GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Leniwa Karczma cz. 107 - Kambek jak Dżejzi. Sylwestrowo

31.12.2009
11:26
[1]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Leniwa Karczma cz. 107 - Kambek jak Dżejzi. Sylwestrowo

Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia
----------------------------------------------------
Dekalog szczęśliwego człowieka (lenia):


1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać.
2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego,
3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy.
4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu.
5. Praca jest męcząca wiec należy jej unikać.
6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego.
7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym.
8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadził do śmierci.
9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie.
10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Życiowa mądrość:

- Zamiast się męczyć z piratem, kup oryginał. by Schejkimenn
- Koko dżambo i do przodu. by Mef
- Nie ma nic gorszego, jak konfidenci wśród rodzeństwa. by Dragon
- Na robotę srać, jestem leniem kur*a mać! by Airborne
- Bearshare to zuo. by PitBullHans
- Zimne piwo jest dobre a zimne kobiety nie! by Kub$ki
- A czy to Gucio, czy też Ormiani, czy też garniak z rynku - i tak wyglądają identycznie z plamą od barszczyku. by Herr
- Młody jestem, gówno wiem. by raphunder
- Żużel to dzieło szatana by PitbullHans
- Nigdy nie zgłaszaj się na chętnego do tworzenia nowej części jak ci się nie chce by Qverty
- Leniwa by beze mnie upadła... by Qverty
- Prawie każdy(jak nie każdy) leniwiec kosi trawkę :D by Majezon, albo jara. by Kub$ki ;)
- Browar or Die. by Wuuuuf aka. Ciekawy Fryzjer aka. Ciekawy Wuuuuf
- Kanapki znikają, marzenia się spełniają! by Schejkimenn
- Wszystkich na forum obowiązują te same zasady. Zrobimy więc tak. Będę przeglądał ten wątek i jego kolejne części i jeżeli ktoś złamie tu regulamin jego konto zostanie zablokowane. Dokładnie tak, nie upomnienie (ten post jest upomnieniem), nie minusowy ranking tylko ban.
Piszę to dlatego że niektóre osoby piszące w tym wątku zupełnie się odhamowały. by Soul
- Wykąpię się dzisiaj i tydzień z głowy. by Dragon
- ...i znowu zostanie tylko czekanie na piątek. by Szymonmac
- uczymy się w końcu dla siebie, a nie dla rodziców, c'nie? By SzymX
- Fajnie Maniek. by Fryzjer
- Szału ni ma, ale cycki fajne. by kubic
- Nie pyskuj synek by Fryzjer
- A kto nie tabaczy, ten nic nie znaczy! by SzymX
- rap ssie :D - by Fryzjer

Story of Leniwa:

Leniwa Karczma – Karczma, o celowo mylnej nazwie, ludzi inteligentnych, wykształconych, bystrych oraz kreatywnych. Nigdy się nie nudzą, gdyż ich czas umila nauka, a w przerwach w nauce między przedmiotami wypełniają charytatywne prace społeczne, wolontariat, bądź, w najgorszych przypadkach, picie herbaty. Nie spożywają alkoholu, nie palą papierosów, nie wspominając o braniu narkotyków, obce są im imprezy. Ta garstka ludzi potrafi się bawić bez tego, wszak to ludzie inteligentni. Tak ta karczma miała wyglądać. Taa, i wyglądała. Nawet wygląda teraz. Dotrwała do piętnastej części i… upadła. Może założenia były zbyt ambitne, może ludzie nie byli na tyle zgrani by wytrwać ze sobą dłuższy okres czasu, a może po prostu byli zbyt leniwi. Nie wiem, nie było mnie wtedy jeszcze wśród tej zacnej elity. Nie miałem wtedy nawet komputera w domu. Czas szybciej wtedy biegł z piłką przed nogą, a nie z oknem ciekłokrystalicznym przed oczyma. Wracając do karczmy, pewnego dnia użytkownik o nicku polak111 założył wątek, ż mu się nie chce. No a komu się awruk chce?! Nikomu oczywiście, toteż polaczek miał ogromne poparcie wśród społeczności GOL-a. Leciały posty typu „mi też”, „mi też”, „mi też” i jeszcze parę „mi też”. No mi też się nie chciało muszę Wam powiedzieć. I to tak kurewsko. Ktoś genialny zaczął robić listę ludzi, którym się nie chce. Lista była obszerna. No bo komu się chciało w końcu. Atylli może, ale jemu to się zawsze chce. No to ja wpadłem na genialny pomysł i rzuciłem postem typu: „…a może karczmę założmy?”. Odpowiedź ze strony Golasów była błyskawiczna, ale jedna przykuła uwagę wszystkich. Była to bowiem odpowiedź ojca chrzestnego tej karczmy Herra Flicka. Otóż napisał on, że karczma dla ludzi, którym się nie chce już istniała i upadła. No to co? Reanimować ją trzeba było! No to kurwa reanimowaliśmy! W pierwszej części się ogrom osób udzielał, załatwialiśmy sprawy organizacyjne, i takie tam. Był konkurs na logo karczmy nawet. Zgodnie wszyscy wybraliśmy propozycję ojca chrzestnego, a był nią napis „nihooya”. Bardzo miłe logo, polecam na przyszłość. No a potem zaczęło się to co kochamy najbardziej. Kto zgadnie co? Spam! Spam, czyli to co ludzie inteligentni lubią najbardziej. No może ten spam zaczął się troszeczkę później, bo coś od około czerwca, ale szczegóły to już może lepiej pomińmy. Było bardzo wiele owocnych rozmów, np. o dziewczynach. Wujek Łysack dzielił się z nami swoimi zdobyczami .JPG, my własnymi i tak interes się kręcił. Było bardzo wiele ciekawych rozmów, których nie chce mi się teraz przytaczać, jest w końcu 23:56, ja już o tych godzinach nie myślę przecież. Mogę jeszcze jedynie napisać, że bardzo miło mi się z Wami wszystkimi spędzało czas, a zostawiłem tu kupę czasu i jeszcze więcej, naśmiałem się tu jak cholera i w ogóle to było zajebiście! Poznałem tu wiele ciekawych osobowości, które nadal się udzielają i nadal tracę z nimi czas i może powinienem żałować, że straciłem tu tyle czasu, bo gdybym tu nie siedział tyle to bym wynalazł lek na AIDS albo coś, ale jakoś nie żałuję wcale. Dzięki wiele wszystkim, którzy się tu udzielali, udzielają i udzielać będą. Stawiam wszystkim po… no jak to po czym, po browarze! :D

by raphunder

Njusy:


- Sylwester z rapem
- Dragon jara się Hipocentrum
- Coś o internecie
- Rap szuka ludzi na popijawę
- Jaranie się lustrem parta00
- Zamoczyłem
- Szwagier ogolił mnie na łyso (prawie)
- Grałem w csa z kalim (przegrał)
- simson walczy ze szczurem
- wyrywamy dupy na omegle.com
- Wymiana zdań co robimy na sylwestra
- Zbanowali mnie :(
- Ale wróciłem :)


Piątek to najpiękniejszy dzień w tygodniu !!!
------------------------------
Lista stałych leniwców:
- Wuuuuf (aka Ciekawy Fryzjer), Kubic, Kub$ki, kęsik, Schejkimen, Qverty, SzymX, szymon, kobe, kyaku, mannan, _D_R_A_G_O_N_, Roland, PitbullHans, raphunder, simson, Ceran.


------------------------------
FAQ LENISTWA:

Pytanie: Nie wiem czy jestem leniem. Jak to sprawdzić?
Odpowiedź: Połóż się na łóżku. Jak po 5 minutach zachce Ci się coś robić to nie jesteś leniem.
P: Co kupić dziewczynie na walentynki?
O: Nowe łóżko
P: Kto może należeć do karczmy?
O: Każdy, pod warunkiem, że za bardzo mu się nie chce:)
P: Co jest takiego fajnego w leniuchowaniu?
O: Np. to że nie muszę odpowiadać na to pytanie
P: HeJKa!MaM nA IMię DOmiNIKa i MaM 14 laT. StRaSZnie mi SiĘ PoDoBa tAkI JedEN chłoPAK, alE ON nIE ZwRaCa na MNIe UwAGi. CO maM RoBić?
O: Nic nie rób
P: Czy Fryzjer naprawdę jest taki zajebisty?
O: Tak.
Kub$ki: Nie
Qverty:Nie tak jak ja...
Mef: \m/
_D_R_A_G_O_N_: Co się stao się?
szymonmac: Havaaa Nagilaaa!
Fryzjer: Czyli, co robimy listę osób do ignorowania i absolutny zakaz ripostowania ich postów?
Pit: W takim wypadku zostają tylko 3 osoby.
Rap: No, ja, ja i ja.
------------------------------------------------
Leniwe powiedzenie:
- Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce.
------------------------------------------------

Poprzednia część: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9834731&N=1

BONUS:

Cóż minął jakże piękny rok 2009, co się ciekawego działo? W sumie tak, większość ludzi z leniwej przeniosło się do LO, coraz więcej picia, dupeczek i jarania. Ja w końcu znalazłem, to czego szukałem:) Muzycznie jeszcze lepiej, ten rok obfitował w wiele wspaniałych pozycji każdy mógł znaleźć cokolwiek dla siebie. Mamy również sukcesy, w końcu ktoś się nagrał na bit rapa i jeszcze będę się nagrywali :D Warto to oblać. Chciałbym ziomkom życzyć najlepszego a reszcie środkowy palec. To tylko, pozdro :*


Leniwa Karczma cz. 107 - Kambek jak Dżejzi. Sylwestrowo  - Nie chcę kolejnego bana :(
31.12.2009
11:27
smile
[2]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

POZDRO FRYZJER ZIOMKU:D

31.12.2009
11:44
[3]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Piersi!

31.12.2009
12:01
smile
[4]

kęsik [ Legend ]

31.12.2009
12:44
smile
[5]

raphunder [ Legend ]

Zajebiście kurwa, nie ma gdzie chlać ;(



Ruchajcie to kurwa!

31.12.2009
12:47
smile
[6]

Qverty™ [ Legend ]

31.12.2009
12:51
smile
[7]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

[5] Jak to?

Zawsze możesz do mnie wpaść, ale będziesz spał w wannie

31.12.2009
12:54
[8]

kubicBSK [ Legend ]

Ej, a co mi doradzicie?

1. Mogę iść na domówkę, na której nikogo nie znam, ale muszę wziąć flaszke.
2. Iść gdzieś z koleżanką^^
3. Iść coś zbakać z kumplem i wsio w góry!



Ej, dobre, ale kto to tam je? I w ogóle to tam była wzmianka, że jest dzień przed sylwestrem, a to przecież nie prawda.

Kali - no ładna i ogarniać też ogarnia:D

31.12.2009
12:56
[9]

kali93 [ Isildur ]

kubicBSK--> 2 pod warunkiem że ów koleżanka jest ładna i ogarnia:D
To się nie zastanawiaj wybieraj 2!xD

31.12.2009
12:59
[10]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

2. Iść gdzieś z koleżanką^^

gdzieś? tzn krzaki, czy restauracja?

31.12.2009
13:01
[11]

kubicBSK [ Legend ]

No opcja dobra, tylko nie ma gdzie iść:D Ja wiem, że sylwester sam na sam z dziewczyną może wam się wydawać dobrym pomysłem, ale jednym słowem wolę chyba się po prostu - nakurrrrwić i spać w wannie!

gdzieś? tzn krzaki, czy restauracja?

W tym problem, że raczej krzaki.

31.12.2009
13:02
[12]

kobe47 [ essaywhuman ]

[9] owa.

jak nie masz gdzie iść, to kup sobie pół litra i idź na domówkę, najeb się w odosobnieniu :P

31.12.2009
13:06
[13]

kubicBSK [ Legend ]

jak nie masz gdzie iść, to kup sobie pół litra i idź na domówkę, najeb się w odosobnieniu :P

W sumie opcja dobra. Może kogoś poznam i w ogóle!

Ale ciągnie mnie też ta opcja z narkotykami:(

Dylemat miesiąca:(

A tak w ogóle, to chciałem do koleżanki zamontować, a jak ze mną nigdzie nie pójdzie, to będzie siedzieć z siostrą w domu. Niby jej to nie przeszkadza:D

31.12.2009
13:08
smile
[14]

raphunder [ Legend ]

I w ogóle to tam była wzmianka, że jest dzień przed sylwestrem, a to przecież nie prawda.

Bo to wczoraj nagrali :P

Zawsze możesz do mnie wpaść, ale będziesz spał w wannie

Chuj z tym, przecież nie muszę spać

[6]

No własnie też tak myślę

Kubic - idź na domówkę, domówki są wykurwiste, zawsze się coś dzieje :D

31.12.2009
13:10
[15]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Ja w tym roku mam:
1)Trawa, alkohol, 15 osób-domówka.
2)Bliska koleżanka,Babska impreza, zero chłopaków.
3)W Remizie OSP, kumple, 100 osób(jak nie więcej).
4)Z kumplami z klasy, wódeczka, kanapki-skromnie ale elegancko.
Co Wy byście wybrali?

31.12.2009
13:11
[16]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

kubic -> domówka, kto powiedział, że na niej nie będzie jakiś panien?

31.12.2009
13:22
smile
[17]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Kurwa, ten bit Rapa, co nawinął do niego Cing, to rozpierdol :O
JARAM SIĘ JAK POCHODNIA

kubic - 1, 2 albo 3 :P Z koleżanką może być jakieś lizanko, jeśli ciągniecie do siebie, z kumplem może być fajna rozkminka po trawie, albo jakieś głupoty można porobić, a na domówce także szansa, że coś przeliżesz, bo wjeżdżasz na nią z czystym kontem. Swoista Tabula Rasa, człowieeeeku :D

Trudny wybór, cholera.

31.12.2009
13:23
[18]

kubicBSK [ Legend ]

kto powiedział, że na niej nie będzie jakiś panien?

Noo wiadome, ale jest jedno ale:D Z tą koleżanką to już tak od dłuższego czasu montujemy i trochę mi głupio ją zostawiać w domu, a iść do innych. Już jedną albo dwie po pijaku przelizałem na party, jednocześnie montują do niej.

No wiecie o so chodzi:D

Kubic - idź na domówkę, domówki są wykurwiste, zawsze się coś dzieje :D

No, a ta domówka to będzie zjazd gangsterów z miasta, yo! Aaa, nie wiem, czy się oprę pokusie xD

Majkel - jakbym miał taki wybór, to chyba z wrażenia bym w domu został.

kubic - 1, 2 albo 3 :P Z koleżanką może być jakieś lizanko, jeśli ciągniecie do siebie, z kumplem może być fajna rozkminka po trawie, albo jakieś głupoty można porobić, a na domówce także szansa, że coś przeliżesz, bo wjeżdżasz na nią z czystym kontem. Swoista Tabula Rasa, człowieeeeku :D


Aaaa, te rozkminy po naszym eko stuffie są lepsiejszy, niż lizanko...

Fakyn szit!

31.12.2009
13:25
[19]

kali93 [ Isildur ]

Kubic--> Debil jesteś jak nie pójdziesz do niej!:D Stary od razu masz przygotowany bajer! "Wiesz, miałem parę zaproszeń, ale wolałem przyjść do Ciebie bo słyszałem że sama siedzisz" Stary, laska od razu jest Twoja:D

31.12.2009
13:28
smile
[20]

raphunder [ Legend ]

"Wiesz, miałem parę zaproszeń, ale wolałem przyjść do Ciebie bo słyszałem że sama siedzisz"

Pamiętaj Kubic, jak ona powie "och, nie musiałeś ooooch" to se pójdź na domówkę

31.12.2009
13:29
[21]

kali93 [ Isildur ]

Rap--> Co Ty wiesz o wyrywaniu lasek...xD

31.12.2009
13:32
[22]

raphunder [ Legend ]

łoo tam laski, ja nie mam gdzie pić dzisiaj, co mnie laski obchodzą :D

31.12.2009
13:34
[23]

kali93 [ Isildur ]

Rap--> Nooo widzisz, miałbyś laskę to miałbyś z kim pić:D

31.12.2009
13:36
[24]

raphunder [ Legend ]

Coś Ty, ja z laskami nie piję, przynajmniej ze swoimi :P Ja wale alko z moimi ziomkami c'nie half?

31.12.2009
13:36
[25]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Jak to nie masz rap, a co z tą domówką u jakiegoś zioma, co miałem wpaść

31.12.2009
13:38
[26]

raphunder [ Legend ]

No miała być wolna chata, ale śniegu w pizdu napadało i wszyscy w domu zostają. Ale i tak będę gdzieś pił, nie ma chuja.

31.12.2009
13:38
[27]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Coś Ty, ja z laskami nie piję, przynajmniej ze swoimi :P Ja wale alko z moimi ziomkami c'nie half?
Wiadomo Rap ziomku.

Jak to nie masz rap, a co z tą domówką u jakiegoś zioma, co miałem wpaść
Śniegu najebało i starzy ziomka na chacie zostają, bo wyjechać nie mogą.

31.12.2009
13:50
[28]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Śniegu najebało i starzy ziomka na chacie zostają, bo wyjechać nie mogą.

BEKA :D bez kitu macie lipę w uj, ale zawsze zostaje melanż w plenerze c'nie?

31.12.2009
13:52
[29]

raphunder [ Legend ]

wiadomo

Ale myślę, że znajdzie się tutaj jakaś alternatywa i coś się wykombinuje. Licealista ma giętki umysł to coś wymyśli c'nie? :D

31.12.2009
13:52
smile
[30]

kęsik [ Legend ]

Ja idę z moimi gangsta ziomami pić i uj wam w dupę.

31.12.2009
14:42
[31]

raphunder [ Legend ]

Ta, niech nam całe domy pozasypuje tym śniegiem, żeby się ruszyć nie można było. Lubię śnieg, ale nie wtedy jak mi plany krzyżuje, no panie.

31.12.2009
14:44
[32]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

To na co czekasz, dupa w pociąg Rap i do BDG

31.12.2009
14:45
[33]

raphunder [ Legend ]

Biorę wódkę i już lete.

31.12.2009
15:04
[34]

raphunder [ Legend ]



Chcę mieć taki wóz, bezkitu :O

oldschool i g-funk w jednym :D

31.12.2009
15:14
[35]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Jaram się, ale ogólnie też mam taką koncepcję, że jak już zostanę dobrym raperem to odpicuję tak jakiegoś poloneza albo cuś

31.12.2009
15:16
[36]

raphunder [ Legend ]

Ja już hajs na takiego fiacika szykuje :D

31.12.2009
16:52
[37]

raphunder [ Legend ]

Dobra, znaleźliśmy miejscówe, idę chlać, a Wy się tu kiszcie przed kompami no-life'y. Najlepszego na nowy rok, pozdro ziomy!

31.12.2009
16:53
[38]

k42a_ [ The Blues ]

Słucha ktoś Trójki?

31.12.2009
16:54
smile
[39]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Panowie, to już niedługo... jak to mówią, do zobaczenia pod stołem

31.12.2009
16:54
[40]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Tak, ty

31.12.2009
17:03
smile
[41]

kali93 [ Isildur ]

k42a--->Tak, ja:D

31.12.2009
17:09
smile
[42]

kobe47 [ essaywhuman ]

no, mordeczki, ja też zaraz idę się zrobić, więc pozdro 600, nie wszczynajcie awantur z ochroną (raczej powiedzcie im 'pardon') i takie tam, żegnaj forumku, witaj wódko conie, no, cześć.

31.12.2009
17:14
[43]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

pa pa kobe, ja już mam przygotowany set cicuhów. zaraz wbijam się i jadę. szczesliwego, do jutra. jo

31.12.2009
17:19
[44]

raphunder [ Legend ]

Dobra, ja musiałem jeszcze potępić głupotę na forumku, też znikam. Pozdro!

31.12.2009
17:54
[45]

Kub$ki [ Senator ]

Na mnie też już czas, nie upijcie się za bardzo :D

31.12.2009
17:55
[46]

kubicBSK [ Legend ]

Już wstępnie jestem porobiony, ale ciągle siedzę w domu:(

31.12.2009
18:32
smile
[47]

kęsik [ Legend ]

Ja dopiero przed 22 wychodzę.

31.12.2009
18:33
[48]

kubicBSK [ Legend ]

Japierdole:( Siedzę dalej w domu. Domówka do dupy - gej party..Nie wiem, co robić! Aaaa!1!!!1

31.12.2009
18:54
smile
[49]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

kurwa.

31.12.2009
19:01
smile
[50]

Qverty™ [ Legend ]

O w mordę...szykuje się sylwester zycia. Zostaje w domu i nawet flaszki nie mam...

Zostaje wino ze szafki i a botl of szampejn

AWRUK...nawet fajerłorksów nie mam...Pan Yapa JP 100%

31.12.2009
19:06
[51]

mefek [ Senator ]

Kurde ja też zostaje w domu :( AWRUK jedynie można rzec

31.12.2009
19:12
smile
[52]

kubicBSK [ Legend ]

Ha! Mam 17 zł! I będzie biba za godzine! Musi być!

31.12.2009
19:13
smile
[53]

Chris_Martin [ rogalinho ]

Qrva ja też siedzę w domu pany! Cała rodzina sie do mnie zjeżdża na chatę, jestem zajebiście zadowolony o.O Jedyne co mnie ratuje to ten xbox.

31.12.2009
19:53
[54]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Szczęśliwego Nowego Roku i pozdro z ostrej biby u halfa od Rapa i Halfa c'nie ziomki !

31.12.2009
19:57
[55]

kubicBSK [ Legend ]

Zbieram na flaszke! Dzięki chłopaki:*

31.12.2009
19:58
smile
[56]

kęsik [ Legend ]

Rogal bracie!

31.12.2009
21:08
[57]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

raport z imprezy. niestety gej party, bo 5 chłopa potem wychodzimy na wieś szukać dziewic. Prawie sam wyjebałem połówke sam ziom bo rap zjadł jogurta i ma bardzo źle mdli go i w ogóle. Ale jes zajebiscie. Całuje was w czółko :* pozdro.

31.12.2009
21:41
smile
[58]

kęsik [ Legend ]

Dobra ja się zwijam bo zapomną o mnie. Nie czekajcie na mnie...

31.12.2009
21:46
[59]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

No i plany na sylwka poszły się je**ć :/ Miała być domówka u kumpla, ale niezapowiedzianie przyjechała do niego rodzina....i jest dupa jednym słowem :/

31.12.2009
23:15
smile
[60]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Pozdowienia od szefostwa, elo!
Szempejn sie chlodzi wodka sie konczy a tu nawet polnocy nie ma... Jaram sie kurwa!

31.12.2009
23:38
[61]

raphunder [ Legend ]

Się jarak do chuja! Podro ziomy! I jemy pomara\ncze i nitrogliceryne. !!POzdro!

31.12.2009
23:43
[62]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Pozdro pozdro. ja zaczynam się bawić;)

01.01.2010
00:03
smile
[63]

kęsik [ Legend ]

zajebista impra sie rozkreciła pijamy jak nigdy fajne dupy nawet przyszły w tym ta moja pozdro

01.01.2010
00:14
smile
[64]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Wszystkiego najlepszego w nowym 2010 roku!

01.01.2010
00:22
[65]

k42a_ [ The Blues ]

I następny rok. Oby lepszy...

01.01.2010
00:52
smile
[66]

Qverty™ [ Legend ]

[63] Taa, a ty idiotoa siedzisz na GOLu...nie ośmieszaj się człowieku. Biba a ten posty na golu pisze, ojajebie...

01.01.2010
01:09
smile
[67]

Chris_Martin [ rogalinho ]

Ceran mogliśmy się spiknąć, z jednej wsi jesteśmy:D

01.01.2010
01:14
smile
[68]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

I żeby w nowym bylo wiecej siana niz w stajence!

01.01.2010
01:22
smile
[69]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Żeby był bardziej zajebistszy niż poprzedni.

01.01.2010
02:37
[70]

raphunder [ Legend ]

.

01.01.2010
02:44
smile
[71]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

WIDZE ZE MOJ CZLOWIEK Z KALISZA TEZ JUZ SKONCZYL!

01.01.2010
09:40
smile
[72]

Kub$ki [ Senator ]

Wróciłem

01.01.2010
10:58
smile
[73]

kęsik [ Legend ]

Qverty o ja jebie. Nie tylko ja pisałem przecież prosto z impry, zobacz sobie wcześniej. I jak coś nie pisałem tamtego postu z kompa (tego zresztą też nie) tylko z komy bo zrobiliśmy sobie krótką przerwę. Żebyś sobie nie pomyslał, że ja siedze na kompie a obok mnie wielka impra. Jak wstanę to napisze streszczenie.

01.01.2010
11:11
smile
[74]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

o kurwa.

01.01.2010
11:35
smile
[75]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Rap i Half.


spoiler start
Byłem u koleżanki. Nie tak źle, przynajmniej to jedno.
spoiler stop

01.01.2010
12:09
smile
[76]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Kurwa... nie pije więcej...

spoiler start
ŻARTOWAŁEM :D
spoiler stop

01.01.2010
12:29
smile
[77]

kęsik [ Legend ]

Wstałem :O

Było świetnie. Nie sądziłem, że będzie tak dobrze. Było sporo fajnych lasek (17-21 lat). Zgarnąłem trochę nowych numerów telefonów:) Moja pół impry chodziła wkurwiona na mnie, że się nią nie zajmuje (a nie doszedłem do tego co ona tam robiła bo mówiła, że nie przyjdzie). Potem jednak i nią się zająłem. Gdy to robiłem ziomki i laski poszli grać w F.E.A.R.a i Silent Hilla. Potem jakieś krzyki można było usłyszeć (było jakoś po drugiej). Picia było sporo. Na początku wszyscy mówli, że oni to wypiją do północy a i tak zostało kilka flaszek. Chyba jakieś 30% ludzi nic nie wypiło :O tylko szmpana o pólnocy. Wziąłem flaszencję do domku :) Dobrze jednak, że ta impra nie była u mnie... małą demolkę zrobiliśmy... Zaprosiłem jeszcze kilku chłopaków i laski do mnie na sobotę. Będziemy pić i płakać, że w poniedziałek do szkoły:/

01.01.2010
13:01
[78]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Kumpla zgubiłem na imprezie miastowej i jak wróciłem na domówke to do niego dzwonie, a on ma wyłączony telefon. Do teraz nie wiem gdzie jest :P

01.01.2010
13:01
smile
[79]

kobe47 [ essaywhuman ]

NIE MAM KACA

spoiler start
pewnie dlatego, że najebany byłem już o 19, no ale nieważne.

01.01.2010
14:35
[80]

raphunder [ Legend ]

Idę na browara, bo mnie chuj strzeli.

01.01.2010
14:46
smile
[81]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Wstaje rano wiem, że susze metkę. Zamień pierwsze litery skumaj piję jak przedtem:)

01.01.2010
15:26
[82]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Zgon, jak padłem najeba** o 23 do łóżka to obudziłem się o 10 rano. Zupełnie odwodniony, ja pierniczę prawie sam bolsa połówkę i desperadosy...

01.01.2010
15:30
smile
[83]

Qverty™ [ Legend ]

MERDE!

No a ja w styczniu mam dwie 18stki, w marcu 4( w tym swoją) i wogóle cały rok będzie pod znakiem osiemnastek. Szykuje się impreza za impreza...

01.01.2010
17:25
smile
[84]

faner [ Druid Ewenement ]



Dupa... głowa mnie boli ;|.

01.01.2010
17:37
smile
[85]

raphunder [ Legend ]

Zajebiście!

01.01.2010
17:40
smile
[86]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

ale dzisiaj zastój w karczmie

01.01.2010
17:41
smile
[87]

raphunder [ Legend ]

Dziwisz się? :D

Kurde, napił bym się takiego tyrbodymodębowego.

01.01.2010
18:22
[88]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Umieram, proszę Tetris pomóż z nowym mixtapem może się odmulę

01.01.2010
18:29
[89]

mefek [ Senator ]

Dupa... głowa mnie boli ;|.

tzn że fajna była impreza ;)

01.01.2010
18:35
smile
[90]

kęsik [ Legend ]

Mnie trochę boli głowa ale idzie wytrzymać.

01.01.2010
19:44
[91]

kubicBSK [ Legend ]

Koniec z piciem, serio. Zrobiliśmy takie nayebawszy, że miałem majtki orzygane z każdej strony oraz kurtkę całą z błotą. A dzisiaj się jeszcze nie ogarnąłem. Rzygam cały dzień i..mogłem iść z dziewczyną.

01.01.2010
19:47
[92]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

kubicBSK-->Pocieszę Cię, że nie tylko ty miałeś wczoraj(dzisiaj właściwie) problemy z rzyganiem....

01.01.2010
19:53
[93]

kubicBSK [ Legend ]

half - dzięki, poczułem się lepiej:D

Normalnie masakra, jeszcze tak źle się nie czułem i szczerze zazdroszczę tym, którzy zostali w domu.

01.01.2010
20:29
smile
[94]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

ale dobrze idę tylko na dwa tygodnie do szkoły i ferie

01.01.2010
20:31
smile
[95]

raphunder [ Legend ]

Podbijam mojego człowieka fryzjera

01.01.2010
20:32
smile
[96]

Qverty™ [ Legend ]

[94] Ty...to tak jak ja :O

AWRUK akurat premiera ME2 w ferie będzie :D

01.01.2010
20:32
smile
[97]

Kub$ki [ Senator ]

[94] Ja podobnie

01.01.2010
20:35
smile
[98]

kęsik [ Legend ]

Ja idę na miesiąc do szkoły...

AWRUK akurat premiera ME2 w ferie będzie :D

Tylko ty będziesz kończył ferie a ja zaczynał:)

01.01.2010
20:35
smile
[99]

raphunder [ Legend ]

I tak zaraz wakacje będą.

01.01.2010
21:23
smile
[100]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

A ja mialem spoko impreze i nawet obylo sie bez pawiowania. A i cygaro palilem wczoraj ;D

A teraz wrocilem ze swego rodzaju poprawin. Oczywiscie walilismy ruda mietowa

01.01.2010
21:32
smile
[101]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Idę spać chyba

01.01.2010
21:33
[102]

raphunder [ Legend ]

No ja tez się nad tym zastanawiam własnie.

01.01.2010
21:41
[103]

mefek [ Senator ]

Kęsik -> a jak ty będziesz kończył ferie to ja będę zaczynał :P

01.01.2010
21:43
smile
[104]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Kurna ja tez chyba odpadam...

01.01.2010
21:45
[105]

kubicBSK [ Legend ]

Ja troszkę ożyłem.

01.01.2010
21:46
[106]

raphunder [ Legend ]

Woda mi się skończyła :(

Musze iść do kuchni po kolejną, a mi sie taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak kurna nie chce :(

01.01.2010
21:54
smile
[107]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Ochlapalem sobie twarz chlodna woda i od razu sie ozezwilem ;D
Teraz sobie szamanie grzeje i jestem zajebisty

01.01.2010
21:56
smile
[108]

raphunder [ Legend ]

Tet kozak. I chce robić bity jak Jay-z

"Jak byś nie wiedział" jest piękne

01.01.2010
22:02
smile
[109]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Ja od rana na bani oglądam 'How I Met Your Mother". Jest zajebiście.

01.01.2010
22:27
[110]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Tet wyjaśnił całą Polską nowym mixtape :D

01.01.2010
22:35
smile
[111]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Jak byś nie wiedział

01.01.2010
23:07
[112]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Ziomy idę spać, ale paka dostałem na wieczór

do jutra

01.01.2010
23:43
[113]

kubicBSK [ Legend ]

Potrzebuję polski HH. Nie gangsta, ale taki zajebisty!! Nie żaden Eldo, czy DKA! Dwie piesni chociaż:D

01.01.2010
23:50
smile
[114]

raphunder [ Legend ]

W.E.N.A. - S-A-L-U-T-U-J

01.01.2010
23:51
smile
[115]

kobe47 [ essaywhuman ]

Dinal - Zawiść w chuj

02.01.2010
00:02
[116]

kubicBSK [ Legend ]

O Dinal może być! Nie jaram się niczym polskim, ale może być, fajne!:)

02.01.2010
00:56
[117]

raphunder [ Legend ]

[ciach]

02.01.2010
01:00
smile
[118]

kęsik [ Legend ]

Branoc ziomki.

02.01.2010
02:41
smile
[119]

kobe47 [ essaywhuman ]

pieprzone HoM&M III. a miałem iść spać o północy, pff.

02.01.2010
10:55
smile
[120]

kęsik [ Legend ]

Aaaaa nie będzie dziś impry bo śniegu najebało cholernie dużo.

spoiler start
Dobry.... gówno a nie dobry...
spoiler stop

02.01.2010
12:22
[121]

kobe47 [ essaywhuman ]

zarejestrujcie się, jakby wam się nudziło

coś jak polskie [ link zabroniony przez regulamin forum ] :P

02.01.2010
12:32
smile
[122]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Dobra.. Trzeba wziąć się do roboty.. Sobota.. Zapuszczę Ostrego i ruszam dupsko.

02.01.2010
13:09
smile
[123]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Shovany Mixtape, którego nikt nie chce schować

02.01.2010
14:27
smile
[124]

raphunder [ Legend ]

Ten marny śpiewak ostry się do mojego miasta przeprowadził. Nagramy coś, wierzę.

02.01.2010
14:29
[125]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Dzień Dobry

02.01.2010
14:30
smile
[126]

raphunder [ Legend ]

A, i jaranka tetem ciąg dalszy.

02.01.2010
14:44
smile
[127]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Fajnie jest wstać już po Familiadzie ;]

02.01.2010
15:52
smile
[128]

Kub$ki [ Senator ]

Ten marny śpiewak ostry się do mojego miasta przeprowadził

Co kurwa?
Nie mógł się do Zakopanego przeprowadzić tylko do takiej dziury? :P

02.01.2010
15:54
smile
[129]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Kto to jest Ostry?:O

02.01.2010
15:59
smile
[130]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Kto to jest Ostry?:O

02.01.2010
16:01
smile
[131]

kobe47 [ essaywhuman ]

PROWO.

02.01.2010
16:06
smile
[132]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

BEKA CO NIE ZIOMY:D

02.01.2010
16:07
[133]

mefek [ Senator ]

A ja pytam poważnie kto to jest ten ostry? Piszecie o nim a ja nie wiem kto to jest? Dobry jakiś?

02.01.2010
16:08
smile
[134]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

BEKA CO NIE ZIOMY:D

nie

02.01.2010
16:16
[135]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[133]Słaby śpiewak co się sprzedał za dwa złote, i przez kilka lat wciskał kit jaki to on nie jest blokers co mieszka na Bałutach przez całe życie. Oczywiści nie pochwalił się nigdy na płycie, że mieszka od dwóch lat na wsi pod Kaliszem(oczywiście Roland z pewnego źródła wiedział o tym od dawna), dopiero pochwalił się w w pewnej gazecie a.k.a. organie centro-lewu:D

02.01.2010
16:17
[136]

mefek [ Senator ]

roland -> wyczerpująca biografia ;) Będe wiedział na przyszłość :D

02.01.2010
16:19
[137]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Dodam jeszcze że skończył się na Tabasko:P

02.01.2010
16:19
[138]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Kto to jest Ostry?:O

PRODUCENT KECZUPÓW

02.01.2010
16:40
smile
[139]

kęsik [ Legend ]

Zjebał mi się save z Vice City! Chciałem ze zrobić maraton z GTA. Chciałem przejść III, VC, SA i IV. Przeszedłem III i teraz kurwa zjebał mi się save z VC. Normalnie se grę zapisałem i tera nie idze wczytać a nie chce mi się grać od początku. Przeszedłem już ponad połowę gry. Co zrobilibyście na moim miejscu? Zaczeli grać od początku w VC czy przeszli do SA?

02.01.2010
17:28
[140]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Tragedia kęsik. Na twoim miejscu powiesiłbym się

02.01.2010
18:07
smile
[141]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Co zrobilibyście na moim miejscu? Zaczeli grać od początku w VC czy przeszli do SA?

Ja bym miał to w dupie. W sumie to i tak mam.

Btw. Siema. Nie miałem przez kilka dni neta :( Wiem, że wszyscy tęsknili... :D

Coś się wydarzyło ciekawego?



[61] Rap jaka wiksa... :D

<---

02.01.2010
18:09
smile
[142]

Qverty™ [ Legend ]

Fryzjer zamoczył i dostał bana...

02.01.2010
18:09
[143]

mefek [ Senator ]

ściągnij sejwa z neta

02.01.2010
18:11
[144]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Fryzjer zamoczył i dostał bana...

To już wiedziałem przed tym, zanim odłączyli neta... Bo przez fona wbijałem :P

02.01.2010
18:11
smile
[145]

Kub$ki [ Senator ]

Wiem, że wszyscy tęsknili

Nie pochlebiaj sobie

02.01.2010
18:14
[146]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Nie pochlebiaj sobie

No nie mów misiu, że nie tęskniłeś :*

Btw. Za co Fryzjer dostał banana?

02.01.2010
19:18
[147]

raphunder [ Legend ]

Co jest, jeszcze zdrowiejecie po sylwku?

02.01.2010
19:24
[148]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ja tam po Sylwku czułem się zajebiście... Tylko suszyło... Widzisz rap... Miałem być u Ciebie na popijawie, ale wróciłem, bo piździło :P

spoiler start
Btw. Rowerem do Ciebie bym dojechał w tak... Plus minus 4h ;) Mam do Ciebie niecałe 90 km... :O Myślałem, że dalej :O
spoiler stop

02.01.2010
19:25
smile
[149]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Ja już odżyłem

Dragon -> za fejm :D retardy pokroju Montery i konga zakablowali i wszedł kolejny ban

02.01.2010
19:31
[150]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Dragon -> za fejm :D retardy pokroju Montery i konga zakablowali i wszedł kolejny ban

A to ch*je... Btw. W jakim wątku siałeś chaos? :D

02.01.2010
19:41
[151]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Tam gdzie, ja tam chaos :D

Nie wiem tutaj głównie chyba

02.01.2010
20:02
smile
[152]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Grzech za grzech

jak on to robi

02.01.2010
21:10
[153]

raphunder [ Legend ]

Jak bym wiedział to też bym tak robił.

02.01.2010
22:07
[154]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Co tak cicho?

Ja sobie zjadłem normalnie 2 zapiekanki, troszkę frytek, dwa banany i dwa gorące kubki joł.

A ogółem to kurwa nudy. Żadnych filmów ciekawych nie mam ( Albo mam, ale nie wiem, czy są ciekawe) w TV też jak zwykle nic godnego uwagi, japierdole.

02.01.2010
22:15
[155]

raphunder [ Legend ]

Ja miałem dzisiaj powtórzyć swój kulinarny klasyk, ale mi się nie chciało :(

Ale danie kurewskie, smażymy pieczarki, kurczaka, mieszamy to, przyprawiamy jak chcemy, ale podstawa to curry. Bierzemy do tego bułkę, wyciągamy wnętrze i wkładamy tam zmieszanego kurczaka i pieczarki. Całość polewamy keczupem i wpierdalamy. Danie powstało pod wpływem wykończenia organizmu spowodowanego czterodniową nieobecnością w domu oraz radością związaną z zakończeniem roku. Jestem niego dumny normalnie. Jak z kilku innych z resztą. Tak w ogóle to ja lubię gotować. Wy też?

02.01.2010
22:17
[156]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ale danie kurewskie, smażymy pieczarki, kurczaka, mieszamy to, przyprawiamy jak chcemy, ale podstawa to curry. Bierzemy do tego bułkę, wyciągamy wnętrze i wkładamy tam zmieszanego kurczaka i pieczarki. Całość polewamy keczupem i wpierdalamy. Danie powstało pod wpływem wykończenia organizmu spowodowanego czterodniową nieobecnością w domu oraz radością związaną z świeżo zakończonym rokiem szkolnym. Jestem niego dumny normalnie. Jak z kilku innych z resztą. Tak w ogóle to ja lubię gotować. Wy też?

Nie. :)

Ale skoro odkryłeś swoje powołanie i idzie Ci dobrze, to powodzenia :)

Btw. GZ za danie :P

02.01.2010
22:19
[157]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Jak ktoś się nudzi to Rambo pierwsza krew leci na tvp 1. Oglądałem tysiące razy, ale co tam :P

02.01.2010
22:19
[158]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Jak jestem mega głodny to biorę kasę i idę na jakiegoś kebsa, pizza albo chiński kubek :D

02.01.2010
22:21
smile
[159]

raphunder [ Legend ]

Btw. GZ za danie :P

Sprawdź to stary! Orgazm normalnie to jest.

02.01.2010
22:22
smile
[160]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Jak ktoś się nudzi to Rambo pierwsza krew leci na tvp 1. Oglądałem tysiące razy, ale co tam :P

Nieeee.... Dzięki... :P Wszystkie filmy z Sylwkiem i Arnoldziem są takie same :D Tzn. Zawsze na początku ktoś go pobije (albo i nie) A na końcu wszystkich zabijają. Akurat w Rambo to Sylwek jest cały czas chyba twardzielem. :D Komedia dla mnie...



Sprawdź to stary! Orgazm normalnie to jest.

Ale o jest za trudny przepis :D Może gdybyś to bardziej sprostował, to bym może sobie przeżył orgazm, a tak to lipa :P

Edit: W sumie to już ogarniam :P

02.01.2010
22:24
[161]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Mam iść spać, bo nie wiem właściwe co by tu jeszcze porobić

02.01.2010
22:25
smile
[162]

raphunder [ Legend ]

Smażysz pieczarki, smażysz filet z kurczaka, mieszasz, wkładasz do bułki i jesz. I masz orgazm. A nawet trzy.

Zostań fryzjer :*

02.01.2010
22:26
[163]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Jakiej bułki? Bo ogólnie wszystko fajnie tylko jakoś tego nie widzę:D

02.01.2010
22:26
smile
[164]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

W sumie tak się jaram Tetrisem, że właściwe nie muszę nic robić tylko siedzieć i słuchać

02.01.2010
22:30
[165]

raphunder [ Legend ]



Masz ziomie taką bułeczkę, bierze rozrywasz na pół, wzdłuż tego rowa, no wiadomo o co chodzi, i wyciągasz z tej połówki wnętrze, wiadomo o co chodzi. I wsadzasz tam te pieczarki z kurczakiem i jest zajebiście. Awruk, tak zgłodniałem przez Was, że szok awruk.

02.01.2010
22:33
[166]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Aha... A ja dziś pizze zrobiłem:D KLASYK JAK LL COOL J!

02.01.2010
22:34
[167]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

A JA MIAŁEM KOZACKĄ CZARNINĘ I ZAMYKAM GRĘ

02.01.2010
22:37
smile
[168]

Kub$ki [ Senator ]

[165]

A co z drugą połówką bułki?

02.01.2010
22:39
smile
[169]

raphunder [ Legend ]

Kurwa, nie przewidziałem tego :/

02.01.2010
22:49
smile
[170]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

A JA MIAŁEM KOZACKĄ CZARNINĘ I ZAMYKAM GRĘ

Blehh... Nienawidzę tego kurewstwa xP

02.01.2010
22:51
[171]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

A JA MIAŁEM KOZACKĄ CZARNINĘ I ZAMYKAM GRĘ

Czarninę lubisz? Jak tak wielki props ode mnie. Wreszcie znalazłem kogoś, z kim bym się napił tej zupki na kacu :D

02.01.2010
22:54
smile
[172]

Qverty™ [ Legend ]

Hey sidżej! Kto lubi czerninę? Bleee..zupa z krwi. Jak to powącham to mi se rzygać chce...:/

02.01.2010
22:55
smile
[173]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Czernina lub czarnina – polska zupa, której podstawowymi składnikami są rosół i krew z kaczki lub kury, królika, rzadziej z prosięcia.

WTF?!

02.01.2010
22:57
smile
[174]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Hey sidżej! Kto lubi czerninę? Bleee..zupa z krwi. Jak to powącham to mi se rzygać chce...:/

To co powiesz na to, że jak byłem mały (może z 5-6 lat) To w kuchni stał kubek z krwią właśnie na czarninę, a ja wbiegłem do kuchni, i spytałem starszego, co to jest, on mi powiedział, że chyba kompot... No i teraz najlepsze... Wziąłem kubek i wszystko wypiłem... :/

02.01.2010
22:58
[175]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Ja tam jadłem tylko z kaczej krwi. Taka jest najlepsza. Można poczuć oldskól większy niż przy żołądkowej.

Bleee..zupa z krwi. Jak to powącham to mi se rzygać chce...:/
Rosołek zaklepany krwią... Miodzio :) Szkoda tylko, że do rodziny co ma na to odpowiednie składniki (tj krew) jeżdżę tak rzadko ;p

02.01.2010
23:00
[176]

raphunder [ Legend ]

To zupa szatana. Mef to pewnie litrami pije :D

Szkoda tylko, że do rodziny co ma na to odpowiednie składniki (tj krew) jeżdżę tak rzadko ;p

Dobrze Ci tak.

02.01.2010
23:00
smile
[177]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Half&Fryzjer = krwiożercze skurwysyny

02.01.2010
23:05
smile
[178]

Qverty™ [ Legend ]

To zupa szatana. Mef to pewnie litrami pije :D

I autentycznie przy tym tekście spadłem z fotela...

02.01.2010
23:06
[179]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Kocham czarninę i podbijam mojego ziomka Halfa, mega krwisty kozak. Również na kaca podała mamusia :D

02.01.2010
23:16
[180]

Kub$ki [ Senator ]

Z czosnkiem na nich!

02.01.2010
23:17
[181]

raphunder [ Legend ]

Ap ropo czosnku, nie wiecie co tam u Mefa? Bo wszystkich z lasta wypierdolił, nie zagląda do nas i w ogóle :(

02.01.2010
23:18
[182]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Rozumiem kaszanka(kozacka)... ale żeby dobry rosół psuć krwią? To już lepiej flaki, bo klasyk i się truskule jarają:D

02.01.2010
23:18
[183]

Kub$ki [ Senator ]

[181]

Szatan mu dusze zajebał.

02.01.2010
23:20
smile
[184]

raphunder [ Legend ]

Kaszanka klasyk jak LL COOL J

02.01.2010
23:20
[185]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

[181] Pewnie się przebrał za Nergala i nas teraz czyta.

[184]RUN DMC

02.01.2010
23:21
[186]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ap ropo czosnku, nie wiecie co tam u Mefa? Bo wszystkich z lasta wypierdolił, nie zagląda do nas i w ogóle :(

Pewnie stwierdził, że nie da rady ustawić karczmy, tak jak on chce i to olał.

02.01.2010
23:23
smile
[187]

raphunder [ Legend ]

Ej, chyba mam jakaś tam kiszkę w zamrażalniku. Sobie odświeżę jutro rano jak wstanę.

02.01.2010
23:30
[188]

Kub$ki [ Senator ]

Raph - masz swoją kaszankę

02.01.2010
23:32
smile
[189]

Qverty™ [ Legend ]

Kurde chciałem se zassać Prototypa ale nigdzie nie mogę znaleźć linków które by nie były z rapida...a rapid ssie a ja z niego nie moge...ssac...

Kto poratuje?

02.01.2010
23:35
[190]

Kub$ki [ Senator ]

Kto poratuje?

rapideo.pl

02.01.2010
23:39
smile
[191]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

[188] Czytałem to kiedyś... Mam nadzieję, że to fake, bo aż wstyd, żeby takie coś na prawdę chodziło po świecie :D

02.01.2010
23:39
smile
[192]

raphunder [ Legend ]

Lepsze rzeczy się w bravo czytało.

02.01.2010
23:50
[193]

Qverty™ [ Legend ]

A z tym dodatkowym transferem na rapideo to o co kaman. Moge pobierać na początku maks 200mb a potem musze dokupić? Czyli żeby ściagnąc 8 Gb to musze wysłać smsa za 7 zeta czy o co chodzi?

02.01.2010
23:50
smile
[194]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Nieeee.... Dzięki... :P Wszystkie filmy z Sylwkiem i Arnoldziem są takie same :D Tzn. Zawsze na początku ktoś go pobije (albo i nie) A na końcu wszystkich zabijają. Akurat w Rambo to Sylwek jest cały czas chyba twardzielem. :D Komedia dla mnie...

Bez takich herezji przy mnie prosze ! Jak dla mnie mistrzostwo świata, obok starej trylogii SW, Rocky'ego oraz Indiany Jones'a :]

02.01.2010
23:51
[195]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Qverty, chyba tak, bo coś tu w karczmie gadali o dokupowaniu.

Bez takich herezji przy mnie prosze ! Jak dla mnie mistrzostwo świata, obok starej trylogii SW, Rocky'ego oraz Indiany Jones'a :]

Okej, zachowam moje zdanie dla siebie :P

spoiler start
Chociaż i tak było włączone na Rambo :P Ale już koniec. Z braku laku zawsze się obejrzy :D
spoiler stop

02.01.2010
23:55
smile
[196]

kęsik [ Legend ]

Moge pobierać na początku maks 200mb a potem musze dokupić? Czyli żeby ściagnąc 8 Gb to musze wysłać smsa za 7 zeta czy o co chodzi?

Dostajesz na start 200mb a potem se dokupujesz GB.

02.01.2010
23:55
[197]

raphunder [ Legend ]

Idę spać, bo nudy. Nara.

02.01.2010
23:56
[198]

Kub$ki [ Senator ]

Tak Qverty.


A gdzie jest 'Majezon'? Wygasł gdzieś w połowie wakacji i do tej pory go nie ma :(

02.01.2010
23:56
smile
[199]

Qverty™ [ Legend ]

rapideo.pl

Do dupy...mam bulić za pirata? To na to samo wyjdzie jakbym wykupił premium na rapidzie :D

A gdzie jest 'Majezon'?

Legenda głosi że...zaginał w akcji...ew.jest legendarnym hardcorem i...

spoiler start
Nie wszedł...
spoiler stop

03.01.2010
00:00
smile
[200]

kęsik [ Legend ]

To na to samo wyjdzie jakbym wykupił premium na rapidzie :D

Nie wyjdzie.

03.01.2010
00:07
[201]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ejjj... Ja też zawijam do wyra, Branoc.

03.01.2010
00:08
[202]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

ide spać... nara

03.01.2010
00:09
smile
[203]

Kub$ki [ Senator ]

Jutro Pondziedziałek na 100% i mój powrót do szkoły po miesiącu.

03.01.2010
00:16
smile
[204]

kęsik [ Legend ]

O jaaa. Zawsze myślałem, że GTA VC jest dłuższe niż GTA III. (na pudełku VC z SuperSeller pisze: Dwukrotnie więcej misji niż w GTA III) GTA III według Xfire przeszedłem w 9h a VC... w 8h :O.

03.01.2010
01:28
smile
[205]

kęsik [ Legend ]

Branoc.

03.01.2010
10:55
smile
[206]

kęsik [ Legend ]

Wstawać i do nauki!

03.01.2010
10:57
[207]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Dolę szkołę idę dzisiaj na miasto z lubą.

03.01.2010
12:42
[208]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ja tam się nie uczę dzisiaj. Chyba nie będą pytać po świętach...

03.01.2010
13:16
[209]

mefek [ Senator ]

kubski -> to tak samo jak ja. W grudniu byłem 5 dni w szkole.

Kto tam ściąga z rapida. Ja zainstalowałem Jdownloader. Wrzucam kilkanaście linków i samo ściąga po kolei. Nic nie trzeba robić.

03.01.2010
13:17
[210]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ja ściągałem z USDownloadera. To to samo praktycznie.

03.01.2010
14:36
[211]

Qverty™ [ Legend ]

mefek--->tak, ja korzystam z USdownloadera...można ściagać. Jeżeli ma się odpowiednie pluginy. Mam plugin rapida ale nie moge zasysać bo...bo nie moge uj wi czymu, ostatnio w wakacje mi się udało coś zassać z tego badziewia. Na hotfile nie ma pluginu który by działał, jest plugin na przeklej ale na przeklej nie ma Prototypa. Chyba se wyśle smsa na to rapideo i z rapida zassam full predkością. Ale teraz pytanie czy będzie można ściagając przez rapideo wrzucić linki do USdownloadera żeby samo zassało czy będę musiał co 2h klikać na kolejne party, bo to mi się nie uśmiecha.

03.01.2010
14:48
smile
[212]

kęsik [ Legend ]

Rapideo jest najlepsze.

03.01.2010
14:52
[213]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ja zacznę pobierać z rapideo, jak zwiększę sobie prędkość neta ;)

03.01.2010
14:52
smile
[214]

Qverty™ [ Legend ]

Mam nadzieje że na tym radpideo nie przyjdzie kiedyś do mnie mail żebym zabulił ileś tam kasy za miesiąc, posiadanie konta całkowicie darmowe tak? Płace kiedy chcę?

Ja zacznę pobierać z rapideo, jak zwiększę sobie prędkość neta ;)

Człowieku jak zasysasz z USdonloadera to ci idzie prędkością 50kb/s(wiem że niektórzy zaśmieją się w głos ale na necie 256kb/s radiówce taki transfer to duzo) a w wakacje poszło mi ponad setką kb/s

A najlepsze że w tym miesiącu zwiększam prędkość do 1mega a za kilka miesięcy będe miał szerokopasmówkę 21mega :)

03.01.2010
14:55
[215]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Qverty, tak w ogóle to my mamy takiego neta, że nawet jak byśmy ściągali z rapida z konta premium, to prędkość będzie taka sama, bo nam i tak leci na maxa :D

03.01.2010
15:57
smile
[216]

Qverty™ [ Legend ]

Lipa z tym rapideo. Musze teraz co godzine łazić i klikać nastepny link bo nie moge zasysać z US downloadera :/

03.01.2010
15:59
[217]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Qverty™--> Mi tam się z Rapideo ładnie przez JDownloadera pobiera wszystko jako jeden plik.

03.01.2010
16:01
[218]

Qverty™ [ Legend ]

half--->niby jak to robisz? Korzystam z usdownloadera i nie moge za cholere :/

03.01.2010
16:03
[219]

Kub$ki [ Senator ]

Kur** dopiero wstałem, a w zasadzie to wkur***** matka mnie obudziła :/

03.01.2010
16:12
[220]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Qverty™--> Ja odpalam Jdownloadera, a następnie jak mam listę paczek do pobrania na rapideo to robie PPM i "kopiuj adres odnośnika" czy coś takiego i to sie automatycznie już wkleja do Jdownloadera. I się pobiera :)

03.01.2010
16:20
smile
[221]

kobe47 [ essaywhuman ]

[219] mój człowiek, ja dzisiaj po 14. a miałem od rana siedzieć i 'Pana Tadeusza' czytać, ha ha ha.

03.01.2010
16:21
[222]

raphunder [ Legend ]

Ja dzisiaj nadzwyczaj wcześnie, bo o 13.25

03.01.2010
16:28
[223]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

A ja o 10? Weź przespałem prawie całą dobę wczoraj i w sylwestra :D

Chłopaki mam dobrą wiadomość :)

spoiler start
JUTRO DO SZKOŁY HAHAHAHA
spoiler stop

03.01.2010
16:30
smile
[224]

Qverty™ [ Legend ]

Kupe mi się chce...

03.01.2010
16:34
smile
[225]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Chill the shit Nigger!
Nie wiem co strasznego w sql. I tak kiedyś byś poszedł. Kartkówka z chemii, niemca.
Ale może zaczną się próby do balu gimnazjalnego. Tak, będzie fajnie;D

spoiler start
Trzeba jakąś laskę wyrwać. ]:>
spoiler stop

03.01.2010
16:42
[226]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Nie wiem co strasznego w sql. I tak kiedyś byś poszedł. Kartkówka z chemii, niemca.

W gimnazjum to rzeczywiście nic strasznego

03.01.2010
16:44
[227]

Kub$ki [ Senator ]

Ja miałem wcześnie wstać i się uczyć, przepisywać, uczyć, uczyć i przepisywać.


JUTRO DO SZKOŁY HAHAHAHA

Jedyne pocieszenia takie że tylko na 2tyg. a w pierwszy dzień ferii urodziny kumpla.



W gimnazjum to rzeczywiście nic strasznego

Spierdzielaj, przejebane jest :D

03.01.2010
16:46
[228]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

No i ja jeszcze 3 klasa. Oceny i punkty. Chcę się dostać na inf/mat/fiz.

03.01.2010
16:47
[229]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Też mam ferie po dwóch tygodniach, tylko zajebiste mam spr w tych między tygodniach wakacyjnych. Aż się rzygać chce.

Majkel -> i tak się nie dostaniesz.

03.01.2010
16:53
smile
[230]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[229]ekhemspierdalajekhe...

03.01.2010
17:31
smile
[231]

Qverty™ [ Legend ]

A ja mam jutro sprawdzian z chemii i z polaka i jeszcze bede musiał napisac pracę klasową z matmy i kartkówke z wosu a we wtorek sprawdzian z PO i co? Liceum to zuo...

Ale za to przez jdownloadera Prototyp mi się pobiera i jestem fajny...

03.01.2010
17:58
smile
[232]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Rap napisz coś, bo widzę plebs sam tutaj

03.01.2010
18:51
smile
[233]

kęsik [ Legend ]

Głowa mnie boli.

03.01.2010
18:52
smile
[234]

raphunder [ Legend ]

Srry Fryzjer, dopiero teraz to przeczytałem, naprawdę przepraszam :(

03.01.2010
19:27
smile
[235]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

A ja propsuję sam siebie bo czwarty dzień z rzędu alkohol we krwi

03.01.2010
19:38
smile
[236]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Znowu w pizdu muzy wrzucania na ipoda

03.01.2010
19:40
[237]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

amerykański rap. potem polski. jaram się rapem. od wielu lat.

03.01.2010
19:41
[238]

raphunder [ Legend ]

A ja drukuje ściągi na PO, bo jutro może nam jebnąć spr na wejściu.

Pozdro, wieża mi się zjebaua :(

03.01.2010
19:56
[239]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Też mam ferie po dwóch tygodniach, tylko zajebiste mam spr w tych między tygodniach wakacyjnych. Aż się rzygać chce.

Ja też po 2 tygodniach wolne, joł :D

Majkel -> i tak się nie dostaniesz.

Właśnie.


Pozdro, wieża mi się zjebaua :(

Ja mam wieżę od mojej komunii :D I cały czas gra zajebiście :D

03.01.2010
19:58
[240]

k42a_ [ The Blues ]

Dragon, Fryzjer --> Ważne, że wy się dostaliście tam gdzie chcieliście...

03.01.2010
19:59
[241]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]


Dragon, Fryzjer --> Ważne, że wy się dostaliście tam gdzie chcieliście...


No pewnie. Przecież nikt inny się nie liczy. Bo liczę się tylko ja, ja i ja. No i może Fryzjer. Co nie, Niko?

03.01.2010
20:03
[242]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

OD TYLU LAT, DOSTAŁEM SIĘ DO TEGO CO CHCIAŁEM I RUCHAM NAJLEPSZE DUPECZKI W SZKOLE, JAK MÓJ ZIOMEK DRAGON

03.01.2010
20:05
smile
[243]

kęsik [ Legend ]

Ja chce wakacje.

03.01.2010
20:05
smile
[244]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]


OD TYLU LAT, DOSTAŁEM SIĘ DO TEGO CO CHCIAŁEM I RUCHAM NAJLEPSZE DUPECZKI W SZKOLE, JAK MÓJ ZIOMEK DRAGON


Pozdro 600!

03.01.2010
20:09
[245]

raphunder [ Legend ]

Ja chce wakacje.

No przydałyby się.

03.01.2010
20:12
[246]

kali93 [ Isildur ]

Gra ktoś z Was w pokera na jakimkolwiek serwisie?:)

03.01.2010
20:14
[247]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ja idę sobie pierdolnąć pompki a później lecę się normalnie wykąpać i chyba spadam spać, bo jutro o rano wstanę i powiem "Kurwaaaa" I 2 tygodnie będzie zajeb jak cholera. Ale jeszcze tu zajrzę, spokojnie ;)

03.01.2010
20:16
[248]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

kali -> niestety, jedyną formę pokera jaką uprawiam to rozbierany, z dziewczynami oczywiście

03.01.2010
20:17
[249]

kali93 [ Isildur ]

Fryzjer--> Taki też lubię, ale zarabiać też czasami trza c'nie?:D

03.01.2010
20:19
smile
[250]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Jak zarabiać, na pokerze to tylko z panem danielsem i ziomami

03.01.2010
20:22
[251]

kali93 [ Isildur ]

Za 4 centy nie kupię nawet puszki piwa, co dopiero o panie Danielsie mówić:( Poza tym połowa chłopaków u mnie w klasie to tłuki i nie ogarniają Texas'sa:(

03.01.2010
21:19
[252]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Osasuna - Real polecam na ruchanko :D

właśnie się dowiedziałem, że będę miał nowego gościa w klasie. Zobaczymy

03.01.2010
21:29
[253]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

właśnie się dowiedziałem, że będę miał nowego gościa w klasie. Zobaczymy

A ja się dowiedziałem, że do mnie do klasy w II półroczu dojdzie mój kuzyn, który nie umie się zachować... Taki błazen, jak chuj... I się wkurwiam. A oprócz tego chciałbym, żeby jakiś inny typ przyszedł :D Obcy pasażer Nostromo... :D

03.01.2010
21:29
[254]

raphunder [ Legend ]

Do nas jakaś laska miała się przepisać. Ale ujowa jakaś, więc mi to tito.

03.01.2010
21:44
[255]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Idę spać, elo ziomy.

03.01.2010
22:41
smile
[256]

kęsik [ Legend ]

Ja nie chce do szkoły.

spoiler start
Branoc.
spoiler stop

03.01.2010
22:53
[257]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Idę spać Real 0-0.

ej vnm nara

03.01.2010
22:58
[258]

Qverty™ [ Legend ]

Pier**le to, zdejmuje kominiare

Idę w kime lamy...

03.01.2010
23:25
smile
[259]

Kub$ki [ Senator ]

Real 0-0

04.01.2010
07:57
[260]

Kub$ki [ Senator ]

Nieprzespana noc, zimny poranek.

Ja nie chce :((((((

04.01.2010
14:58
smile
[261]

kęsik [ Legend ]

Yo!

spoiler start
Kolejny glan w fizyki...
spoiler stop

04.01.2010
16:34
[262]

Qverty™ [ Legend ]

Kub$ki sprawdź gg bo odpisałem...

04.01.2010
16:58
[263]

raphunder [ Legend ]

Wróciłem. Ufffff

04.01.2010
18:24
[264]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

I jest Quiz! Jarańsko.

Szkoła ssacks.

04.01.2010
18:28
[265]

raphunder [ Legend ]

Spierdalaj. Ja się na Quiza nie załapałem.

W ogóle se obejrzałem ten stary wykład ostrego z czerwca, jajebie, skąd on te sample trzaska to ja nie wiem :O

04.01.2010
18:31
smile
[266]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Dziś był luz w budzie, bo praktycznie nic nie robiliśmy na lekcjach... Oceny muszą być wystawione na piątek do 15... Ale i tak chcą wcześniej wystawiać, więc coś czuję, że będę miał trzytygodniowe ferie...

04.01.2010
19:22
[267]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Quiz <3

04.01.2010
21:33
[268]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

No co jest tak cicho?

04.01.2010
21:40
[269]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Nie wiem :( ja sobie Quiza słucham i jem pierniczki świąteczne.

Nowy koleś w klasie, raczej gites

04.01.2010
21:41
[270]

kobe47 [ essaywhuman ]

MAM NOWY MONITOR.

mój drugi ogólnie, zmieniłem po 9 latach :D

no i Quiz też doszedł, ale na razie nie chce mi się słuchać.

04.01.2010
21:42
smile
[271]

Qverty™ [ Legend ]

Okazało się dzisiaj z jakim paszczurem na gadu pisałem...lol...



AWRUK!

04.01.2010
21:42
[272]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Nowy koleś w klasie, raczej gites

Już do was dołączył do klasy?


Okazało się dzisiaj z jakim paszczurem na gadu pisałem...lol...

Fota plis!

04.01.2010
21:53
[273]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Sory za dubla, ale muszę to powiedzieć... ALE RYJ! Wygląda na jakąś 13-14 latkę :D

Btw. Piję sobie właśnie wiśniówkę :P Wypiłem na razie kieliszek, jeszcze jeden i idę spać :P

04.01.2010
21:54
[274]

kali93 [ Isildur ]

Qvert--> Myślałem że będzie gorze...xD

04.01.2010
21:58
smile
[275]

Qverty™ [ Legend ]

ALE RYJ! Wygląda na jakąś 13-14 latkę :D

No to masz nosa bo ma 14 lat

04.01.2010
22:07
[276]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Już do was dołączył do klasy?

Normalnie przepisał się i sobie chodzi :D Na razie nie ogarnia schematów, ale się przyzwyczai

04.01.2010
22:32
[277]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]



słaba, ale miło się z nią rozmawiało :D ja nie wiem, jak to robię że wszystkie mi takie foty wysyłają

04.01.2010
22:34
smile
[278]

kęsik [ Legend ]

Branoc.

04.01.2010
22:37
smile
[279]

Qverty™ [ Legend ]

[277] LOl to już ta moja 14stka lepsza...

04.01.2010
22:39
[280]

kali93 [ Isildur ]

Fryzjer--> Tzn jakie? Że w staniku? Nie dawno jakaś dziewoja co ją znam tak z widzenia, czasem do niej coś zagadam wysłała mi swoje nagie zdjęcie, zjebałem dziewoje za to niesamowicie.

04.01.2010
22:46
[281]

raphunder [ Legend ]

Spać lecę dziubaski, pa :*

04.01.2010
22:48
smile
[282]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

[277] to aż strach rozmawiać z takim czymś przez gg...

04.01.2010
22:49
smile
[283]

Qverty™ [ Legend ]

PODBIJAM MOJEGO CZŁOWIEKA SIMSONA BO RACJE MA ON JEDEN ON TAKI!!!

04.01.2010
22:58
[284]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Qverty -> Nie wyszło.

Pa rap :*

04.01.2010
23:02
[285]

Qverty™ [ Legend ]

No fakt, nie wszedł...

Idę w kime...aha i poprosze o wirtualne znicze dla mnie bo moge nie dozyc jutra...jutro będzie armagedon w szkole i przetrwają najsilniejsi...

04.01.2010
23:06
[286]

kubicBSK [ Legend ]

[*]

Dobranoc Wam.

A tak poza tym nie montujcie się tak w szkołę! Wyluzujcie, pouczcie się, czego macie się pouczyć bez stresu i dawaj na wakacje!

05.01.2010
14:12
smile
[287]

kęsik [ Legend ]

Yo!

spoiler start
Dzisiaj chłopak z mojej klasy powiedział, że mnie kocha.
spoiler stop

05.01.2010
14:29
smile
[288]

kali93 [ Isildur ]

Kęsik--> Współczuję Ci....

05.01.2010
14:55
smile
[289]

Kub$ki [ Senator ]

kęsik - nie pochlebiaj sobie.

05.01.2010
16:45
[290]

faner [ Druid Ewenement ]

No witam, witam :).

Kęsik - powodzenia ;>

05.01.2010
16:56
[291]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

kubic -> pjona :D też mam lekko wysrane, totalnie nic mi się nie chce. tylko siedzieć w tej szkole i słuchać Quiza oraz Tetrisa, bez kitu. Jeszcze z lubą się nie układa to w ogóle

05.01.2010
17:35
smile
[292]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

pjona :D też mam lekko wysrane, totalnie nic mi się nie chce. tylko siedzieć w tej szkole i słuchać Quiza oraz Tetrisa, bez kitu. Jeszcze z lubą się nie układa to w ogóle

Ja teraz też mam na wszystko w budzie wyjebkę. Kurwa, z wszystkiego prawie wystawiają oceny i tylko wiara zagrożona cały czas coś na lekcjach poprawia a ja siedzę i się opierdalam. Tylko jutro przejebane, bo chce zrobić baba od chemii kartkówkę, ale ogółem lajt.

Btw. [227] Morda jak niewypał. :D


PODBIJAM MOJEGO CZŁOWIEKA SIMSONA BO RACJE MA ON JEDEN ON TAKI!!!


Ale FAIL jak chuj :D

<---

Fryzjer--> Tzn jakie? Że w staniku? Nie dawno jakaś dziewoja co ją znam tak z widzenia, czasem do niej coś zagadam wysłała mi swoje nagie zdjęcie, zjebałem dziewoje za to niesamowicie.

Głupi jesteś. :)

spoiler start
Poka fotę :D
spoiler stop

05.01.2010
17:38
smile
[293]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Tzn jakie? Że w staniku? Nie dawno jakaś dziewoja co ją znam tak z widzenia, czasem do niej coś zagadam wysłała mi swoje nagie zdjęcie, zjebałem dziewoje za to niesamowicie.

FOTA !

05.01.2010
17:41
[294]

kali93 [ Isildur ]

Zmartwię Was ale nie dam, bo nie mam. Moja luba jakby to zobaczyła to chyba by mnie zaj**ała:D

05.01.2010
17:42
[295]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Zmartwię Was ale nie dam, bo nie mam. Moja luba jakby to zobaczyła to chyba by mnie zaj**ała:D

Bo śnieg.

spoiler start
Powiedz, żeby Ci jeszcze raz wysłała :D
spoiler stop

05.01.2010
17:43
smile
[296]

kęsik [ Legend ]

Moja luba jakby to zobaczyła to chyba by mnie zaj**ała:D

spoiler start
Dobrze, że moja nie zna tego forum...
spoiler stop


Dobrze, że nie masz lubej :D

spoiler start
Tak, od dziś mam chłopaka...
spoiler stop

05.01.2010
17:46
smile
[297]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Dobrze, że moja nie zna tego forum...

Dobrze, że nie masz lubej :D

05.01.2010
17:48
[298]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Fajnych rzeczy się dowiedziałem. :0

05.01.2010
17:55
smile
[299]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Fajnych rzeczy się dowiedziałem. :0

No to mów, czego przedłużasz? :D

05.01.2010
17:56
[300]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Takie zawirowania, pewna pani x na tej samej wycieczce, co spikłem się z lubą chciała do mnie już uderzać, ale moja ją wyprzedziła :0, niezły schemat c'nie?

05.01.2010
17:59
[301]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Takie zawirowania, pewna pani x na tej samej wycieczce, co spikłem się z lubą chciała do mnie już uderzać, ale moja ją wyprzedziła :0, niezły schemat c'nie?

No zajebisty. Ty chujcu :(

05.01.2010
19:58
[302]

raphunder [ Legend ]

Yo!

05.01.2010
20:02
[303]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

SIEMA ŚWINIO

05.01.2010
20:04
[304]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Co robił mój człowiek cały dzień?
Bo widzę, że tu pustki
jakby ktoś wszystkich wyrżnął w pień...

05.01.2010
20:05
[305]

raphunder [ Legend ]

Twój człowiek rap spał, bo siostra mu zajęła kompa :(

05.01.2010
20:07
smile
[306]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Też po szkole spałem, bo komp był zajęty :D

05.01.2010
20:09
[307]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Ja byłem u lekarza i będę mi niuchę pobierać i mocz mój badać też.

05.01.2010
20:11
[308]

raphunder [ Legend ]

A co Ci jest fryzjerku Ty mały?

05.01.2010
20:14
smile
[309]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Łooo... Teraz rodzice będą wiedzieć, że palisz...

05.01.2010
20:19
[310]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Niestety Dragonku nie w tym kierunku badania.

A co Ci jest fryzjerku Ty mały?

Po prostu jestem taki zajebisty, że lekarze chcą wiedzieć, w czym kryje się ta zajebistość. I robią serię badań.

a na serio regularne takie sprawdzenie czy jeszcze nie jestem wrakiem :D znajoma lekarka więc warto zobaczyć

05.01.2010
20:20
[311]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Niestety Dragonku nie w tym kierunku badania.

Wiem przecie. Chciałem Cię zeschizować :P

05.01.2010
20:22
[312]

raphunder [ Legend ]

a na serio regularne takie sprawdzenie czy jeszcze nie jestem wrakiem :D znajoma lekarka więc warto zobaczyć

To tak jak ja. Teraz co pół roku będę musiał sobie pykać takie badanka.

05.01.2010
21:57
[313]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Leniwa teraz to tylko dragon, rap i ja. i dobrze

3majcie się ziomy

05.01.2010
22:10
smile
[314]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Leniwa teraz to tylko dragon, rap i ja. i dobrze

3majcie się ziomy


Przetrwają najsilniejsi :D

05.01.2010
22:13
smile
[315]

raphunder [ Legend ]

POZDRO ZIOMY!

05.01.2010
22:16
[316]

kubicBSK [ Legend ]

Przetrwają najsilniejsi :D

Ju ken sak maj Dik!

Mam limit od mamy! Mogę siedzieć do 23! Chyba się dostosuję, bo dzisiaj przyszedłem do szkoły o 11, a o 13 skończyłem lekcje:D Ale mi się spało słodkoo:)

05.01.2010
22:17
[317]

kali93 [ Isildur ]

Leniwa teraz to tylko dragon, rap i ja. i dobrze
A ja to co k*wa?! Pies?!:(

05.01.2010
22:18
smile
[318]

kęsik [ Legend ]

Leniwa teraz to tylko dragon, rap i ja. i dobrze

Chyba pomineliście waszego kęsika rozpierdalatora.

05.01.2010
22:21
smile
[319]

kubicBSK [ Legend ]

Stwierdzam, że Kęsik to największy słodziak tej karczmy:D:*

I powiedz Kęsik jedno! Skąd do uja wiedziałeś, jaki jest herb Kambodży:D?

05.01.2010
22:22
smile
[320]

raphunder [ Legend ]

Wiadomo :D Z Kęsika zawsze mam ubaw :D

05.01.2010
22:28
smile
[321]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ju ken sak maj Dik!

Dziękuję, postoję :)

Wiadomo :D Z Kęsika zawsze mam ubaw :D

Hy, hy, hy :D

05.01.2010
22:32
smile
[322]

raphunder [ Legend ]

Widzę, że Kęsik polubił to
<----

Bo widzę, że z 50 jego ostatnich postów jest właśnie z tym :P

Idę, elo!

05.01.2010
22:33
smile
[323]

kęsik [ Legend ]

CO TO KURWA ZA AVATAR DRAGOMIRKU JEST?!

Stwierdzam, że Kęsik to największy słodziak tej karczmy:D:*

:* :* :* :* :*

I powiedz Kęsik jedno! Skąd do uja wiedziałeś, jaki jest herb Kambodży:D?

Moje gimnazjum robiło wymianę uczniów z Bangladeszem i przez przypadek do Kambodży nas wywieżli.

Z Kęsika zawsze mam ubaw :D

Zwijany asfalt :D

05.01.2010
22:35
smile
[324]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]


CO TO KURWA ZA AVATAR DRAGOMIRKU JEST?!


DIIL dziewczynko :P


Zwijany asfalt :D

I prąd OFF o 22 :D

05.01.2010
22:37
smile
[325]

kęsik [ Legend ]

DIIL dziewczynko :P

No widzę cipeczko, że DIIL ale to nie pasuje.

I prąd OFF o 22 :D

Największa i najlepsza prowokacja w historii :D Wiosła i batmany wysiadają.

Do czego nie pasuje? :D

Do ogólnego wrażenia.

05.01.2010
22:38
[326]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

No widzę cipeczko, że DILL ale to nie pasuje.

Do czego nie pasuje? :D

Btw. DIIL a nie DILL :D


Do ogólnego wrażenia.

Eee.. tam... Przyzwyczaisz się :D Co myślałeś, że cały czas będę miał smoka w avku? :D Już mi się zbrzydło to ;)

05.01.2010
22:39
smile
[327]

Qverty™ [ Legend ]

Zassało się! FAJNE AWRUK TO TO!!!

Ino kamera do dupy, widać że gierka pod konsole robiona.

Ale mój stary komputer jeszcze max detale dośc nowej gierki ciagnie płynnie...


Leniwa Karczma cz. 107 - Kambek jak Dżejzi. Sylwestrowo  - Qverty™
05.01.2010
22:40
[328]

kubicBSK [ Legend ]

Jeb, ja ledwo na Czechach byłem, a Ty w Kambodży:D

How it's possible?!

Mistrz! Przecież Ty to przed wakacjami zacząłeś pobierać:D

05.01.2010
22:41
smile
[329]

kęsik [ Legend ]

Qverty na początku też tak myślałem. Potem było już tylko gorzej.

How it's possible?!

No mieliśmy mundurki z Bangladeszu i postanowiliśmy, że pojedziemy do nich i będziemy udawać gangsterów. No ale przwożnik pomylił rzeki w Chinach i wylądowaliśmy w Kambodży.

On się tam urodził :D

A potem bocian mnie zapierdolił i zostawił w tej dziurze, potocznie zwanej Szczecinem.

05.01.2010
22:41
smile
[330]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Jeb, ja ledwo na Czechach byłem, a Ty w Kambodży:D

How it's possible?!


On się tam urodził :D


Mistrz! Przecież Ty to przed wakacjami zacząłeś pobierać:D

<---


Idę ćpać, dobranoc.

05.01.2010
22:47
smile
[331]

kęsik [ Legend ]

Idę ćpać

Nie wytrzymałem musiałem dać tą emotikonkę.

05.01.2010
22:47
[332]

kubicBSK [ Legend ]

No ale przwożnik pomylił rzeki w Chinach i wylądowaliśmy w Kambodży.

Jeeb, ale tropik czuje teraz na forum! Jutro powiem ziomkom, że znam kogoś, kto był w Kambodży i nie ważne, że pierwszą ich reakcją będzie but:D

05.01.2010
22:49
smile
[333]

kęsik [ Legend ]

Dobra idę spać bo nie ogarniam. Branoc :*

05.01.2010
23:53
smile
[334]

Qverty™ [ Legend ]

Mistrz! Przecież Ty to przed wakacjami zacząłeś pobierać:D

Zacznijmy od tego że to chyba w sierpniu albo pod koniec lipca wyszlo to jak moglem pobierać przed wakacjami głabie?

Pobierałem w wakacje ale mi się źle party pościagały. Tera w dzień elegancko mi się zaciagneło.


Leniwa Karczma cz. 107 - Kambek jak Dżejzi. Sylwestrowo  - Qverty™
06.01.2010
07:16
smile
[335]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

IDĘ WŁAŚNIE ZARAZ DO SZKOŁY, AWRUK, WIECIE? I MAMY JASEŁKA I TEATR, WIECIE? I W OGÓLE UJOWY DZIEŃ SIĘ ZAPOWIADA, BO MI SIE NIE CHCE IŚĆ, WIECIE? A JESZCZE MUSZĘ POWALCZYĆ O OCENĘ Z CHEMII, BO JUTRO SPRAWDZIAN Z CAŁEGO ROKU, A JA CHCĘ MIEĆ PIĄTKĘ, WIECIE? A MEFSYBIL SIĘ OBRAZIŁ NA NAS I STRZELIŁ CHYBA FOCHA, WIECIE?



spoiler start
Głupia szkoła, jebana, idę awruk, narazie.
spoiler stop

06.01.2010
14:13
[336]

raphunder [ Legend ]

Jestem z tobą Szymek! Pamiętaj!

Mimo to, że na szkołę mam lekko wyjebane to też mam takie dni, bezkitu :(

A tak w ogóle dobre ziomy, zarzućcie jaką zajebistą raperską bluzę, bo mama dała hajs na taką oną. Cena bez przesady oczywiście, tak do 80.

06.01.2010
16:44
smile
[337]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]


06.01.2010
16:45
[338]

raphunder [ Legend ]

Co jest Niko?

06.01.2010
16:57
[339]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Nie układa się a ja jestem emo cipką i żalę się tym na forum

06.01.2010
17:01
smile
[340]

raphunder [ Legend ]

To smutne

Z lubą się nie układa?

06.01.2010
17:08
smile
[341]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

No

chcę ferie z ziomkami i się ujebać jak szpadel

06.01.2010
17:10
[342]

raphunder [ Legend ]

A co Wam jest?

06.01.2010
18:57
[343]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Eyy... Niko, sup my man? What the fuck? Dlaczego się nie układa?

Btw. na ferie też mam zamiar się upierdolić albo zjarać. I chyba się zjaram, ostatni raz jarałem w... 2009! Czyli jakby nie patrzeć rok temu! :D

06.01.2010
18:59
[344]

raphunder [ Legend ]

A ja nie mam hajsu na jakieś tam jarania. Trzeba się uskuteczniać i zbierać na płytki oraz na słuchawki, żeby się lepiej bity robiło moje ziomy. Pozdro!

Ed.
Bezkitu, rzeczywiście teraz tylko ja, dragon i Fryzjer piszemy :D

06.01.2010
19:02
smile
[345]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

A ja nie mam hajsu na jakieś tam jarania. Trzeba się uskuteczniać i zbierać na płytki oraz na słuchawki, żeby się lepiej bity robiło moje ziomy. Pozdro!

Zrób człowieku zamęt
Bo masz do tego talent.

Ale ja słuchawfonów nie potrzebuję, więc mogę się zjarać! I kurwa, chodzi mi to po głowie już tyle czasu, że muszę się skuć i będę zajebisty. Tak, będę zajebisty.


Bezkitu, rzeczywiście teraz tylko ja, dragon i Fryzjer piszemy :D



Nie powiem, żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało :D

06.01.2010
19:08
smile
[346]

raphunder [ Legend ]

Nie powiem, żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało :D

Nie no, mi też nie, ale wiesz na dłuższą metę to trochę męczące będzie jak fryzjer będzie wbijał i narzekał na lubą, ty będzie pisał i jaraniu a ja chuj wie o czym :D

06.01.2010
19:10
smile
[347]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Nie no, mi też nie, ale wiesz na dłuższą metę to trochę męczące będzie jak fryzjer będzie wbijał i narzekał na lubą, ty będzie pisał i jaraniu a ja chuj wie o czym :D

Że przepraszam, czy ja cały czas gadam o jaraniu? :P

Btw. Przecież będą tu pisać... Tyle tylko, ze my mamy najbardziej teraz na budę wyjebane i dlatego też mamy najwięcej czasu/ochoty na pisanie :D

06.01.2010
19:13
[348]

kali93 [ Isildur ]

Dragon--> Ch*ja prawda, ja czasu też mam dużo tylko pie**locie takie głupoty że nie chce mi się pisać:)

06.01.2010
19:18
smile
[349]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Mam nadzieję Dejwidzie, że nie rozjuszy cię fakt iż wpiszę się ja. ;P


Jaram się Zeusa Albumem, że nie powiem... Bity masakra.

Fryzjer ---> Oj tam od razu emo- cpią... Pozwolę sobie Zeusa właśnie zacytować:
Żaden z nas, nie jest tu wyłącznie liczbą IP

Pozdro z Piły ziomku mój i się nie martw ;]

06.01.2010
19:19
[350]

kali93 [ Isildur ]

kyaku--> Podać wazelinę?:P

06.01.2010
19:34
[351]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Mam nadzieję Dejwidzie, że nie rozjuszy cię fakt iż wpiszę się ja. ;P


Ej, ej, ej... Co jest? Przecież ja nikomu nie bronię tu pisać! :) Chillout men.

06.01.2010
19:39
smile
[352]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Ej, ej, ej... Co jest? Przecież ja nikomu nie bronię tu pisać! :) Chillout men.

Spoko synu, też sobie jaja robię one.


Podać wazelinę?:P
Że słucham?

06.01.2010
19:40
smile
[353]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Słuchając autodissu Ciecha, śmiechłem gromko.

06.01.2010
19:45
[354]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Spoko synu, też sobie jaja robię one.

Okej okej ziom, już luz, bez spiny, na serio.

06.01.2010
20:07
smile
[355]

Qverty™ [ Legend ]



AWRUK któren chce zobaczyć jak gram?

06.01.2010
20:09
smile
[356]

raphunder [ Legend ]

MAM TAK SAMO JAK TY

06.01.2010
20:18
[357]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

[355] Sam grałem i nie chce mi się oglądać tego... Btw. nudna gra ;)

Kurde, idę się kąpać, bo dziś są "Chłopaki nie płaczą" na TVP2... Muszę obejrzeć ;)

06.01.2010
20:44
smile
[358]

kubicBSK [ Legend ]

Zacznijmy od tego że to chyba w sierpniu albo pod koniec lipca wyszlo to jak moglem pobierać przed wakacjami głabie?

Super! I po gówno mi wyjeżdżasz z głąbem? Jeszcze nigdy na Ciebie słowa nie powiedziałem, w przeciwieństwem do innych, ale Ty akurat musiałeś jedynie na mnie wyjechać:) ŻARTOWAŁEM, ale przynajmniej to pokazuje, że jesteś gościem sztywnym, jak penis po garści viagry.

06.01.2010
21:45
smile
[359]

kobe47 [ essaywhuman ]



ależ to jest piękne :O

06.01.2010
21:55
smile
[360]

raphunder [ Legend ]

Piękny to jest mój nowy bit.

07.01.2010
15:30
[361]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Zróbcie nową ;)

07.01.2010
16:11
smile
[362]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

To zrób

07.01.2010
16:33
[363]

raphunder [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9874756&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.