GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NOWY ROK!!!

31.12.2002
23:56
smile
[1]

KaWuHa [ Konsul ]

NOWY ROK!!!

Skoro za kilka minut będzei nowy rok to życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku i spełnienia marzeń!
Życzę to ja KaWuHa i mój kolega MICHAŁ!

31.12.2002
23:58
[2]

Midgard01 [ Made in China ]

No i nawzajem!

Jeszcze 2 min!

01.01.2003
00:34
smile
[3]

***Duke Nukem*** [ Pretorianin ]

KaWuHa --> Wszystkiego Najlepszego ... Dla Ciebie i Michała !!!!!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.