GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Witajcie w Nowym 2003 roku - nie zawiedziecie się ;)

01.01.2003
00:28
smile
[1]

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]

Witajcie w Nowym 2003 roku - nie zawiedziecie się ;)

Witam w Nowym 2003 Roku !!!!! Jak tam pierwsze momenty Sylwestra ;)) Bo mi kręci się dobrze , ale nie jest żle :))))) Pozdrowienia .................

01.01.2003
00:34
[2]

cronotrigger [ Rape Me ]

Dzieńdobry!!!!!

A ja siedze i pisze (na forum) i słucham Avril Lavigne!

01.01.2003
15:28
[3]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Juz po wszystkiemu...a szkoda fajnie bylo:-(

01.01.2003
16:07
smile
[4]

elik11 [ Centurion ]

Szkoda ze juz sie skonczylo bo mi sie nawet podobalo z 1 powodu a z 2 IDZIEMY DO SZKOŁY :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.