
KaWuHa [ Konsul ]
NOWY ROK!!!
Skoro za kilka minut będzei nowy rok to życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku i spełnienia marzeń!
Życzę to ja KaWuHa i mój kolega MICHAŁ!
Midgard01 [ Made in China ]
No i nawzajem!
Jeszcze 2 min!

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]
KaWuHa --> Wszystkiego Najlepszego ... Dla Ciebie i Michała !!!!!!!!!!