to znowu ! Własnie piesek mi po klawiaturze przeszedł i to wyłączył , ale boję się ze to wroci, to zawsze wraca... Aha - ten wirus nazywa się SCAN DISK ! POMOCY !!!

01.01.2003
02:00
[2]

Anarki [ Demon zła ]

antyvirus :)))))

01.01.2003
02:20
smile
[3]

tymczasowy108064 [ Junior ]

PauI12 -- > uzyj programu antyvirusowego pt. Partition Magic napewno pomorze ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.