Loonatyk [ ]
Szukam piosenki wykonywanej przez A. Szewczyk w 1 koncercie II edycji IDOLA
Bardzo mi się spodobała ta piosenka i chciałbym wiedzieć jaki ma tytuł i skąd mogę ją pobrać najlepiej w wykonaniu Agnieszki Szewczyk , gdyz bardzo mi sie to podobalo...
Szukam rowniez rosyjskiego "Powiedz" by Bartek Hom bo to było fajne a Bartka znam osobiście :)
Nie komentujcie ze IDOL to chała itp. a pomóżcie
Loonatyk [ ]
Zdaje sie ze to piosenka DO SOMETHING ALE SKAD TO WYTZRASNAC ??

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Mam wersje rosyjską piosenki ich troje. Jeśli nadal cei to interesuje to napisz na maila [email protected] albo skontaktuj się ze mną przez gg