K@mil [ Wirnik ]
SDI
Przed kilkoma minutami dzwonił do mnie kumpel i pyta: "jak zaintalować SDI pod pingwinem ??". Ja nie wiedziałem, a wy ??
picuś [ Generaďż˝ ]
Hmm ciekawe a da się chociaż ?

Grucha [ Konsul ]
Jest cala masa poradnikow w sieci

KaPuhY [ Bury Osioł ]
Da sie !
Jak tylko bede3 w domu dam Ci namiar na @ do osoby ktora nam na sieci instalowala SDI.
Karl_o [ APOCALYPSE ]
wpisz Linux w wyszukiwarce i wejdz na jakas strone. Tam napewno bedziesz mial wyjasnione co jak i gdzie
bishopek [ Legionista ]
Niech sobie zrobi jakiś interfejs ppp, skonfiguruje mu IP, bramkę, maskę, zrobi routing przez daną bramką, potem ifconfig up i powinno działać. Nic prostszego :->

K@mil [ Wirnik ]
Problem rozwiązany :-)