GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

chrap chrap czyli kto jescze nie śpi....................

01.01.2003
00:20
[1]

memex2 [ Konsul ]

chrap chrap czyli kto jescze nie śpi....................

Hhehehhee ja mam zamiar do 3 wytrzymac

01.01.2003
00:22
[2]

xywex [ mlask mlask! ]

dzisiejszej nocy wątki z cyklu kto jeszcze nie śpi są poprostu śmieszne :D

01.01.2003
00:22
smile
[3]

Midgard01 [ Made in China ]

Do 3?:) Ja wytrzymam do 12, ale w południe!

01.01.2003
00:22
[4]

memex2 [ Konsul ]

nooooo ale sire chciałem pośmiać :D więc brechtamy się do woli

01.01.2003
00:22
[5]

Dwalin [ Reggae ]

A ja mam zamiar wytrzymać całą noc..

01.01.2003
00:23
[6]

memex2 [ Konsul ]

mogę zasnąć z nudów....... chyba że dj z radia ONline dadz ą fajną muze :D

01.01.2003
00:24
smile
[7]

Xelloss [ Senator ]

Ja będę leżał w łóżeczku i rozkoszował się nowym CDA :).

01.01.2003
00:24
[8]

ZARA [ Generaďż˝ ]

A ja caly dzien...

01.01.2003
00:25
smile
[9]

memex2 [ Konsul ]

ja tam CDA mam od 27 grudnia ahahahaha i co opłaca sie prenumerata :)

01.01.2003
00:40
[10]

sergi__ [ Underworld ]

SERGI__, KRUK, SUBBY---> eeeee kurwa mac jebana mac :))))))

01.01.2003
00:42
smile
[11]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

A ja juz ide spac .. chyba ;-)))))))))

01.01.2003
00:44
smile
[12]

bone_man [ Powered by ATI ]

no jo jeszecze nie spie i jeszcze dlugo nie pojde spac, ale takze nie wiem, czy bede na forun gol'a hmm :))

01.01.2003
00:45
[13]

memex2 [ Konsul ]

heheh teraz ?? żarty se robisz. To będize dłuuuuuuuuuuuga noc z RadiemOnline :D muza+fporum= jakoyakja zabawa

01.01.2003
00:46
smile
[14]

Midgard01 [ Made in China ]

Wcziąż nie śpię, ale ledwo:)

01.01.2003
00:50
[15]

memex2 [ Konsul ]

nooooo a ja sie dobrze trzymam

01.01.2003
00:55
[16]

Midgard01 [ Made in China ]

memex2---> oj, powoli odpadam:(

01.01.2003
00:56
[17]

Dark Elf [ Konsul ]

a ja zaraz ide spac:). bede marczyk o raku 8500 Herc. ktorego niedlugo bede mial:)

01.01.2003
00:57
[18]

memex2 [ Konsul ]

hehe
ja nie
słuchając mojego ulubionego radia nie zasneeeeeeee hehe
Ciekawe czy coś w TV jest fajnego ??? może hehe jeszcze postaram sie nie zasnąć oj nie !!!

01.01.2003
00:57
[19]

Chupacabra [ Senator ]

trza neta wylaczyc i zadzwonic do kumpli z zyczeniami,a potem film obejrze jakis

01.01.2003
01:16
[20]

Midgard01 [ Made in China ]

Cóż, wysiadłem:( idę spać!

01.01.2003
01:18
[21]

memex2 [ Konsul ]

szkoda.......... coraz nas mniej :(((( ja tam zgłosze się o 3

01.01.2003
01:19
[22]

bone_man [ Powered by ATI ]

ja nie wysiadam moge jeszcze dlugo tyleze mam modem i to nie jest dobrze

01.01.2003
01:20
[23]

ronn [ moralizator ]

Nie spac :)

01.01.2003
01:22
[24]

memex2 [ Konsul ]

zna ktoś sposoby na nie spanie ??

01.01.2003
01:25
[25]

bone_man [ Powered by ATI ]

wejsc pod prysznic i odkrecic maksymalnie zimna wode, innego nie znam :)

01.01.2003
01:25
[26]

memex2 [ Konsul ]

ja chyba już spać pójdę :( nie chce mi sie nic robić ze zwyczajnych nówów

01.01.2003
01:37
[27]

memex2 [ Konsul ]

nie noi dojdę do 2 z honorem a i do 3 bo tra se poczytać cóś............ hehe dojdę do 3 :D

01.01.2003
01:38
[28]

Anarki [ Demon zła ]

ja nie spie i nie mam zamiaru isc spac :)

01.01.2003
01:39
[29]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Melduje ze jeszcze nie spie!!!

01.01.2003
01:41
[30]

Quicky [ Senator ]

Co to kurka, koniecznie trzeba całą noc trzymać? Mi się już chce spać i chyba się zaraz położę :)

01.01.2003
01:43
[31]

memex2 [ Konsul ]

jeszcze wytrzymam !!!

01.01.2003
01:43
smile
[32]

ronn [ moralizator ]

01.01.2003
01:44
[33]

Loonatyk [ ]

A ja się czuję jakby była 20:00 :o

01.01.2003
01:46
[34]

Anarki [ Demon zła ]

jestem jescze....

01.01.2003
01:46
[35]

memex2 [ Konsul ]

a mój pies już śpi.......... szkoda

01.01.2003
01:51
[36]

Anarki [ Demon zła ]

zaraz zqasne :(

01.01.2003
01:52
smile
[37]

ronn [ moralizator ]

nudno sie troche robi :(

01.01.2003
01:54
[38]

memex2 [ Konsul ]

noooooooooooo szkoda.... ja tam tego radia słucham i jest OK ale z nudów to chyba usneeeeeeeeeeeeee

01.01.2003
01:56
smile
[39]

Bremen [ The Dude ]

ehh...a ja sie zle czuje :(...od ranca goraczka i wogule :(...teraz siedze i dlubie cos sobie w 3D Studio Max ale chyba pojde spac :P...

01.01.2003
01:57
[40]

Anarki [ Demon zła ]

jestem jeszcze.......

moze o czyms pogadamy moze o sylwestrze ktory byl??????

nikt se nic nie zrobil?

01.01.2003
02:03
[41]

Anarki [ Demon zła ]

ejj....ludzie.....nie idzcie jeszcze spac!!!!!!!!1

01.01.2003
02:03
[42]

memex2 [ Konsul ]

??? mi tam upływa jak upływa.

01.01.2003
02:04
[43]

Bremen [ The Dude ]

Anarki --> no to opowiadaj...ja tam siedze w domu i zasypiam powoli :P...nie ze zdolowany :D...chory chyba jestem :(

01.01.2003
02:06
[44]

Anarki [ Demon zła ]

nie wiesz czemu mi sie tak komp tnie?????

mam wina 98 SE i 500 MHZ????????????

01.01.2003
02:07
[45]

memex2 [ Konsul ]

ja mam celeron 333 i WIN98SE i chodzi jak żyleta

01.01.2003
02:08
[46]

Anarki [ Demon zła ]

bermen ---> współczuje

no to tak...sylwestra spedzilem OK ale niestety juz po nim i aszczescie nic mi sie nie stalo jak strzelalem sobie z petardek i z rakietek :)))))

a wy?

01.01.2003
02:08
[47]

Anarki [ Demon zła ]

memex2 ---> to czemu mi sie tnie?

01.01.2003
02:09
smile
[48]

sergi__ [ Underworld ]

e a ja mam całe 24 godziny nie spac:)
moj rekord to do 6:00 :)

e a teraz już spowazniałem :)

01.01.2003
02:09
[49]

memex2 [ Konsul ]

eee no jakooś to było. Walnołem w domu 1 zimniego ognia lampka szampana i oto cały sylwek + kaseta z odgłosami natury dla mego psiaka :D bardzo sie denerwował przez te petardy

01.01.2003
02:11
[50]

Anarki [ Demon zła ]

a moj krolik byl zadowolony :))))) ja moge cala noc przetrwac jak bede chhcial isc juz spac tos e wstane napjie sie czegos i mala rozgrzewka :)))))))

01.01.2003
02:11
[51]

memex2 [ Konsul ]

anraki --> ile masz RAMU ???

01.01.2003
02:12
[52]

Anarki [ Demon zła ]

256

01.01.2003
02:14
[53]

Bremen [ The Dude ]

Anarki --> naczy moze cos dodam...bo sylwka to spedzam z kuzynem...no i sie tak ubralismy zeby wyjsc i popatrzec jak strzelaja....on sobie Tyskie wladowal do kortki a ja wladowalem sobie czapke na glowe i szalik na szyje :D:D...wychodze patrze wszyscy skacza a ja ledwo ide...a moj kuzynek ? Zalany chlopak skacze wariuje i mi mow "wiesz musisz sie przewietrzyc to ci dobrze zrobi potem walniesz sobie seteczke i bedzie cool". Jak pomyslalem o wlewaniu czegokolwiek to malo mnie nie skrecilo ale dobra...no wiec krocze tak sobie a kuzyn skacze kolomnie :D...nagle patrze a radiowoz policyjny wyjezdza zaa zakretu no to ja do kuzyna "TOMEK ! Spieprzamy policja" Sam nie wiem czemu krzyknolem ale dobra...no i zaczynamy spierniczac nagle on staje a ja wale dalej i tylko slysze "EEE...KUR** CZEKAJ !!! Piwo mi sie w snieg wyjeb***" a radiowoz 50M za naszymi plecami :D...na szczescie pojechali dalej :D:D. Potem wpadlem do chaty i do teraz trzymam nogi w cieplej misce :D

01.01.2003
02:15
[54]

memex2 [ Konsul ]

i ci sie wiesza ??? może cośz dyskiem.. jest zbyt wolny... albo WIN ma coś.... może pamięc wirtualan

01.01.2003
02:16
[55]

sergi__ [ Underworld ]

eh no sylwka moge uznac za udanego :)

01.01.2003
02:16
[56]

Anarki [ Demon zła ]

bermen ---> hehe.....

memex2 ---> to co wiesz co sie dzieje?

01.01.2003
02:16
[57]

ZARA [ Generaďż˝ ]

ja jeszcze zyje chce wytrzymac do 10 BLEE!!!!

01.01.2003
02:17
[58]

sergi__ [ Underworld ]

e a my tu o czym dyskutujemy ?

01.01.2003
02:19
[59]

Anarki [ Demon zła ]

memex2 ---> przez 10-15 minut dziala oka pozniej mi sie co chwilke tnie na skunde 2 i tak caly czas

01.01.2003
02:19
[60]

memex2 [ Konsul ]

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee siuper jest już eeeeeeee po 2:20 :D
anarki--> ee no nie wiem. Może coś ci sie popsuło. Powiedz cośdokładniej o zwisach

01.01.2003
02:19
smile
[61]

sergi__ [ Underworld ]

LUDZIE JUTRO SZKOŁA !!!!!!! :((

01.01.2003
02:20
[62]

sergi__ [ Underworld ]

memex2--> narazie to nic ale o 4 to dopiero :)))))))))))))))))

01.01.2003
02:21
[63]

Anarki [ Demon zła ]

nie sa regularne.....po 10-15 munutach jak włacze vinampa to sie robia to chyba przez vinampa ooooooo.....wylonczylem vinampa i jest ok :))))))))

ale czemu moze to byc przez vinampa?

01.01.2003
02:21
[64]

Bremen [ The Dude ]

sergi__ --> a ja jutro mam odsypiane :D...naczy wolne :)

01.01.2003
02:22
[65]

Anarki [ Demon zła ]

nooooooo....jutro szkola :((((((((

ja chce wakacje!!!

01.01.2003
02:22
[66]

Anarki [ Demon zła ]

kiedy beda nastepne swiata albo wogle kilka dni wolneo od szkoly?

01.01.2003
02:23
[67]

memex2 [ Konsul ]

pętla zaciska się coraz bardziej. To chyba RAM. Możę któreś kości są przeciążone i jakieś stare :D i nie działają dobrze

01.01.2003
02:25
[68]

Anarki [ Demon zła ]

memex2 ---> moze..spyam sie barata jak wroci :)))))

Bremen ---> sorka ze caly czas pisalem Bermen ale wiesz......

01.01.2003
02:27
[69]

sergi__ [ Underworld ]

i kurde za 3 tygodnie ferie zimowe ://///////// It's not fair !!

01.01.2003
02:27
[70]

Anarki [ Demon zła ]

sergo_ ---> za 3 tygodnie powiadasz sa ferie?

01.01.2003
02:29
smile
[71]

sergi__ [ Underworld ]

co teraz panowie dzisaj balujemy jutro .......

01.01.2003
02:29
[72]

memex2 [ Konsul ]

iść już spać ??

01.01.2003
02:30
[73]

hugo [ v4 ]

a ja właśnie ide spać z piwkiem pod pachą!

DOBRANOC!!

01.01.2003
02:30
[74]

Anarki [ Demon zła ]

sergi_ ---> sorka za xywke

jaa mi juz sie litery myla :(((((

memex2----> nieeee

01.01.2003
02:31
[75]

sergi__ [ Underworld ]

Anarki--> nie wiem dokładnie ale chyba 3 tygodnie :/

01.01.2003
02:31
[76]

memex2 [ Konsul ]

no dobra
hehe postaram się coś robić :D

01.01.2003
02:32
[77]

Anarki [ Demon zła ]

hugo ---> dobranoc

sergi_ ---> nom...moja mam mi mowila ze 2 ktoregos stycznia no to za 3 tygodnie :)))))

ile te ferie trwaja?

01.01.2003
02:32
smile
[78]

sergi__ [ Underworld ]

Anarki---> spoko ,, eee widac ze sie popisalismy :) 77 postów:D

01.01.2003
02:33
[79]

bone_man [ Powered by ATI ]

UAAA!!! jest ktos spiacy ja jeszcze wytrzymam hehe :))

01.01.2003
02:34
[80]

Anarki [ Demon zła ]

memex2 ---> ja mam pod reka sprite 2,5 L i jak mi sie chce spac to pije :))))))

01.01.2003
02:34
[81]

sergi__ [ Underworld ]

Anarki--> tylko 2 tygodnie :(

01.01.2003
02:34
[82]

Anarki [ Demon zła ]

nom :))))))

01.01.2003
02:35
[83]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

to ja chyba jestem kamikadze bo ide (z kuzynkiem) na 5 do kościoła :]

01.01.2003
02:35
[84]

memex2 [ Konsul ]

niestey już idę spotkamy się jutro lub o 4-5 może hehe narqa !!! DOBRANIC

01.01.2003
02:36
[85]

ZARA [ Generaďż˝ ]

ja jeszcze zyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.01.2003
02:37
[86]

Anarki [ Demon zła ]

sergi_ ---> wiesz ile postów napisalismy?????

JA ---> 22
TY---> 12

liczylem sam bez pomocy :)

01.01.2003
02:37
[87]

Xelloss [ Senator ]

7,5 litra pepsi od 19.00... mój rekord. Idę do łóżka i będę czytać CDA. Dobranoc.

01.01.2003
02:38
[88]

Anarki [ Demon zła ]

sergi_ ---> nom :(((((((

memex2 ---> DOBRANOC :)

01.01.2003
02:39
[89]

Kozzur [ Legionista ]

Jak ktoś nie śpi niech posłucha dwóch mitycznych kawałków:

Judas Priest - Night Clowler
Iron Maiden - Blood On The World's Hand

Historia,ale nie do przebicia do dzisuj.

01.01.2003
02:41
[90]

Shadowman [ Pretorianin ]

YO ALL

ja jeszcze nie spie tylko ze nudno jest

a tak przy okazji to:

HAPI NIU JIR

01.01.2003
02:41
[91]

MaciekJ [ Pretorianin ]

yp beeeek
Czekam na nowy rok w Nowym jorku

01.01.2003
02:41
[92]

sergi__ [ Underworld ]

oj memex2 mowiles ze do 3 wytrzymasz :)

01.01.2003
02:41
[93]

Anarki [ Demon zła ]

kozuur --> jak mozesz na maila :))))

[email protected]

01.01.2003
02:42
[94]

ZARA [ Generaďż˝ ]

yyyyyyyy KORN i SLIPKNOT RRRUUUUUUULLLLLLLLLLLEZZZZZZZ
Irob Maiden suck donkey balls

01.01.2003
02:42
[95]

sergi__ [ Underworld ]

Anarki--> spoko bedziemy jeszcze jeszcze ciągnąc :) az padniemy :)

01.01.2003
02:43
smile
[96]

ronn [ moralizator ]

Wlasnie, ze Iron Maiden przebija pod kazdym wzgledem takie wynalaski jak KORN czy "SLIP KNOT"

01.01.2003
02:43
[97]

NaJlePsZy [ Konsul ]

czaicie ja jeszcze se w scrabble pykam ale literki mi sie strasznie pierdola;)))

01.01.2003
02:44
smile
[98]

sergi__ [ Underworld ]

hmmmmm zaraz chyba trzeba bedzie załozyc druga cześć;)

01.01.2003
02:44
smile
[99]

ronn [ moralizator ]

errata : wynalazki

01.01.2003
02:44
[100]

bone_man [ Powered by ATI ]

watek mimo wszystko ladnie idzie...

01.01.2003
02:45
[101]

ZARA [ Generaďż˝ ]

no dobra poniolsa mnie troche ale nie trawie po prostu glosu Dick IN Son'a jush bardziej wole Manowar

01.01.2003
02:45
[102]

Maras2002 [ Pretorianin ]

ja juz śpie niewiem jak wy

01.01.2003
02:45
[103]

sergi__ [ Underworld ]

ehhhhhhhhh łeb mi pęka :)

01.01.2003
02:46
smile
[104]

sergi__ [ Underworld ]

ja sie jeszcze chyba trzymam

Anarki--> where are you ?:)

01.01.2003
02:47
smile
[105]

ronn [ moralizator ]

ZARA --> W najnowszych wydawnictwach spiew troche inaczej.

01.01.2003
02:47
[106]

Anarki [ Demon zła ]

jestem jestem :)))))))

01.01.2003
02:48
[107]

Raziel [ Action Boy ]

ale juz po impzre, szkosa troche

01.01.2003
02:48
[108]

bone_man [ Powered by ATI ]

taaa o ktorej wszyscy ida lulu?

01.01.2003
02:49
[109]

sergi__ [ Underworld ]

zaprasza, do kolejnej częśći :)

01.01.2003
02:50
[110]

Shadowman [ Pretorianin ]

widze ze staracie sie jak najdluzej wysiedziec, ja przez kilka ostatnich dni siedzialem cos do miedzy 3 a 4, a Wy do ktorej przesiadywacie

01.01.2003
02:57
[111]

Kozzur [ Legionista ]

Anarki

Mailem nie przejdzie. może GG, ale pokaż się.

01.01.2003
02:59
[112]

Kozzur [ Legionista ]

Ale przede wszystkim szczęśliwego nowego roku.

Naprawdę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.