GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pozwolenia na publikowanie zdjec ?

01.01.2003
01:12
[1]

Jan Radomski [ Konsul ]

Pozwolenia na publikowanie zdjec ?

Postanowilem stworzyc serwis o lidze polskiej ( prosze nie mowicie na razie, ze jest juz duzo takich, ok ? :) ). Chodzi o to, ze w serwisie o lidze musza znalezc sie zdjecia. Czy moge publikowac zdjecia z onetu, czy gazety.pl piszac zrodlo pochodzenia ? Slyszlaem, keidy, ze w prztypadku scrennow trzeba pisac do dystrubutora z prosba o mozliwosc publikacji. Wiecie moze jak jest ze zdjeciami ( swoja droga przez ta wiedze, bylem jedyna strona w Polsce o simsach z legalnymi screenami.. ). Dzieki za odpowiedzi...

01.01.2003
01:24
[2]

Jan Radomski [ Konsul ]

^^^UP^^^

01.01.2003
01:48
[3]

ZARA [ Generaďż˝ ]

moim zsaniem nie trzeba le ni kioeruj siem mną bio jestem jsh mocno wstawiony:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.