GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Szczesliwego Nowego Roku !!!!

31.12.2002
18:09
smile
[1]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Forum CM: Szczesliwego Nowego Roku !!!!

Chlopaki !!!!
Zycze samych "full penetracji" w Nowym Roku !!! Cokolwiek to znaczy...

31.12.2002
18:11
smile
[2]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Dziewczyny !!!! Zycze kalibru 152, 122 lub conajmniej 88... Z pancernym pozdrowieniem

31.12.2002
19:46
smile
[3]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Dzięki Wiggins i nawzajem.

31.12.2002
20:08
smile
[4]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Za ktore zyczenia dziekujesz: pierwsze czy drugie? ;-)

31.12.2002
20:48
[5]

Naczelnyk [ Konsul ]

Dzięki Wiggins i nawzajem, powinieneś jeszcze życzyć, żeby po penetracji i zwycięzkim starciu nikt nie został "immobilized" :-))) pozdrawiam

31.12.2002
21:03
[6]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Mysle, ze "bailing out" jest gorszy, bo to glownie kwestia psychiki :))) "Immobilized" jest po prostu zlosliwoscia rzeczy martwych (?!) :-))))))))))))))

31.12.2002
21:54
smile
[7]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Emilllos jest juz pijany i nie pamieta swojego hasla, wiec prosi mnie, abym wszystkim forumowiczom zyczyl samych tungstenow w celu :)))... Cokolwiek to by znaczylo :)))) Aha, kaliber ma byc duzy, typu: rosyjska vodka (czyt. ruletka)

31.12.2002
22:58
smile
[8]

heiger [ Junior ]

szczęśliwego Nowego Roku, i udanego grania w lutym w Championship Managera 4, (apropo CM 4 , poprzednie wersje były zarombiste mam, podobno CM4 ma byc jeszce lepszy)!

31.12.2002
23:34
[9]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

heiger ---> drobna dygresja noworoczna: pisze sie "a propos" i "zarąbiste"itd - nie moglem sie powstrzymac, bo jestem najebany ;-) od Emilllosa --> Championship Managera byl najlepszy, ale na ZX Spectrum 48 kB. To all ---> Sorry, ze zaprosilem Emilllosa na Sylwestra ;-) (just kidding)

01.01.2003
00:00
smile
[10]

Rah V. Gelert [ Generaďż˝ ]

Wszystkim marszalkom, generalom, oficerom, sierzantom i szeregowcom z okazji nowego roku zycze samych zwycieskich pojedynkow i zeby najbardziej udana bitwa 2002 roku, byla gorsza od najgorszej w 2003 roku. I zeby CM3 byla wolna od bledow, wersja polska nie razila uszu, zeby kulka sie krecily i grafa byla super, zeby chodziala plynnie na juz na 486, zeby zalogi czolgow byly uzbrojone po zeby, i skutecznie i szybko wialy na tyly, zeby dalo sie KM wymontowac, zeby byly motory, konie,wozy amunicyjne i naprawcze, zeby pojawily sie wielowiezowe czolgi (a moze i pociagi pancerne :)), zeby obejmowal caly teatr WWII, zeby jedne puszki nie musialy udawac innych ;) , zeby nasi wojacy kulom sie nie klaniali, zeby..... tego zycze wam w nowym 2003 roku z zolnierskim pozdrowieniem Rah V. Gelert

01.01.2003
00:28
smile
[11]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Nie, no Gelert, jestes kurwa wielki, o 00:00 skaldac zyczenai na 4um to prawdziwe zobcznei !!1 Po prostu jestes Wielki !!!!! Drudzy w kolejnosci ( po Gelercie) Wiggins i Emillos zycza samych przegranych z wyzej wymienionymi :)))

01.01.2003
01:05
[12]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Szczęśliwego nowego roku moi kochani stratedzy!!! Żeby wam wszystkie pociski do celu trafiały i żeby czołgiści kaca szybko po sylwestrze wyleczyli!!!!

01.01.2003
01:20
smile
[13]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Nie pamietam, zebym skladal take zyczenia o 00:28, ale w Sylwestra wszystko moze sie zdarzyc ;))))

01.01.2003
01:32
smile
[14]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Samych wygranych, ale oczywiscie nie ze mna :)))

01.01.2003
06:02
[15]

IceManEk [ Konsul ]

FAK! A to ja chcialem miec pierwszego posta w nowym roku.Eh wy mianiacy:)

01.01.2003
12:09
smile
[16]

BamSey [ Generaďż˝ ]

I na tym właśnie polega wielkość tego forum i forumowiczów. Wiggins-->Jedno łączy się z drugim:)))))

01.01.2003
12:12
smile
[17]

TAILEREKK [ Senator ]

IceManEk---> 0 szans ;)
a tak z drugiej strony ciekawe kto miał pierwszego posta??

Jak wam sie żyje w 2003 ? lepiej ?

02.01.2003
11:15
smile
[18]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

...Ale czlowiek pisze glupoty po pijaku :(((( Wstydze sie swoich wczesniejszych postow...

02.01.2003
13:03
[19]

adam [ Generaďż˝ ]

wiggins - sądząc ze pierwszy wpis jest 31 o 18 a otrzeźwienie przychodzi dopioero 2 dni poźniej to miałeś niezły ubaw

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.