
***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]
Witajcie w Nowym 2003 roku - nie zawiedziecie się ;)
Witam w Nowym 2003 Roku !!!!! Jak tam pierwsze momenty Sylwestra ;)) Bo mi kręci się dobrze , ale nie jest żle :))))) Pozdrowienia .................
cronotrigger [ Rape Me ]
Dzieńdobry!!!!!
A ja siedze i pisze (na forum) i słucham Avril Lavigne!
Karl_o [ APOCALYPSE ]
Juz po wszystkiemu...a szkoda fajnie bylo:-(

elik11 [ Centurion ]
Szkoda ze juz sie skonczylo bo mi sie nawet podobalo z 1 powodu a z 2 IDZIEMY DO SZKOŁY :(