weds [ Ocean Soul ]
Jeszcze minuta
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Macu [ Santiago Bernabeu ]
:)))

Chupacabra [ Senator ]
pierwszy po??
Macu [ Santiago Bernabeu ]
. :D
weds [ Ocean Soul ]
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wszystkiego najlepszego forumowiczom
Macu [ Santiago Bernabeu ]
wzajemnie ;)
Midgard01 [ Made in China ]
Wszyskiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (chciałbym, aby to nie był żart:()
Dwalin [ Reggae ]
Zapraszam do wątku:
TO JA BYŁEM 1st :)

Chupacabra [ Senator ]
Dwali, ja bylem pierwszy. twoj watek powstal po tym jak ja sie tu wpisalem, bo jak mi odswiezylo to twoj byl u gory czyli jest mlodszy:) Ale watek zalozyles pierwszy
Dwalin [ Reggae ]
Ja byłem pierwszy jestem tego pewien...
Coś ci się źle odświerzyło :)