Jan Radomski [ Konsul ]
Pozwolenia na publikowanie zdjec ?
Postanowilem stworzyc serwis o lidze polskiej ( prosze nie mowicie na razie, ze jest juz duzo takich, ok ? :) ). Chodzi o to, ze w serwisie o lidze musza znalezc sie zdjecia. Czy moge publikowac zdjecia z onetu, czy gazety.pl piszac zrodlo pochodzenia ? Slyszlaem, keidy, ze w prztypadku scrennow trzeba pisac do dystrubutora z prosba o mozliwosc publikacji. Wiecie moze jak jest ze zdjeciami ( swoja droga przez ta wiedze, bylem jedyna strona w Polsce o simsach z legalnymi screenami.. ). Dzieki za odpowiedzi...
Jan Radomski [ Konsul ]
^^^UP^^^
ZARA [ Generaďż˝ ]
moim zsaniem nie trzeba le ni kioeruj siem mną bio jestem jsh mocno wstawiony:)