GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z netem :((

31.12.2002
22:07
[1]

Grand [ The One And Only ]

Problem z netem :((

Dzisiaj wszystko co ściagam za pomocą IE jest uszkodzone nawet programy wspomagające nie działają zawsze plik jest uszkodzony detonatory,zipy,rary nic niedziała czym to jest spowodowane ?? Może sylwester dużo ludzi siedzi w necie (taaa jasne tak sobie tłumacz)Nigdy tak nie miałem może tylko w mojej sieci tak jest kablówka Łódź toya.net może ktoś z was też takie coś ma ??

31.12.2002
22:56
smile
[2]

heiger [ Junior ]

nie wiem! może spróbuj przeinstalować windowsa. jeśli to nie pomoże to skontaktój się z jakimś znajomym informatykiem lub idź do serwisu (sklepu komputerowego).

31.12.2002
23:50
[3]

Sephion [ One Winged Angel ]

W sylwestra dzieja sie rozne "magiczne" rzeczy, a tak na serio to pierwszy raz slysze o czyms takim.

31.12.2002
23:52
smile
[4]

Quicky [ Senator ]

Może ściągasz pliki z jakiejś strony gdzie wszystkie pliki są uszkodzone? ;)

01.01.2003
17:44
[5]

bishopek [ Legionista ]

Spróbuj ściągnąć plik jakimś programem zastępczym i sprawdź czy to jest to samo. Jeśli tak, to ściągnij go z innego miejsca (z kafejki np) i jeśli będzie to samo, to nic innego jak tylko błąd pliku na stronie źródłowej.

01.01.2003
17:45
smile
[6]

wysiu [ ]

"Problem roku 2003";)

01.01.2003
17:48
smile
[7]

Grand [ The One And Only ]

Już jest OK :)

01.01.2003
18:05
[8]

K@kTuUuS [ Centurion ]

Grand >>>>>>>> tez mam neta z toya ale u mnie nie sciagaja sie uszkodzone pliki tylko przez jakis czas np na 3 minuty nie mam neta ale to sie zadko zdaza.........

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.