Youmak [ Konsul ]
Program do USB
Czy zna ktoś jakiś program dzięki którem moge kopiować pliki przez USB? Mam kabel, mam też prorgam, ale on jest taki badziewny (GENELINK) ma ktoś może jakiś lepszy pomysł jak tak to prosiłbym o pomoc.
P.S. Z góry dziękuję
P.S.2. Wszystkeigo najlepszego w Nowym Roku.

Youmak [ Konsul ]
HMM nikt nie wie?

tramer [ ]
kabel? taki zwykły kabel USB? ja mam kabelek z małą płyteczką udającą sieciówkę (po zainstalowaniu softu i podłączeniu kabelków robi się mały LAN) - wszystko działa spoko (prawie).
wysiu [ ]
Youmak --> Własnie, sprecyzuj czy masz kabel DataLink, czy NetLink (jak u tramera). Ja mam data (tylko do przesylania danych, dziala tylko przez własnego klienta wrzuconego na oba kompy). Tez działa spoko (też prawie..;) ).
Youmak [ Konsul ]
Mam chyba datalinka, moge przesyłać tylko dane. A programik dostałem na dyskietce ale on jest jakiś badziewny.