GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SDI

31.12.2002
18:37
[1]

K@mil [ Wirnik ]

SDI

Przed kilkoma minutami dzwonił do mnie kumpel i pyta: "jak zaintalować SDI pod pingwinem ??". Ja nie wiedziałem, a wy ??

31.12.2002
19:14
[2]

picuś [ Generaďż˝ ]

Hmm ciekawe a da się chociaż ?

31.12.2002
19:15
smile
[3]

Grucha [ Konsul ]

Jest cala masa poradnikow w sieci

31.12.2002
20:56
smile
[4]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

Da sie !
Jak tylko bede3 w domu dam Ci namiar na @ do osoby ktora nam na sieci instalowala SDI.

01.01.2003
15:32
[5]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

wpisz Linux w wyszukiwarce i wejdz na jakas strone. Tam napewno bedziesz mial wyjasnione co jak i gdzie

01.01.2003
16:56
[6]

bishopek [ Legionista ]

Niech sobie zrobi jakiś interfejs ppp, skonfiguruje mu IP, bramkę, maskę, zrobi routing przez daną bramką, potem ifconfig up i powinno działać. Nic prostszego :->

02.01.2003
16:11
smile
[7]

K@mil [ Wirnik ]

Problem rozwiązany :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.