GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam piosenki wykonywanej przez A. Szewczyk w 1 koncercie II edycji IDOLA

31.12.2002
23:49
[1]

Loonatyk [ ]

Szukam piosenki wykonywanej przez A. Szewczyk w 1 koncercie II edycji IDOLA

Bardzo mi się spodobała ta piosenka i chciałbym wiedzieć jaki ma tytuł i skąd mogę ją pobrać najlepiej w wykonaniu Agnieszki Szewczyk , gdyz bardzo mi sie to podobalo...

Szukam rowniez rosyjskiego "Powiedz" by Bartek Hom bo to było fajne a Bartka znam osobiście :)

Nie komentujcie ze IDOL to chała itp. a pomóżcie

01.01.2003
00:15
[2]

Loonatyk [ ]

Zdaje sie ze to piosenka DO SOMETHING ALE SKAD TO WYTZRASNAC ??

01.01.2003
13:11
smile
[3]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Mam wersje rosyjską piosenki ich troje. Jeśli nadal cei to interesuje to napisz na maila [email protected] albo skontaktuj się ze mną przez gg

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.