GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zakup części komputerowych

31.12.2002
19:51
[1]

Moskito [ Centurion ]

Zakup części komputerowych

Właśnie przymierzam się do zmiany sprzętu i szukam w necie cenników i sklepów wysyłkowych zajmójących się sprzedażą części komputerowych. Ale jakoś niemogę znaleść nic ciekawego. Więc jeśli ktoś zna jakieś adresy stron to niech wpisuje.

31.12.2002
20:17
[2]

KaWuHa [ Konsul ]

Wejdź na stronę:
www.jtt.pl - tam znajdziesz duży wybór sprzętu!

31.12.2002
20:34
[3]

fistik [ I'm FLASH'ed ]

Moskito --> jeśli nie masz zamiaru kupować wysyłkowo a chcesz jedynie zorientować się w cenach a później udać do sklepu umiejscowionego gdzieś w Twojej miejscowości (albo okolicach) to polecam mimo wszystko cennich tamtejszego sklepu. Po pierwsze będziesz wiedział ile kosztuje jaka część właśnie w tym sklepie, a po drugie (wiem z autopsji) możesz napalić się na jakąś część której akurat w tamtym sklepie nigdy nie było i raczej nie będzie i będziesz musiał "na szybko" wybierać coś innego - często źle się takie wybieranie kończy...

a jeśli chcesz kupować wysyłkowo to nic nie powiedziałem :))

31.12.2002
20:35
smile
[4]

Moskito [ Centurion ]

KaWuHa - dzięki za adres! Chociaż nie ma wszystkiego co mnie interesuje to stronka jest dosyć dobra!

31.12.2002
20:39
[5]

Moskito [ Centurion ]

fistik - sęk w tym że w mojej okolicy są AŻ 2 sklepy komputerowe w których praktycznie nic niema! Więc pozostaje mi albo internet albo wycieczka krajoznawcza - ale najpirw chciałbym się zorientować w cenach!

31.12.2002
23:08
smile
[6]

Algier [ Pretorianin ]

www.komputronik.com.pl

najlepszy sklep internetowy!!!

31.12.2002
23:49
smile
[7]

Moskito [ Centurion ]

Algier - Wielkie Dzięki!!! Rzeczywiście najlepszy sklep internetowy jaki widziałem!!!!!

01.01.2003
00:50
[8]

Binks [ Pretorianin ]

Komputronik jest rzeczywiscie dobry, kupilem tam pare drobiazgow, niedawno znalazlem niezly sklep z dosc duzym wyborem artykolow i jesli chodzi o niektore podzespoly, nawet tanszy od Komputronika. Mozesz zerknac. www. gral.pl

01.01.2003
01:00
[9]

MUNDZIO [ Konsul ]

widze że mammy tu na forum mnóstwo ludzi którzy wolą siedziec przed kompem niż pójść na imprezke i wypić troche koli... tj . wody ognistej... czyli vodki!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.