tymczasowy108050 [ Junior ]
POMOCY SYSTEM MI NAWALA !!!
Cholerne wirusy ! Ściągnąłem win ampa i od razu wirus ! Otóż resetuje kompa a tu mi sie włącza jakiś wirus, trojan czy inna cholera i patrze takie kreseczki mi idą ... pewnie formatuje dysk ! No to się prestraszyłm ! i wylaczylem kompa , a to znowu ! Własnie piesek mi po klawiaturze przeszedł i to wyłączył , ale boję się ze to wroci, to zawsze wraca... Aha - ten wirus nazywa się SCAN DISK ! POMOCY !!!
Anarki [ Demon zła ]
antyvirus :)))))

tymczasowy108064 [ Junior ]
PauI12 -- > uzyj programu antyvirusowego pt. Partition Magic napewno pomorze ;)