memex2 [ Konsul ]
chrap chrap czyli kto jescze nie śpi....................
Hhehehhee ja mam zamiar do 3 wytrzymac
xywex [ mlask mlask! ]
dzisiejszej nocy wątki z cyklu kto jeszcze nie śpi są poprostu śmieszne :D

Midgard01 [ Made in China ]
Do 3?:) Ja wytrzymam do 12, ale w południe!
memex2 [ Konsul ]
nooooo ale sire chciałem pośmiać :D więc brechtamy się do woli
Dwalin [ Reggae ]
A ja mam zamiar wytrzymać całą noc..
memex2 [ Konsul ]
mogę zasnąć z nudów....... chyba że dj z radia ONline dadz ą fajną muze :D

Xelloss [ Senator ]
Ja będę leżał w łóżeczku i rozkoszował się nowym CDA :).
ZARA [ Generaďż˝ ]
A ja caly dzien...

memex2 [ Konsul ]
ja tam CDA mam od 27 grudnia ahahahaha i co opłaca sie prenumerata :)
sergi__ [ Underworld ]
SERGI__, KRUK, SUBBY---> eeeee kurwa mac jebana mac :))))))

Kozia [ Generał Krokiecik ]
A ja juz ide spac .. chyba ;-)))))))))

bone_man [ Powered by ATI ]
no jo jeszecze nie spie i jeszcze dlugo nie pojde spac, ale takze nie wiem, czy bede na forun gol'a hmm :))
memex2 [ Konsul ]
heheh teraz ?? żarty se robisz. To będize dłuuuuuuuuuuuga noc z RadiemOnline :D muza+fporum= jakoyakja zabawa

Midgard01 [ Made in China ]
Wcziąż nie śpię, ale ledwo:)
memex2 [ Konsul ]
nooooo a ja sie dobrze trzymam
Midgard01 [ Made in China ]
memex2---> oj, powoli odpadam:(
Dark Elf [ Konsul ]
a ja zaraz ide spac:). bede marczyk o raku 8500 Herc. ktorego niedlugo bede mial:)
memex2 [ Konsul ]
hehe
ja nie
słuchając mojego ulubionego radia nie zasneeeeeeee hehe
Ciekawe czy coś w TV jest fajnego ??? może hehe jeszcze postaram sie nie zasnąć oj nie !!!
Chupacabra [ Senator ]
trza neta wylaczyc i zadzwonic do kumpli z zyczeniami,a potem film obejrze jakis
Midgard01 [ Made in China ]
Cóż, wysiadłem:( idę spać!
memex2 [ Konsul ]
szkoda.......... coraz nas mniej :(((( ja tam zgłosze się o 3
bone_man [ Powered by ATI ]
ja nie wysiadam moge jeszcze dlugo tyleze mam modem i to nie jest dobrze
ronn [ moralizator ]
Nie spac :)
memex2 [ Konsul ]
zna ktoś sposoby na nie spanie ??
bone_man [ Powered by ATI ]
wejsc pod prysznic i odkrecic maksymalnie zimna wode, innego nie znam :)
memex2 [ Konsul ]
ja chyba już spać pójdę :( nie chce mi sie nic robić ze zwyczajnych nówów
memex2 [ Konsul ]
nie noi dojdę do 2 z honorem a i do 3 bo tra se poczytać cóś............ hehe dojdę do 3 :D
Anarki [ Demon zła ]
ja nie spie i nie mam zamiaru isc spac :)
ZARA [ Generaďż˝ ]
Melduje ze jeszcze nie spie!!!
Quicky [ Senator ]
Co to kurka, koniecznie trzeba całą noc trzymać? Mi się już chce spać i chyba się zaraz położę :)
memex2 [ Konsul ]
jeszcze wytrzymam !!!

ronn [ moralizator ]
Loonatyk [ ]
A ja się czuję jakby była 20:00 :o
Anarki [ Demon zła ]
jestem jescze....
memex2 [ Konsul ]
a mój pies już śpi.......... szkoda
Anarki [ Demon zła ]
zaraz zqasne :(

ronn [ moralizator ]
nudno sie troche robi :(
memex2 [ Konsul ]
noooooooooooo szkoda.... ja tam tego radia słucham i jest OK ale z nudów to chyba usneeeeeeeeeeeeee

Bremen [ The Dude ]
ehh...a ja sie zle czuje :(...od ranca goraczka i wogule :(...teraz siedze i dlubie cos sobie w 3D Studio Max ale chyba pojde spac :P...
Anarki [ Demon zła ]
jestem jeszcze.......
moze o czyms pogadamy moze o sylwestrze ktory byl??????
nikt se nic nie zrobil?
Anarki [ Demon zła ]
ejj....ludzie.....nie idzcie jeszcze spac!!!!!!!!1
memex2 [ Konsul ]
??? mi tam upływa jak upływa.
Bremen [ The Dude ]
Anarki --> no to opowiadaj...ja tam siedze w domu i zasypiam powoli :P...nie ze zdolowany :D...chory chyba jestem :(
Anarki [ Demon zła ]
nie wiesz czemu mi sie tak komp tnie?????
mam wina 98 SE i 500 MHZ????????????
memex2 [ Konsul ]
ja mam celeron 333 i WIN98SE i chodzi jak żyleta
Anarki [ Demon zła ]
bermen ---> współczuje
no to tak...sylwestra spedzilem OK ale niestety juz po nim i aszczescie nic mi sie nie stalo jak strzelalem sobie z petardek i z rakietek :)))))
a wy?
Anarki [ Demon zła ]
memex2 ---> to czemu mi sie tnie?

sergi__ [ Underworld ]
e a ja mam całe 24 godziny nie spac:)
moj rekord to do 6:00 :)
e a teraz już spowazniałem :)
memex2 [ Konsul ]
eee no jakooś to było. Walnołem w domu 1 zimniego ognia lampka szampana i oto cały sylwek + kaseta z odgłosami natury dla mego psiaka :D bardzo sie denerwował przez te petardy
Anarki [ Demon zła ]
a moj krolik byl zadowolony :))))) ja moge cala noc przetrwac jak bede chhcial isc juz spac tos e wstane napjie sie czegos i mala rozgrzewka :)))))))
memex2 [ Konsul ]
anraki --> ile masz RAMU ???
Anarki [ Demon zła ]
256
Bremen [ The Dude ]
Anarki --> naczy moze cos dodam...bo sylwka to spedzam z kuzynem...no i sie tak ubralismy zeby wyjsc i popatrzec jak strzelaja....on sobie Tyskie wladowal do kortki a ja wladowalem sobie czapke na glowe i szalik na szyje :D:D...wychodze patrze wszyscy skacza a ja ledwo ide...a moj kuzynek ? Zalany chlopak skacze wariuje i mi mow "wiesz musisz sie przewietrzyc to ci dobrze zrobi potem walniesz sobie seteczke i bedzie cool". Jak pomyslalem o wlewaniu czegokolwiek to malo mnie nie skrecilo ale dobra...no wiec krocze tak sobie a kuzyn skacze kolomnie :D...nagle patrze a radiowoz policyjny wyjezdza zaa zakretu no to ja do kuzyna "TOMEK ! Spieprzamy policja" Sam nie wiem czemu krzyknolem ale dobra...no i zaczynamy spierniczac nagle on staje a ja wale dalej i tylko slysze "EEE...KUR** CZEKAJ !!! Piwo mi sie w snieg wyjeb***" a radiowoz 50M za naszymi plecami :D...na szczescie pojechali dalej :D:D. Potem wpadlem do chaty i do teraz trzymam nogi w cieplej misce :D
memex2 [ Konsul ]
i ci sie wiesza ??? może cośz dyskiem.. jest zbyt wolny... albo WIN ma coś.... może pamięc wirtualan
sergi__ [ Underworld ]
eh no sylwka moge uznac za udanego :)
Anarki [ Demon zła ]
bermen ---> hehe.....
memex2 ---> to co wiesz co sie dzieje?
ZARA [ Generaďż˝ ]
ja jeszcze zyje chce wytrzymac do 10 BLEE!!!!
sergi__ [ Underworld ]
e a my tu o czym dyskutujemy ?
Anarki [ Demon zła ]
memex2 ---> przez 10-15 minut dziala oka pozniej mi sie co chwilke tnie na skunde 2 i tak caly czas
memex2 [ Konsul ]
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee siuper jest już eeeeeeee po 2:20 :D
anarki--> ee no nie wiem. Może coś ci sie popsuło. Powiedz cośdokładniej o zwisach

sergi__ [ Underworld ]
LUDZIE JUTRO SZKOŁA !!!!!!! :((
sergi__ [ Underworld ]
memex2--> narazie to nic ale o 4 to dopiero :)))))))))))))))))
Anarki [ Demon zła ]
nie sa regularne.....po 10-15 munutach jak włacze vinampa to sie robia to chyba przez vinampa ooooooo.....wylonczylem vinampa i jest ok :))))))))
ale czemu moze to byc przez vinampa?
Bremen [ The Dude ]
sergi__ --> a ja jutro mam odsypiane :D...naczy wolne :)
Anarki [ Demon zła ]
nooooooo....jutro szkola :((((((((
ja chce wakacje!!!
Anarki [ Demon zła ]
kiedy beda nastepne swiata albo wogle kilka dni wolneo od szkoly?
memex2 [ Konsul ]
pętla zaciska się coraz bardziej. To chyba RAM. Możę któreś kości są przeciążone i jakieś stare :D i nie działają dobrze
Anarki [ Demon zła ]
memex2 ---> moze..spyam sie barata jak wroci :)))))
Bremen ---> sorka ze caly czas pisalem Bermen ale wiesz......
sergi__ [ Underworld ]
i kurde za 3 tygodnie ferie zimowe ://///////// It's not fair !!
Anarki [ Demon zła ]
sergo_ ---> za 3 tygodnie powiadasz sa ferie?

sergi__ [ Underworld ]
co teraz panowie dzisaj balujemy jutro .......
memex2 [ Konsul ]
iść już spać ??
hugo [ v4 ]
a ja właśnie ide spać z piwkiem pod pachą!
DOBRANOC!!
Anarki [ Demon zła ]
sergi_ ---> sorka za xywke
jaa mi juz sie litery myla :(((((
memex2----> nieeee
sergi__ [ Underworld ]
Anarki--> nie wiem dokładnie ale chyba 3 tygodnie :/
memex2 [ Konsul ]
no dobra
hehe postaram się coś robić :D
Anarki [ Demon zła ]
hugo ---> dobranoc
sergi_ ---> nom...moja mam mi mowila ze 2 ktoregos stycznia no to za 3 tygodnie :)))))
ile te ferie trwaja?

sergi__ [ Underworld ]
Anarki---> spoko ,, eee widac ze sie popisalismy :) 77 postów:D
bone_man [ Powered by ATI ]
UAAA!!! jest ktos spiacy ja jeszcze wytrzymam hehe :))
Anarki [ Demon zła ]
memex2 ---> ja mam pod reka sprite 2,5 L i jak mi sie chce spac to pije :))))))
sergi__ [ Underworld ]
Anarki--> tylko 2 tygodnie :(
Anarki [ Demon zła ]
nom :))))))
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
to ja chyba jestem kamikadze bo ide (z kuzynkiem) na 5 do kościoła :]
memex2 [ Konsul ]
niestey już idę spotkamy się jutro lub o 4-5 może hehe narqa !!! DOBRANIC
ZARA [ Generaďż˝ ]
ja jeszcze zyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anarki [ Demon zła ]
sergi_ ---> wiesz ile postów napisalismy?????
JA ---> 22
TY---> 12
liczylem sam bez pomocy :)
Xelloss [ Senator ]
7,5 litra pepsi od 19.00... mój rekord. Idę do łóżka i będę czytać CDA. Dobranoc.
Anarki [ Demon zła ]
sergi_ ---> nom :(((((((
memex2 ---> DOBRANOC :)
Kozzur [ Legionista ]
Jak ktoś nie śpi niech posłucha dwóch mitycznych kawałków:
Judas Priest - Night Clowler
Iron Maiden - Blood On The World's Hand
Historia,ale nie do przebicia do dzisuj.
Shadowman [ Pretorianin ]
YO ALL
ja jeszcze nie spie tylko ze nudno jest
a tak przy okazji to:
HAPI NIU JIR
MaciekJ [ Pretorianin ]
yp beeeek
Czekam na nowy rok w Nowym jorku
sergi__ [ Underworld ]
oj memex2 mowiles ze do 3 wytrzymasz :)
ZARA [ Generaďż˝ ]
yyyyyyyy KORN i SLIPKNOT RRRUUUUUUULLLLLLLLLLLEZZZZZZZ
Irob Maiden suck donkey balls
sergi__ [ Underworld ]
Anarki--> spoko bedziemy jeszcze jeszcze ciągnąc :) az padniemy :)

ronn [ moralizator ]
Wlasnie, ze Iron Maiden przebija pod kazdym wzgledem takie wynalaski jak KORN czy "SLIP KNOT"
NaJlePsZy [ Konsul ]
czaicie ja jeszcze se w scrabble pykam ale literki mi sie strasznie pierdola;)))

sergi__ [ Underworld ]
hmmmmm zaraz chyba trzeba bedzie załozyc druga cześć;)

ronn [ moralizator ]
errata : wynalazki
bone_man [ Powered by ATI ]
watek mimo wszystko ladnie idzie...
ZARA [ Generaďż˝ ]
no dobra poniolsa mnie troche ale nie trawie po prostu glosu Dick IN Son'a jush bardziej wole Manowar
Maras2002 [ Pretorianin ]
ja juz śpie niewiem jak wy
sergi__ [ Underworld ]
ehhhhhhhhh łeb mi pęka :)

sergi__ [ Underworld ]
ja sie jeszcze chyba trzymam
Anarki--> where are you ?:)

ronn [ moralizator ]
ZARA --> W najnowszych wydawnictwach spiew troche inaczej.
Anarki [ Demon zła ]
jestem jestem :)))))))
Raziel [ Action Boy ]
ale juz po impzre, szkosa troche
bone_man [ Powered by ATI ]
taaa o ktorej wszyscy ida lulu?
sergi__ [ Underworld ]
zaprasza, do kolejnej częśći :)
Shadowman [ Pretorianin ]
widze ze staracie sie jak najdluzej wysiedziec, ja przez kilka ostatnich dni siedzialem cos do miedzy 3 a 4, a Wy do ktorej przesiadywacie
Kozzur [ Legionista ]
Anarki
Mailem nie przejdzie. może GG, ale pokaż się.
Kozzur [ Legionista ]
Ale przede wszystkim szczęśliwego nowego roku.
Naprawdę.