GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do USB

31.12.2002
12:04
[1]

Youmak [ Konsul ]

Program do USB

Czy zna ktoś jakiś program dzięki którem moge kopiować pliki przez USB? Mam kabel, mam też prorgam, ale on jest taki badziewny (GENELINK) ma ktoś może jakiś lepszy pomysł jak tak to prosiłbym o pomoc.

P.S. Z góry dziękuję

P.S.2. Wszystkeigo najlepszego w Nowym Roku.

31.12.2002
16:42
smile
[2]

Youmak [ Konsul ]

HMM nikt nie wie?

31.12.2002
16:53
smile
[3]

tramer [ ]

kabel? taki zwykły kabel USB? ja mam kabelek z małą płyteczką udającą sieciówkę (po zainstalowaniu softu i podłączeniu kabelków robi się mały LAN) - wszystko działa spoko (prawie).

31.12.2002
16:56
[4]

wysiu [ ]

Youmak --> Własnie, sprecyzuj czy masz kabel DataLink, czy NetLink (jak u tramera). Ja mam data (tylko do przesylania danych, dziala tylko przez własnego klienta wrzuconego na oba kompy). Tez działa spoko (też prawie..;) ).

01.01.2003
12:32
[5]

Youmak [ Konsul ]

Mam chyba datalinka, moge przesyłać tylko dane. A programik dostałem na dyskietce ale on jest jakiś badziewny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.