Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Leniwa Karczma cz. 107 - Kambek jak Dżejzi. Sylwestrowo
Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia
----------------------------------------------------
Dekalog szczęśliwego człowieka (lenia):
1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać.
2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego,
3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy.
4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu.
5. Praca jest męcząca wiec należy jej unikać.
6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego.
7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym.
8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadził do śmierci.
9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie.
10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.
Życiowa mądrość:
- Zamiast się męczyć z piratem, kup oryginał. by Schejkimenn
- Koko dżambo i do przodu. by Mef
- Nie ma nic gorszego, jak konfidenci wśród rodzeństwa. by Dragon
- Na robotę srać, jestem leniem kur*a mać! by Airborne
- Bearshare to zuo. by PitBullHans
- Zimne piwo jest dobre a zimne kobiety nie! by Kub$ki
- A czy to Gucio, czy też Ormiani, czy też garniak z rynku - i tak wyglądają identycznie z plamą od barszczyku. by Herr
- Młody jestem, gówno wiem. by raphunder
- Żużel to dzieło szatana by PitbullHans
- Nigdy nie zgłaszaj się na chętnego do tworzenia nowej części jak ci się nie chce by Qverty
- Leniwa by beze mnie upadła... by Qverty
- Prawie każdy(jak nie każdy) leniwiec kosi trawkę :D by Majezon, albo jara. by Kub$ki ;)
- Browar or Die. by Wuuuuf aka. Ciekawy Fryzjer aka. Ciekawy Wuuuuf
- Kanapki znikają, marzenia się spełniają! by Schejkimenn
- Wszystkich na forum obowiązują te same zasady. Zrobimy więc tak. Będę przeglądał ten wątek i jego kolejne części i jeżeli ktoś złamie tu regulamin jego konto zostanie zablokowane. Dokładnie tak, nie upomnienie (ten post jest upomnieniem), nie minusowy ranking tylko ban.
Piszę to dlatego że niektóre osoby piszące w tym wątku zupełnie się odhamowały. by Soul
- Wykąpię się dzisiaj i tydzień z głowy. by Dragon
- ...i znowu zostanie tylko czekanie na piątek. by Szymonmac
- uczymy się w końcu dla siebie, a nie dla rodziców, c'nie? By SzymX
- Fajnie Maniek. by Fryzjer
- Szału ni ma, ale cycki fajne. by kubic
- Nie pyskuj synek by Fryzjer
- A kto nie tabaczy, ten nic nie znaczy! by SzymX
- rap ssie :D - by Fryzjer
Story of Leniwa:
Leniwa Karczma – Karczma, o celowo mylnej nazwie, ludzi inteligentnych, wykształconych, bystrych oraz kreatywnych. Nigdy się nie nudzą, gdyż ich czas umila nauka, a w przerwach w nauce między przedmiotami wypełniają charytatywne prace społeczne, wolontariat, bądź, w najgorszych przypadkach, picie herbaty. Nie spożywają alkoholu, nie palą papierosów, nie wspominając o braniu narkotyków, obce są im imprezy. Ta garstka ludzi potrafi się bawić bez tego, wszak to ludzie inteligentni. Tak ta karczma miała wyglądać. Taa, i wyglądała. Nawet wygląda teraz. Dotrwała do piętnastej części i… upadła. Może założenia były zbyt ambitne, może ludzie nie byli na tyle zgrani by wytrwać ze sobą dłuższy okres czasu, a może po prostu byli zbyt leniwi. Nie wiem, nie było mnie wtedy jeszcze wśród tej zacnej elity. Nie miałem wtedy nawet komputera w domu. Czas szybciej wtedy biegł z piłką przed nogą, a nie z oknem ciekłokrystalicznym przed oczyma. Wracając do karczmy, pewnego dnia użytkownik o nicku polak111 założył wątek, ż mu się nie chce. No a komu się awruk chce?! Nikomu oczywiście, toteż polaczek miał ogromne poparcie wśród społeczności GOL-a. Leciały posty typu „mi też”, „mi też”, „mi też” i jeszcze parę „mi też”. No mi też się nie chciało muszę Wam powiedzieć. I to tak kurewsko. Ktoś genialny zaczął robić listę ludzi, którym się nie chce. Lista była obszerna. No bo komu się chciało w końcu. Atylli może, ale jemu to się zawsze chce. No to ja wpadłem na genialny pomysł i rzuciłem postem typu: „…a może karczmę założmy?”. Odpowiedź ze strony Golasów była błyskawiczna, ale jedna przykuła uwagę wszystkich. Była to bowiem odpowiedź ojca chrzestnego tej karczmy Herra Flicka. Otóż napisał on, że karczma dla ludzi, którym się nie chce już istniała i upadła. No to co? Reanimować ją trzeba było! No to kurwa reanimowaliśmy! W pierwszej części się ogrom osób udzielał, załatwialiśmy sprawy organizacyjne, i takie tam. Był konkurs na logo karczmy nawet. Zgodnie wszyscy wybraliśmy propozycję ojca chrzestnego, a był nią napis „nihooya”. Bardzo miłe logo, polecam na przyszłość. No a potem zaczęło się to co kochamy najbardziej. Kto zgadnie co? Spam! Spam, czyli to co ludzie inteligentni lubią najbardziej. No może ten spam zaczął się troszeczkę później, bo coś od około czerwca, ale szczegóły to już może lepiej pomińmy. Było bardzo wiele owocnych rozmów, np. o dziewczynach. Wujek Łysack dzielił się z nami swoimi zdobyczami .JPG, my własnymi i tak interes się kręcił. Było bardzo wiele ciekawych rozmów, których nie chce mi się teraz przytaczać, jest w końcu 23:56, ja już o tych godzinach nie myślę przecież. Mogę jeszcze jedynie napisać, że bardzo miło mi się z Wami wszystkimi spędzało czas, a zostawiłem tu kupę czasu i jeszcze więcej, naśmiałem się tu jak cholera i w ogóle to było zajebiście! Poznałem tu wiele ciekawych osobowości, które nadal się udzielają i nadal tracę z nimi czas i może powinienem żałować, że straciłem tu tyle czasu, bo gdybym tu nie siedział tyle to bym wynalazł lek na AIDS albo coś, ale jakoś nie żałuję wcale. Dzięki wiele wszystkim, którzy się tu udzielali, udzielają i udzielać będą. Stawiam wszystkim po… no jak to po czym, po browarze! :D
by raphunder
Njusy:
- Sylwester z rapem
- Dragon jara się Hipocentrum
- Coś o internecie
- Rap szuka ludzi na popijawę
- Jaranie się lustrem parta00
- Zamoczyłem
- Szwagier ogolił mnie na łyso (prawie)
- Grałem w csa z kalim (przegrał)
- simson walczy ze szczurem
- wyrywamy dupy na omegle.com
- Wymiana zdań co robimy na sylwestra
- Zbanowali mnie :(
- Ale wróciłem :)
Piątek to najpiękniejszy dzień w tygodniu !!!
------------------------------
Lista stałych leniwców:
- Wuuuuf (aka Ciekawy Fryzjer), Kubic, Kub$ki, kęsik, Schejkimen, Qverty, SzymX, szymon, kobe, kyaku, mannan, _D_R_A_G_O_N_, Roland, PitbullHans, raphunder, simson, Ceran.
------------------------------
FAQ LENISTWA:
Pytanie: Nie wiem czy jestem leniem. Jak to sprawdzić?
Odpowiedź: Połóż się na łóżku. Jak po 5 minutach zachce Ci się coś robić to nie jesteś leniem.
P: Co kupić dziewczynie na walentynki?
O: Nowe łóżko
P: Kto może należeć do karczmy?
O: Każdy, pod warunkiem, że za bardzo mu się nie chce:)
P: Co jest takiego fajnego w leniuchowaniu?
O: Np. to że nie muszę odpowiadać na to pytanie
P: HeJKa!MaM nA IMię DOmiNIKa i MaM 14 laT. StRaSZnie mi SiĘ PoDoBa tAkI JedEN chłoPAK, alE ON nIE ZwRaCa na MNIe UwAGi. CO maM RoBić?
O: Nic nie rób
P: Czy Fryzjer naprawdę jest taki zajebisty?
O: Tak.
Kub$ki: Nie
Qverty:Nie tak jak ja...
Mef: \m/
_D_R_A_G_O_N_: Co się stao się?
szymonmac: Havaaa Nagilaaa!
Fryzjer: Czyli, co robimy listę osób do ignorowania i absolutny zakaz ripostowania ich postów?
Pit: W takim wypadku zostają tylko 3 osoby.
Rap: No, ja, ja i ja.
------------------------------------------------
Leniwe powiedzenie:
- Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce.
------------------------------------------------
Poprzednia część: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9834731&N=1
BONUS:
Cóż minął jakże piękny rok 2009, co się ciekawego działo? W sumie tak, większość ludzi z leniwej przeniosło się do LO, coraz więcej picia, dupeczek i jarania. Ja w końcu znalazłem, to czego szukałem:) Muzycznie jeszcze lepiej, ten rok obfitował w wiele wspaniałych pozycji każdy mógł znaleźć cokolwiek dla siebie. Mamy również sukcesy, w końcu ktoś się nagrał na bit rapa i jeszcze będę się nagrywali :D Warto to oblać. Chciałbym ziomkom życzyć najlepszego a reszcie środkowy palec. To tylko, pozdro :*

Roland Deschain [ Gunslinger ]
POZDRO FRYZJER ZIOMKU:D
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Piersi!

kęsik [ Legend ]

raphunder [ Legend ]
Zajebiście kurwa, nie ma gdzie chlać ;(
Ruchajcie to kurwa!

Qverty™ [ Legend ]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
[5] Jak to?
Zawsze możesz do mnie wpaść, ale będziesz spał w wannie
kubicBSK [ Legend ]
Ej, a co mi doradzicie?
1. Mogę iść na domówkę, na której nikogo nie znam, ale muszę wziąć flaszke.
2. Iść gdzieś z koleżanką^^
3. Iść coś zbakać z kumplem i wsio w góry!
Ej, dobre, ale kto to tam je? I w ogóle to tam była wzmianka, że jest dzień przed sylwestrem, a to przecież nie prawda.
Kali - no ładna i ogarniać też ogarnia:D
kali93 [ Isildur ]
kubicBSK--> 2 pod warunkiem że ów koleżanka jest ładna i ogarnia:D
To się nie zastanawiaj wybieraj 2!xD
adrem [ Mroczny Rycerz ]
2. Iść gdzieś z koleżanką^^
gdzieś? tzn krzaki, czy restauracja?
kubicBSK [ Legend ]
No opcja dobra, tylko nie ma gdzie iść:D Ja wiem, że sylwester sam na sam z dziewczyną może wam się wydawać dobrym pomysłem, ale jednym słowem wolę chyba się po prostu - nakurrrrwić i spać w wannie!
gdzieś? tzn krzaki, czy restauracja?
W tym problem, że raczej krzaki.
kobe47 [ essaywhuman ]
[9] owa.
jak nie masz gdzie iść, to kup sobie pół litra i idź na domówkę, najeb się w odosobnieniu :P
kubicBSK [ Legend ]
jak nie masz gdzie iść, to kup sobie pół litra i idź na domówkę, najeb się w odosobnieniu :P
W sumie opcja dobra. Może kogoś poznam i w ogóle!
Ale ciągnie mnie też ta opcja z narkotykami:(
Dylemat miesiąca:(
A tak w ogóle, to chciałem do koleżanki zamontować, a jak ze mną nigdzie nie pójdzie, to będzie siedzieć z siostrą w domu. Niby jej to nie przeszkadza:D

raphunder [ Legend ]
I w ogóle to tam była wzmianka, że jest dzień przed sylwestrem, a to przecież nie prawda.
Bo to wczoraj nagrali :P
Zawsze możesz do mnie wpaść, ale będziesz spał w wannie
Chuj z tym, przecież nie muszę spać
[6]
No własnie też tak myślę
Kubic - idź na domówkę, domówki są wykurwiste, zawsze się coś dzieje :D
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Ja w tym roku mam:
1)Trawa, alkohol, 15 osób-domówka.
2)Bliska koleżanka,Babska impreza, zero chłopaków.
3)W Remizie OSP, kumple, 100 osób(jak nie więcej).
4)Z kumplami z klasy, wódeczka, kanapki-skromnie ale elegancko.
Co Wy byście wybrali?
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
kubic -> domówka, kto powiedział, że na niej nie będzie jakiś panien?

===Schejkimenn=== [ Legend ]
Kurwa, ten bit Rapa, co nawinął do niego Cing, to rozpierdol :O
JARAM SIĘ JAK POCHODNIA
kubic - 1, 2 albo 3 :P Z koleżanką może być jakieś lizanko, jeśli ciągniecie do siebie, z kumplem może być fajna rozkminka po trawie, albo jakieś głupoty można porobić, a na domówce także szansa, że coś przeliżesz, bo wjeżdżasz na nią z czystym kontem. Swoista Tabula Rasa, człowieeeeku :D
Trudny wybór, cholera.
kubicBSK [ Legend ]
kto powiedział, że na niej nie będzie jakiś panien?
Noo wiadome, ale jest jedno ale:D Z tą koleżanką to już tak od dłuższego czasu montujemy i trochę mi głupio ją zostawiać w domu, a iść do innych. Już jedną albo dwie po pijaku przelizałem na party, jednocześnie montują do niej.
No wiecie o so chodzi:D
Kubic - idź na domówkę, domówki są wykurwiste, zawsze się coś dzieje :D
No, a ta domówka to będzie zjazd gangsterów z miasta, yo! Aaa, nie wiem, czy się oprę pokusie xD
Majkel - jakbym miał taki wybór, to chyba z wrażenia bym w domu został.
kubic - 1, 2 albo 3 :P Z koleżanką może być jakieś lizanko, jeśli ciągniecie do siebie, z kumplem może być fajna rozkminka po trawie, albo jakieś głupoty można porobić, a na domówce także szansa, że coś przeliżesz, bo wjeżdżasz na nią z czystym kontem. Swoista Tabula Rasa, człowieeeeku :D
Aaaa, te rozkminy po naszym eko stuffie są lepsiejszy, niż lizanko...
Fakyn szit!
kali93 [ Isildur ]
Kubic--> Debil jesteś jak nie pójdziesz do niej!:D Stary od razu masz przygotowany bajer! "Wiesz, miałem parę zaproszeń, ale wolałem przyjść do Ciebie bo słyszałem że sama siedzisz" Stary, laska od razu jest Twoja:D

raphunder [ Legend ]
"Wiesz, miałem parę zaproszeń, ale wolałem przyjść do Ciebie bo słyszałem że sama siedzisz"
Pamiętaj Kubic, jak ona powie "och, nie musiałeś ooooch" to se pójdź na domówkę
kali93 [ Isildur ]
Rap--> Co Ty wiesz o wyrywaniu lasek...xD
raphunder [ Legend ]
łoo tam laski, ja nie mam gdzie pić dzisiaj, co mnie laski obchodzą :D
kali93 [ Isildur ]
Rap--> Nooo widzisz, miałbyś laskę to miałbyś z kim pić:D
raphunder [ Legend ]
Coś Ty, ja z laskami nie piję, przynajmniej ze swoimi :P Ja wale alko z moimi ziomkami c'nie half?
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Jak to nie masz rap, a co z tą domówką u jakiegoś zioma, co miałem wpaść
raphunder [ Legend ]
No miała być wolna chata, ale śniegu w pizdu napadało i wszyscy w domu zostają. Ale i tak będę gdzieś pił, nie ma chuja.
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Coś Ty, ja z laskami nie piję, przynajmniej ze swoimi :P Ja wale alko z moimi ziomkami c'nie half?
Wiadomo Rap ziomku.
Jak to nie masz rap, a co z tą domówką u jakiegoś zioma, co miałem wpaść
Śniegu najebało i starzy ziomka na chacie zostają, bo wyjechać nie mogą.
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Śniegu najebało i starzy ziomka na chacie zostają, bo wyjechać nie mogą.
BEKA :D bez kitu macie lipę w uj, ale zawsze zostaje melanż w plenerze c'nie?
raphunder [ Legend ]
wiadomo
Ale myślę, że znajdzie się tutaj jakaś alternatywa i coś się wykombinuje. Licealista ma giętki umysł to coś wymyśli c'nie? :D

kęsik [ Legend ]
Ja idę z moimi gangsta ziomami pić i uj wam w dupę.
raphunder [ Legend ]
Ta, niech nam całe domy pozasypuje tym śniegiem, żeby się ruszyć nie można było. Lubię śnieg, ale nie wtedy jak mi plany krzyżuje, no panie.
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
To na co czekasz, dupa w pociąg Rap i do BDG
raphunder [ Legend ]
Biorę wódkę i już lete.
raphunder [ Legend ]
Chcę mieć taki wóz, bezkitu :O
oldschool i g-funk w jednym :D
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Jaram się, ale ogólnie też mam taką koncepcję, że jak już zostanę dobrym raperem to odpicuję tak jakiegoś poloneza albo cuś
raphunder [ Legend ]
Ja już hajs na takiego fiacika szykuje :D
raphunder [ Legend ]
Dobra, znaleźliśmy miejscówe, idę chlać, a Wy się tu kiszcie przed kompami no-life'y. Najlepszego na nowy rok, pozdro ziomy!
k42a_ [ The Blues ]
Słucha ktoś Trójki?

simson__ [ Forza Rossoneri ]
Panowie, to już niedługo... jak to mówią, do zobaczenia pod stołem
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Tak, ty

kali93 [ Isildur ]
k42a--->Tak, ja:D

kobe47 [ essaywhuman ]
no, mordeczki, ja też zaraz idę się zrobić, więc pozdro 600, nie wszczynajcie awantur z ochroną (raczej powiedzcie im 'pardon') i takie tam, żegnaj forumku, witaj wódko conie, no, cześć.
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
pa pa kobe, ja już mam przygotowany set cicuhów. zaraz wbijam się i jadę. szczesliwego, do jutra. jo
raphunder [ Legend ]
Dobra, ja musiałem jeszcze potępić głupotę na forumku, też znikam. Pozdro!
Kub$ki [ Senator ]
Na mnie też już czas, nie upijcie się za bardzo :D
kubicBSK [ Legend ]
Już wstępnie jestem porobiony, ale ciągle siedzę w domu:(

kęsik [ Legend ]
Ja dopiero przed 22 wychodzę.
kubicBSK [ Legend ]
Japierdole:( Siedzę dalej w domu. Domówka do dupy - gej party..Nie wiem, co robić! Aaaa!1!!!1

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
kurwa.

Qverty™ [ Legend ]
O w mordę...szykuje się sylwester zycia. Zostaje w domu i nawet flaszki nie mam...
Zostaje wino ze szafki i a botl of szampejn
AWRUK...nawet fajerłorksów nie mam...Pan Yapa JP 100%
mefek [ Senator ]
Kurde ja też zostaje w domu :( AWRUK jedynie można rzec

kubicBSK [ Legend ]
Ha! Mam 17 zł! I będzie biba za godzine! Musi być!

Chris_Martin [ rogalinho ]
Qrva ja też siedzę w domu pany! Cała rodzina sie do mnie zjeżdża na chatę, jestem zajebiście zadowolony o.O Jedyne co mnie ratuje to ten xbox.
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Szczęśliwego Nowego Roku i pozdro z ostrej biby u halfa od Rapa i Halfa c'nie ziomki !
kubicBSK [ Legend ]
Zbieram na flaszke! Dzięki chłopaki:*

kęsik [ Legend ]
Rogal bracie!
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
raport z imprezy. niestety gej party, bo 5 chłopa potem wychodzimy na wieś szukać dziewic. Prawie sam wyjebałem połówke sam ziom bo rap zjadł jogurta i ma bardzo źle mdli go i w ogóle. Ale jes zajebiscie. Całuje was w czółko :* pozdro.

kęsik [ Legend ]
Dobra ja się zwijam bo zapomną o mnie. Nie czekajcie na mnie...
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
No i plany na sylwka poszły się je**ć :/ Miała być domówka u kumpla, ale niezapowiedzianie przyjechała do niego rodzina....i jest dupa jednym słowem :/

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Pozdowienia od szefostwa, elo!
Szempejn sie chlodzi wodka sie konczy a tu nawet polnocy nie ma... Jaram sie kurwa!
raphunder [ Legend ]
Się jarak do chuja! Podro ziomy! I jemy pomara\ncze i nitrogliceryne. !!POzdro!
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Pozdro pozdro. ja zaczynam się bawić;)

kęsik [ Legend ]
zajebista impra sie rozkreciła pijamy jak nigdy fajne dupy nawet przyszły w tym ta moja pozdro

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Wszystkiego najlepszego w nowym 2010 roku!
k42a_ [ The Blues ]
I następny rok. Oby lepszy...

Qverty™ [ Legend ]
[63] Taa, a ty idiotoa siedzisz na GOLu...nie ośmieszaj się człowieku. Biba a ten posty na golu pisze, ojajebie...

Chris_Martin [ rogalinho ]
Ceran mogliśmy się spiknąć, z jednej wsi jesteśmy:D

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
I żeby w nowym bylo wiecej siana niz w stajence!

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Żeby był bardziej zajebistszy niż poprzedni.
raphunder [ Legend ]
.

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
WIDZE ZE MOJ CZLOWIEK Z KALISZA TEZ JUZ SKONCZYL!

Kub$ki [ Senator ]
Wróciłem

kęsik [ Legend ]
Qverty o ja jebie. Nie tylko ja pisałem przecież prosto z impry, zobacz sobie wcześniej. I jak coś nie pisałem tamtego postu z kompa (tego zresztą też nie) tylko z komy bo zrobiliśmy sobie krótką przerwę. Żebyś sobie nie pomyslał, że ja siedze na kompie a obok mnie wielka impra. Jak wstanę to napisze streszczenie.

halfmaniac [ Dr. Freeman ]
o kurwa.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Rap i Half.

simson__ [ Forza Rossoneri ]
Kurwa... nie pije więcej...

kęsik [ Legend ]
Wstałem :O
Było świetnie. Nie sądziłem, że będzie tak dobrze. Było sporo fajnych lasek (17-21 lat). Zgarnąłem trochę nowych numerów telefonów:) Moja pół impry chodziła wkurwiona na mnie, że się nią nie zajmuje (a nie doszedłem do tego co ona tam robiła bo mówiła, że nie przyjdzie). Potem jednak i nią się zająłem. Gdy to robiłem ziomki i laski poszli grać w F.E.A.R.a i Silent Hilla. Potem jakieś krzyki można było usłyszeć (było jakoś po drugiej). Picia było sporo. Na początku wszyscy mówli, że oni to wypiją do północy a i tak zostało kilka flaszek. Chyba jakieś 30% ludzi nic nie wypiło :O tylko szmpana o pólnocy. Wziąłem flaszencję do domku :) Dobrze jednak, że ta impra nie była u mnie... małą demolkę zrobiliśmy... Zaprosiłem jeszcze kilku chłopaków i laski do mnie na sobotę. Będziemy pić i płakać, że w poniedziałek do szkoły:/
simson__ [ Forza Rossoneri ]
Kumpla zgubiłem na imprezie miastowej i jak wróciłem na domówke to do niego dzwonie, a on ma wyłączony telefon. Do teraz nie wiem gdzie jest :P

kobe47 [ essaywhuman ]
NIE MAM KACA
raphunder [ Legend ]
Idę na browara, bo mnie chuj strzeli.

Roland Deschain [ Gunslinger ]
Wstaje rano wiem, że susze metkę. Zamień pierwsze litery skumaj piję jak przedtem:)
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Zgon, jak padłem najeba** o 23 do łóżka to obudziłem się o 10 rano. Zupełnie odwodniony, ja pierniczę prawie sam bolsa połówkę i desperadosy...

Qverty™ [ Legend ]
MERDE!
No a ja w styczniu mam dwie 18stki, w marcu 4( w tym swoją) i wogóle cały rok będzie pod znakiem osiemnastek. Szykuje się impreza za impreza...

faner [ Druid Ewenement ]
Dupa... głowa mnie boli ;|.

raphunder [ Legend ]
Zajebiście!

simson__ [ Forza Rossoneri ]
ale dzisiaj zastój w karczmie

raphunder [ Legend ]
Dziwisz się? :D
Kurde, napił bym się takiego tyrbodymodębowego.
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Umieram, proszę Tetris pomóż z nowym mixtapem może się odmulę
mefek [ Senator ]
Dupa... głowa mnie boli ;|.
tzn że fajna była impreza ;)

kęsik [ Legend ]
Mnie trochę boli głowa ale idzie wytrzymać.
kubicBSK [ Legend ]
Koniec z piciem, serio. Zrobiliśmy takie nayebawszy, że miałem majtki orzygane z każdej strony oraz kurtkę całą z błotą. A dzisiaj się jeszcze nie ogarnąłem. Rzygam cały dzień i..mogłem iść z dziewczyną.
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
kubicBSK-->Pocieszę Cię, że nie tylko ty miałeś wczoraj(dzisiaj właściwie) problemy z rzyganiem....
kubicBSK [ Legend ]
half - dzięki, poczułem się lepiej:D
Normalnie masakra, jeszcze tak źle się nie czułem i szczerze zazdroszczę tym, którzy zostali w domu.

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
ale dobrze idę tylko na dwa tygodnie do szkoły i ferie

raphunder [ Legend ]
Podbijam mojego człowieka fryzjera

Qverty™ [ Legend ]
[94] Ty...to tak jak ja :O
AWRUK akurat premiera ME2 w ferie będzie :D

Kub$ki [ Senator ]
[94] Ja podobnie

kęsik [ Legend ]
Ja idę na miesiąc do szkoły...
AWRUK akurat premiera ME2 w ferie będzie :D
Tylko ty będziesz kończył ferie a ja zaczynał:)

raphunder [ Legend ]
I tak zaraz wakacje będą.

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
A ja mialem spoko impreze i nawet obylo sie bez pawiowania. A i cygaro palilem wczoraj ;D
A teraz wrocilem ze swego rodzaju poprawin. Oczywiscie walilismy ruda mietowa

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Idę spać chyba
raphunder [ Legend ]
No ja tez się nad tym zastanawiam własnie.
mefek [ Senator ]
Kęsik -> a jak ty będziesz kończył ferie to ja będę zaczynał :P

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Kurna ja tez chyba odpadam...
kubicBSK [ Legend ]
Ja troszkę ożyłem.
raphunder [ Legend ]
Woda mi się skończyła :(
Musze iść do kuchni po kolejną, a mi sie taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak kurna nie chce :(

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Ochlapalem sobie twarz chlodna woda i od razu sie ozezwilem ;D
Teraz sobie szamanie grzeje i jestem zajebisty

raphunder [ Legend ]
Tet kozak. I chce robić bity jak Jay-z
"Jak byś nie wiedział" jest piękne

===Schejkimenn=== [ Legend ]
Ja od rana na bani oglądam 'How I Met Your Mother". Jest zajebiście.
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Tet wyjaśnił całą Polską nowym mixtape :D

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Jak byś nie wiedział
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Ziomy idę spać, ale paka dostałem na wieczór
do jutra
kubicBSK [ Legend ]
Potrzebuję polski HH. Nie gangsta, ale taki zajebisty!! Nie żaden Eldo, czy DKA! Dwie piesni chociaż:D

raphunder [ Legend ]
W.E.N.A. - S-A-L-U-T-U-J

kobe47 [ essaywhuman ]
Dinal - Zawiść w chuj
kubicBSK [ Legend ]
O Dinal może być! Nie jaram się niczym polskim, ale może być, fajne!:)
raphunder [ Legend ]
[ciach]

kęsik [ Legend ]
Branoc ziomki.

kobe47 [ essaywhuman ]
pieprzone HoM&M III. a miałem iść spać o północy, pff.

kęsik [ Legend ]
Aaaaa nie będzie dziś impry bo śniegu najebało cholernie dużo.
kobe47 [ essaywhuman ]
zarejestrujcie się, jakby wam się nudziło
coś jak polskie [ link zabroniony przez regulamin forum ] :P

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Dobra.. Trzeba wziąć się do roboty.. Sobota.. Zapuszczę Ostrego i ruszam dupsko.

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Shovany Mixtape, którego nikt nie chce schować

raphunder [ Legend ]
Ten marny śpiewak ostry się do mojego miasta przeprowadził. Nagramy coś, wierzę.
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Dzień Dobry

raphunder [ Legend ]
A, i jaranka tetem ciąg dalszy.

simson__ [ Forza Rossoneri ]
Fajnie jest wstać już po Familiadzie ;]

Kub$ki [ Senator ]
Ten marny śpiewak ostry się do mojego miasta przeprowadził
Co kurwa?
Nie mógł się do Zakopanego przeprowadzić tylko do takiej dziury? :P

Roland Deschain [ Gunslinger ]
Kto to jest Ostry?:O

simson__ [ Forza Rossoneri ]
Kto to jest Ostry?:O

kobe47 [ essaywhuman ]
PROWO.

Roland Deschain [ Gunslinger ]
BEKA CO NIE ZIOMY:D
mefek [ Senator ]
A ja pytam poważnie kto to jest ten ostry? Piszecie o nim a ja nie wiem kto to jest? Dobry jakiś?

simson__ [ Forza Rossoneri ]
BEKA CO NIE ZIOMY:D
nie
Roland Deschain [ Gunslinger ]
[133]Słaby śpiewak co się sprzedał za dwa złote, i przez kilka lat wciskał kit jaki to on nie jest blokers co mieszka na Bałutach przez całe życie. Oczywiści nie pochwalił się nigdy na płycie, że mieszka od dwóch lat na wsi pod Kaliszem(oczywiście Roland z pewnego źródła wiedział o tym od dawna), dopiero pochwalił się w w pewnej gazecie a.k.a. organie centro-lewu:D
mefek [ Senator ]
roland -> wyczerpująca biografia ;) Będe wiedział na przyszłość :D
Roland Deschain [ Gunslinger ]
Dodam jeszcze że skończył się na Tabasko:P
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Kto to jest Ostry?:O
PRODUCENT KECZUPÓW

kęsik [ Legend ]
Zjebał mi się save z Vice City! Chciałem ze zrobić maraton z GTA. Chciałem przejść III, VC, SA i IV. Przeszedłem III i teraz kurwa zjebał mi się save z VC. Normalnie se grę zapisałem i tera nie idze wczytać a nie chce mi się grać od początku. Przeszedłem już ponad połowę gry. Co zrobilibyście na moim miejscu? Zaczeli grać od początku w VC czy przeszli do SA?
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Tragedia kęsik. Na twoim miejscu powiesiłbym się

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Co zrobilibyście na moim miejscu? Zaczeli grać od początku w VC czy przeszli do SA?
Ja bym miał to w dupie. W sumie to i tak mam.
Btw. Siema. Nie miałem przez kilka dni neta :( Wiem, że wszyscy tęsknili... :D
Coś się wydarzyło ciekawego?
[61] Rap jaka wiksa... :D
<---

Qverty™ [ Legend ]
Fryzjer zamoczył i dostał bana...
mefek [ Senator ]
ściągnij sejwa z neta
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Fryzjer zamoczył i dostał bana...
To już wiedziałem przed tym, zanim odłączyli neta... Bo przez fona wbijałem :P

Kub$ki [ Senator ]
Wiem, że wszyscy tęsknili
Nie pochlebiaj sobie
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Nie pochlebiaj sobie
No nie mów misiu, że nie tęskniłeś :*
Btw. Za co Fryzjer dostał banana?
raphunder [ Legend ]
Co jest, jeszcze zdrowiejecie po sylwku?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ja tam po Sylwku czułem się zajebiście... Tylko suszyło... Widzisz rap... Miałem być u Ciebie na popijawie, ale wróciłem, bo piździło :P

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Ja już odżyłem
Dragon -> za fejm :D retardy pokroju Montery i konga zakablowali i wszedł kolejny ban
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Dragon -> za fejm :D retardy pokroju Montery i konga zakablowali i wszedł kolejny ban
A to ch*je... Btw. W jakim wątku siałeś chaos? :D
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Tam gdzie, ja tam chaos :D
Nie wiem tutaj głównie chyba

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Grzech za grzech
jak on to robi
raphunder [ Legend ]
Jak bym wiedział to też bym tak robił.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Co tak cicho?
Ja sobie zjadłem normalnie 2 zapiekanki, troszkę frytek, dwa banany i dwa gorące kubki joł.
A ogółem to kurwa nudy. Żadnych filmów ciekawych nie mam ( Albo mam, ale nie wiem, czy są ciekawe) w TV też jak zwykle nic godnego uwagi, japierdole.
raphunder [ Legend ]
Ja miałem dzisiaj powtórzyć swój kulinarny klasyk, ale mi się nie chciało :(
Ale danie kurewskie, smażymy pieczarki, kurczaka, mieszamy to, przyprawiamy jak chcemy, ale podstawa to curry. Bierzemy do tego bułkę, wyciągamy wnętrze i wkładamy tam zmieszanego kurczaka i pieczarki. Całość polewamy keczupem i wpierdalamy. Danie powstało pod wpływem wykończenia organizmu spowodowanego czterodniową nieobecnością w domu oraz radością związaną z zakończeniem roku. Jestem niego dumny normalnie. Jak z kilku innych z resztą. Tak w ogóle to ja lubię gotować. Wy też?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ale danie kurewskie, smażymy pieczarki, kurczaka, mieszamy to, przyprawiamy jak chcemy, ale podstawa to curry. Bierzemy do tego bułkę, wyciągamy wnętrze i wkładamy tam zmieszanego kurczaka i pieczarki. Całość polewamy keczupem i wpierdalamy. Danie powstało pod wpływem wykończenia organizmu spowodowanego czterodniową nieobecnością w domu oraz radością związaną z świeżo zakończonym rokiem szkolnym. Jestem niego dumny normalnie. Jak z kilku innych z resztą. Tak w ogóle to ja lubię gotować. Wy też?
Nie. :)
Ale skoro odkryłeś swoje powołanie i idzie Ci dobrze, to powodzenia :)
Btw. GZ za danie :P
simson__ [ Forza Rossoneri ]
Jak ktoś się nudzi to Rambo pierwsza krew leci na tvp 1. Oglądałem tysiące razy, ale co tam :P
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Jak jestem mega głodny to biorę kasę i idę na jakiegoś kebsa, pizza albo chiński kubek :D

raphunder [ Legend ]
Btw. GZ za danie :P
Sprawdź to stary! Orgazm normalnie to jest.

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Jak ktoś się nudzi to Rambo pierwsza krew leci na tvp 1. Oglądałem tysiące razy, ale co tam :P
Nieeee.... Dzięki... :P Wszystkie filmy z Sylwkiem i Arnoldziem są takie same :D Tzn. Zawsze na początku ktoś go pobije (albo i nie) A na końcu wszystkich zabijają. Akurat w Rambo to Sylwek jest cały czas chyba twardzielem. :D Komedia dla mnie...
Sprawdź to stary! Orgazm normalnie to jest.
Ale o jest za trudny przepis :D Może gdybyś to bardziej sprostował, to bym może sobie przeżył orgazm, a tak to lipa :P
Edit: W sumie to już ogarniam :P
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Mam iść spać, bo nie wiem właściwe co by tu jeszcze porobić

raphunder [ Legend ]
Smażysz pieczarki, smażysz filet z kurczaka, mieszasz, wkładasz do bułki i jesz. I masz orgazm. A nawet trzy.
Zostań fryzjer :*
Roland Deschain [ Gunslinger ]
Jakiej bułki? Bo ogólnie wszystko fajnie tylko jakoś tego nie widzę:D

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
W sumie tak się jaram Tetrisem, że właściwe nie muszę nic robić tylko siedzieć i słuchać
raphunder [ Legend ]
Masz ziomie taką bułeczkę, bierze rozrywasz na pół, wzdłuż tego rowa, no wiadomo o co chodzi, i wyciągasz z tej połówki wnętrze, wiadomo o co chodzi. I wsadzasz tam te pieczarki z kurczakiem i jest zajebiście. Awruk, tak zgłodniałem przez Was, że szok awruk.
Roland Deschain [ Gunslinger ]
Aha... A ja dziś pizze zrobiłem:D KLASYK JAK LL COOL J!
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
A JA MIAŁEM KOZACKĄ CZARNINĘ I ZAMYKAM GRĘ

Kub$ki [ Senator ]
[165]
A co z drugą połówką bułki?

raphunder [ Legend ]
Kurwa, nie przewidziałem tego :/

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
A JA MIAŁEM KOZACKĄ CZARNINĘ I ZAMYKAM GRĘ
Blehh... Nienawidzę tego kurewstwa xP
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
A JA MIAŁEM KOZACKĄ CZARNINĘ I ZAMYKAM GRĘ
Czarninę lubisz? Jak tak wielki props ode mnie. Wreszcie znalazłem kogoś, z kim bym się napił tej zupki na kacu :D

Qverty™ [ Legend ]
Hey sidżej! Kto lubi czerninę? Bleee..zupa z krwi. Jak to powącham to mi se rzygać chce...:/

Roland Deschain [ Gunslinger ]
Czernina lub czarnina – polska zupa, której podstawowymi składnikami są rosół i krew z kaczki lub kury, królika, rzadziej z prosięcia.
WTF?!

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Hey sidżej! Kto lubi czerninę? Bleee..zupa z krwi. Jak to powącham to mi se rzygać chce...:/
To co powiesz na to, że jak byłem mały (może z 5-6 lat) To w kuchni stał kubek z krwią właśnie na czarninę, a ja wbiegłem do kuchni, i spytałem starszego, co to jest, on mi powiedział, że chyba kompot... No i teraz najlepsze... Wziąłem kubek i wszystko wypiłem... :/
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Ja tam jadłem tylko z kaczej krwi. Taka jest najlepsza. Można poczuć oldskól większy niż przy żołądkowej.
Bleee..zupa z krwi. Jak to powącham to mi se rzygać chce...:/
Rosołek zaklepany krwią... Miodzio :) Szkoda tylko, że do rodziny co ma na to odpowiednie składniki (tj krew) jeżdżę tak rzadko ;p
raphunder [ Legend ]
To zupa szatana. Mef to pewnie litrami pije :D
Szkoda tylko, że do rodziny co ma na to odpowiednie składniki (tj krew) jeżdżę tak rzadko ;p
Dobrze Ci tak.

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Half&Fryzjer = krwiożercze skurwysyny

Qverty™ [ Legend ]
To zupa szatana. Mef to pewnie litrami pije :D
I autentycznie przy tym tekście spadłem z fotela...
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Kocham czarninę i podbijam mojego ziomka Halfa, mega krwisty kozak. Również na kaca podała mamusia :D
Kub$ki [ Senator ]
Z czosnkiem na nich!
raphunder [ Legend ]
Ap ropo czosnku, nie wiecie co tam u Mefa? Bo wszystkich z lasta wypierdolił, nie zagląda do nas i w ogóle :(
Roland Deschain [ Gunslinger ]
Rozumiem kaszanka(kozacka)... ale żeby dobry rosół psuć krwią? To już lepiej flaki, bo klasyk i się truskule jarają:D
Kub$ki [ Senator ]
[181]
Szatan mu dusze zajebał.

raphunder [ Legend ]
Kaszanka klasyk jak LL COOL J
Roland Deschain [ Gunslinger ]
[181] Pewnie się przebrał za Nergala i nas teraz czyta.
[184]RUN DMC
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ap ropo czosnku, nie wiecie co tam u Mefa? Bo wszystkich z lasta wypierdolił, nie zagląda do nas i w ogóle :(
Pewnie stwierdził, że nie da rady ustawić karczmy, tak jak on chce i to olał.

raphunder [ Legend ]
Ej, chyba mam jakaś tam kiszkę w zamrażalniku. Sobie odświeżę jutro rano jak wstanę.
Kub$ki [ Senator ]
Raph - masz swoją kaszankę

Qverty™ [ Legend ]
Kurde chciałem se zassać Prototypa ale nigdzie nie mogę znaleźć linków które by nie były z rapida...a rapid ssie a ja z niego nie moge...ssac...
Kto poratuje?
Kub$ki [ Senator ]
Kto poratuje?
rapideo.pl

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
[188] Czytałem to kiedyś... Mam nadzieję, że to fake, bo aż wstyd, żeby takie coś na prawdę chodziło po świecie :D

raphunder [ Legend ]
Lepsze rzeczy się w bravo czytało.
Qverty™ [ Legend ]
A z tym dodatkowym transferem na rapideo to o co kaman. Moge pobierać na początku maks 200mb a potem musze dokupić? Czyli żeby ściagnąc 8 Gb to musze wysłać smsa za 7 zeta czy o co chodzi?

simson__ [ Forza Rossoneri ]
Nieeee.... Dzięki... :P Wszystkie filmy z Sylwkiem i Arnoldziem są takie same :D Tzn. Zawsze na początku ktoś go pobije (albo i nie) A na końcu wszystkich zabijają. Akurat w Rambo to Sylwek jest cały czas chyba twardzielem. :D Komedia dla mnie...
Bez takich herezji przy mnie prosze ! Jak dla mnie mistrzostwo świata, obok starej trylogii SW, Rocky'ego oraz Indiany Jones'a :]
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Qverty, chyba tak, bo coś tu w karczmie gadali o dokupowaniu.
Bez takich herezji przy mnie prosze ! Jak dla mnie mistrzostwo świata, obok starej trylogii SW, Rocky'ego oraz Indiany Jones'a :]
Okej, zachowam moje zdanie dla siebie :P

kęsik [ Legend ]
Moge pobierać na początku maks 200mb a potem musze dokupić? Czyli żeby ściagnąc 8 Gb to musze wysłać smsa za 7 zeta czy o co chodzi?
Dostajesz na start 200mb a potem se dokupujesz GB.
raphunder [ Legend ]
Idę spać, bo nudy. Nara.
Kub$ki [ Senator ]
Tak Qverty.
A gdzie jest 'Majezon'? Wygasł gdzieś w połowie wakacji i do tej pory go nie ma :(

Qverty™ [ Legend ]
rapideo.pl
Do dupy...mam bulić za pirata? To na to samo wyjdzie jakbym wykupił premium na rapidzie :D
A gdzie jest 'Majezon'?
Legenda głosi że...zaginał w akcji...ew.jest legendarnym hardcorem i...

kęsik [ Legend ]
To na to samo wyjdzie jakbym wykupił premium na rapidzie :D
Nie wyjdzie.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ejjj... Ja też zawijam do wyra, Branoc.
simson__ [ Forza Rossoneri ]
ide spać... nara

Kub$ki [ Senator ]
Jutro Pondziedziałek na 100% i mój powrót do szkoły po miesiącu.

kęsik [ Legend ]
O jaaa. Zawsze myślałem, że GTA VC jest dłuższe niż GTA III. (na pudełku VC z SuperSeller pisze: Dwukrotnie więcej misji niż w GTA III) GTA III według Xfire przeszedłem w 9h a VC... w 8h :O.

kęsik [ Legend ]
Branoc.

kęsik [ Legend ]
Wstawać i do nauki!
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Dolę szkołę idę dzisiaj na miasto z lubą.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ja tam się nie uczę dzisiaj. Chyba nie będą pytać po świętach...
mefek [ Senator ]
kubski -> to tak samo jak ja. W grudniu byłem 5 dni w szkole.
Kto tam ściąga z rapida. Ja zainstalowałem Jdownloader. Wrzucam kilkanaście linków i samo ściąga po kolei. Nic nie trzeba robić.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ja ściągałem z USDownloadera. To to samo praktycznie.
Qverty™ [ Legend ]
mefek--->tak, ja korzystam z USdownloadera...można ściagać. Jeżeli ma się odpowiednie pluginy. Mam plugin rapida ale nie moge zasysać bo...bo nie moge uj wi czymu, ostatnio w wakacje mi się udało coś zassać z tego badziewia. Na hotfile nie ma pluginu który by działał, jest plugin na przeklej ale na przeklej nie ma Prototypa. Chyba se wyśle smsa na to rapideo i z rapida zassam full predkością. Ale teraz pytanie czy będzie można ściagając przez rapideo wrzucić linki do USdownloadera żeby samo zassało czy będę musiał co 2h klikać na kolejne party, bo to mi się nie uśmiecha.

kęsik [ Legend ]
Rapideo jest najlepsze.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ja zacznę pobierać z rapideo, jak zwiększę sobie prędkość neta ;)

Qverty™ [ Legend ]
Mam nadzieje że na tym radpideo nie przyjdzie kiedyś do mnie mail żebym zabulił ileś tam kasy za miesiąc, posiadanie konta całkowicie darmowe tak? Płace kiedy chcę?
Ja zacznę pobierać z rapideo, jak zwiększę sobie prędkość neta ;)
Człowieku jak zasysasz z USdonloadera to ci idzie prędkością 50kb/s(wiem że niektórzy zaśmieją się w głos ale na necie 256kb/s radiówce taki transfer to duzo) a w wakacje poszło mi ponad setką kb/s
A najlepsze że w tym miesiącu zwiększam prędkość do 1mega a za kilka miesięcy będe miał szerokopasmówkę 21mega :)
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Qverty, tak w ogóle to my mamy takiego neta, że nawet jak byśmy ściągali z rapida z konta premium, to prędkość będzie taka sama, bo nam i tak leci na maxa :D

Qverty™ [ Legend ]
Lipa z tym rapideo. Musze teraz co godzine łazić i klikać nastepny link bo nie moge zasysać z US downloadera :/
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Qverty™--> Mi tam się z Rapideo ładnie przez JDownloadera pobiera wszystko jako jeden plik.
Qverty™ [ Legend ]
half--->niby jak to robisz? Korzystam z usdownloadera i nie moge za cholere :/
Kub$ki [ Senator ]
Kur** dopiero wstałem, a w zasadzie to wkur***** matka mnie obudziła :/
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Qverty™--> Ja odpalam Jdownloadera, a następnie jak mam listę paczek do pobrania na rapideo to robie PPM i "kopiuj adres odnośnika" czy coś takiego i to sie automatycznie już wkleja do Jdownloadera. I się pobiera :)

kobe47 [ essaywhuman ]
[219] mój człowiek, ja dzisiaj po 14. a miałem od rana siedzieć i 'Pana Tadeusza' czytać, ha ha ha.
raphunder [ Legend ]
Ja dzisiaj nadzwyczaj wcześnie, bo o 13.25
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
A ja o 10? Weź przespałem prawie całą dobę wczoraj i w sylwestra :D
Chłopaki mam dobrą wiadomość :)

Qverty™ [ Legend ]
Kupe mi się chce...

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Chill the shit Nigger!
Nie wiem co strasznego w sql. I tak kiedyś byś poszedł. Kartkówka z chemii, niemca.
Ale może zaczną się próby do balu gimnazjalnego. Tak, będzie fajnie;D
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Nie wiem co strasznego w sql. I tak kiedyś byś poszedł. Kartkówka z chemii, niemca.
W gimnazjum to rzeczywiście nic strasznego
Kub$ki [ Senator ]
Ja miałem wcześnie wstać i się uczyć, przepisywać, uczyć, uczyć i przepisywać.
JUTRO DO SZKOŁY HAHAHAHA
Jedyne pocieszenia takie że tylko na 2tyg. a w pierwszy dzień ferii urodziny kumpla.
W gimnazjum to rzeczywiście nic strasznego
Spierdzielaj, przejebane jest :D
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
No i ja jeszcze 3 klasa. Oceny i punkty. Chcę się dostać na inf/mat/fiz.
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Też mam ferie po dwóch tygodniach, tylko zajebiste mam spr w tych między tygodniach wakacyjnych. Aż się rzygać chce.
Majkel -> i tak się nie dostaniesz.

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
[229]ekhemspierdalajekhe...

Qverty™ [ Legend ]
A ja mam jutro sprawdzian z chemii i z polaka i jeszcze bede musiał napisac pracę klasową z matmy i kartkówke z wosu a we wtorek sprawdzian z PO i co? Liceum to zuo...
Ale za to przez jdownloadera Prototyp mi się pobiera i jestem fajny...

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Rap napisz coś, bo widzę plebs sam tutaj

kęsik [ Legend ]
Głowa mnie boli.

raphunder [ Legend ]
Srry Fryzjer, dopiero teraz to przeczytałem, naprawdę przepraszam :(

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
A ja propsuję sam siebie bo czwarty dzień z rzędu alkohol we krwi

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Znowu w pizdu muzy wrzucania na ipoda
SzymX_09 [ Mr. Irony ]
amerykański rap. potem polski. jaram się rapem. od wielu lat.
raphunder [ Legend ]
A ja drukuje ściągi na PO, bo jutro może nam jebnąć spr na wejściu.
Pozdro, wieża mi się zjebaua :(
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Też mam ferie po dwóch tygodniach, tylko zajebiste mam spr w tych między tygodniach wakacyjnych. Aż się rzygać chce.
Ja też po 2 tygodniach wolne, joł :D
Majkel -> i tak się nie dostaniesz.
Właśnie.
Pozdro, wieża mi się zjebaua :(
Ja mam wieżę od mojej komunii :D I cały czas gra zajebiście :D
k42a_ [ The Blues ]
Dragon, Fryzjer --> Ważne, że wy się dostaliście tam gdzie chcieliście...
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Dragon, Fryzjer --> Ważne, że wy się dostaliście tam gdzie chcieliście...
No pewnie. Przecież nikt inny się nie liczy. Bo liczę się tylko ja, ja i ja. No i może Fryzjer. Co nie, Niko?
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
OD TYLU LAT, DOSTAŁEM SIĘ DO TEGO CO CHCIAŁEM I RUCHAM NAJLEPSZE DUPECZKI W SZKOLE, JAK MÓJ ZIOMEK DRAGON

kęsik [ Legend ]
Ja chce wakacje.

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
OD TYLU LAT, DOSTAŁEM SIĘ DO TEGO CO CHCIAŁEM I RUCHAM NAJLEPSZE DUPECZKI W SZKOLE, JAK MÓJ ZIOMEK DRAGON
Pozdro 600!
raphunder [ Legend ]
Ja chce wakacje.
No przydałyby się.
kali93 [ Isildur ]
Gra ktoś z Was w pokera na jakimkolwiek serwisie?:)
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ja idę sobie pierdolnąć pompki a później lecę się normalnie wykąpać i chyba spadam spać, bo jutro o rano wstanę i powiem "Kurwaaaa" I 2 tygodnie będzie zajeb jak cholera. Ale jeszcze tu zajrzę, spokojnie ;)
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
kali -> niestety, jedyną formę pokera jaką uprawiam to rozbierany, z dziewczynami oczywiście
kali93 [ Isildur ]
Fryzjer--> Taki też lubię, ale zarabiać też czasami trza c'nie?:D

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Jak zarabiać, na pokerze to tylko z panem danielsem i ziomami
kali93 [ Isildur ]
Za 4 centy nie kupię nawet puszki piwa, co dopiero o panie Danielsie mówić:( Poza tym połowa chłopaków u mnie w klasie to tłuki i nie ogarniają Texas'sa:(
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Osasuna - Real polecam na ruchanko :D
właśnie się dowiedziałem, że będę miał nowego gościa w klasie. Zobaczymy
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
właśnie się dowiedziałem, że będę miał nowego gościa w klasie. Zobaczymy
A ja się dowiedziałem, że do mnie do klasy w II półroczu dojdzie mój kuzyn, który nie umie się zachować... Taki błazen, jak chuj... I się wkurwiam. A oprócz tego chciałbym, żeby jakiś inny typ przyszedł :D Obcy pasażer Nostromo... :D
raphunder [ Legend ]
Do nas jakaś laska miała się przepisać. Ale ujowa jakaś, więc mi to tito.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Idę spać, elo ziomy.

kęsik [ Legend ]
Ja nie chce do szkoły.
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Idę spać Real 0-0.
ej vnm nara
Qverty™ [ Legend ]
Pier**le to, zdejmuje kominiare
Idę w kime lamy...

Kub$ki [ Senator ]
Real 0-0
Kub$ki [ Senator ]
Nieprzespana noc, zimny poranek.
Ja nie chce :((((((

kęsik [ Legend ]
Yo!
Qverty™ [ Legend ]
Kub$ki sprawdź gg bo odpisałem...
raphunder [ Legend ]
Wróciłem. Ufffff
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
I jest Quiz! Jarańsko.
Szkoła ssacks.
raphunder [ Legend ]
Spierdalaj. Ja się na Quiza nie załapałem.
W ogóle se obejrzałem ten stary wykład ostrego z czerwca, jajebie, skąd on te sample trzaska to ja nie wiem :O

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Dziś był luz w budzie, bo praktycznie nic nie robiliśmy na lekcjach... Oceny muszą być wystawione na piątek do 15... Ale i tak chcą wcześniej wystawiać, więc coś czuję, że będę miał trzytygodniowe ferie...
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Quiz <3
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
No co jest tak cicho?
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Nie wiem :( ja sobie Quiza słucham i jem pierniczki świąteczne.
Nowy koleś w klasie, raczej gites
kobe47 [ essaywhuman ]
MAM NOWY MONITOR.
mój drugi ogólnie, zmieniłem po 9 latach :D
no i Quiz też doszedł, ale na razie nie chce mi się słuchać.

Qverty™ [ Legend ]
Okazało się dzisiaj z jakim paszczurem na gadu pisałem...lol...
AWRUK!
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Nowy koleś w klasie, raczej gites
Już do was dołączył do klasy?
Okazało się dzisiaj z jakim paszczurem na gadu pisałem...lol...
Fota plis!
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Sory za dubla, ale muszę to powiedzieć... ALE RYJ! Wygląda na jakąś 13-14 latkę :D
Btw. Piję sobie właśnie wiśniówkę :P Wypiłem na razie kieliszek, jeszcze jeden i idę spać :P
kali93 [ Isildur ]
Qvert--> Myślałem że będzie gorze...xD

Qverty™ [ Legend ]
ALE RYJ! Wygląda na jakąś 13-14 latkę :D
No to masz nosa bo ma 14 lat
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Już do was dołączył do klasy?
Normalnie przepisał się i sobie chodzi :D Na razie nie ogarnia schematów, ale się przyzwyczai
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
słaba, ale miło się z nią rozmawiało :D ja nie wiem, jak to robię że wszystkie mi takie foty wysyłają

kęsik [ Legend ]
Branoc.

Qverty™ [ Legend ]
[277] LOl to już ta moja 14stka lepsza...
kali93 [ Isildur ]
Fryzjer--> Tzn jakie? Że w staniku? Nie dawno jakaś dziewoja co ją znam tak z widzenia, czasem do niej coś zagadam wysłała mi swoje nagie zdjęcie, zjebałem dziewoje za to niesamowicie.
raphunder [ Legend ]
Spać lecę dziubaski, pa :*

simson__ [ Forza Rossoneri ]
[277] to aż strach rozmawiać z takim czymś przez gg...

Qverty™ [ Legend ]
PODBIJAM MOJEGO CZŁOWIEKA SIMSONA BO RACJE MA ON JEDEN ON TAKI!!!
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Qverty -> Nie wyszło.
Pa rap :*
Qverty™ [ Legend ]
No fakt, nie wszedł...
Idę w kime...aha i poprosze o wirtualne znicze dla mnie bo moge nie dozyc jutra...jutro będzie armagedon w szkole i przetrwają najsilniejsi...
kubicBSK [ Legend ]
[*]
Dobranoc Wam.
A tak poza tym nie montujcie się tak w szkołę! Wyluzujcie, pouczcie się, czego macie się pouczyć bez stresu i dawaj na wakacje!

kęsik [ Legend ]
Yo!

kali93 [ Isildur ]
Kęsik--> Współczuję Ci....

Kub$ki [ Senator ]
kęsik - nie pochlebiaj sobie.
faner [ Druid Ewenement ]
No witam, witam :).
Kęsik - powodzenia ;>
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
kubic -> pjona :D też mam lekko wysrane, totalnie nic mi się nie chce. tylko siedzieć w tej szkole i słuchać Quiza oraz Tetrisa, bez kitu. Jeszcze z lubą się nie układa to w ogóle

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
pjona :D też mam lekko wysrane, totalnie nic mi się nie chce. tylko siedzieć w tej szkole i słuchać Quiza oraz Tetrisa, bez kitu. Jeszcze z lubą się nie układa to w ogóle
Ja teraz też mam na wszystko w budzie wyjebkę. Kurwa, z wszystkiego prawie wystawiają oceny i tylko wiara zagrożona cały czas coś na lekcjach poprawia a ja siedzę i się opierdalam. Tylko jutro przejebane, bo chce zrobić baba od chemii kartkówkę, ale ogółem lajt.
Btw. [227] Morda jak niewypał. :D
PODBIJAM MOJEGO CZŁOWIEKA SIMSONA BO RACJE MA ON JEDEN ON TAKI!!!
Ale FAIL jak chuj :D
<---
Fryzjer--> Tzn jakie? Że w staniku? Nie dawno jakaś dziewoja co ją znam tak z widzenia, czasem do niej coś zagadam wysłała mi swoje nagie zdjęcie, zjebałem dziewoje za to niesamowicie.
Głupi jesteś. :)

halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Tzn jakie? Że w staniku? Nie dawno jakaś dziewoja co ją znam tak z widzenia, czasem do niej coś zagadam wysłała mi swoje nagie zdjęcie, zjebałem dziewoje za to niesamowicie.
FOTA !
kali93 [ Isildur ]
Zmartwię Was ale nie dam, bo nie mam. Moja luba jakby to zobaczyła to chyba by mnie zaj**ała:D
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Zmartwię Was ale nie dam, bo nie mam. Moja luba jakby to zobaczyła to chyba by mnie zaj**ała:D
Bo śnieg.

kęsik [ Legend ]
Moja luba jakby to zobaczyła to chyba by mnie zaj**ała:D

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Dobrze, że moja nie zna tego forum...
Dobrze, że nie masz lubej :D
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Fajnych rzeczy się dowiedziałem. :0

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Fajnych rzeczy się dowiedziałem. :0
No to mów, czego przedłużasz? :D
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Takie zawirowania, pewna pani x na tej samej wycieczce, co spikłem się z lubą chciała do mnie już uderzać, ale moja ją wyprzedziła :0, niezły schemat c'nie?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Takie zawirowania, pewna pani x na tej samej wycieczce, co spikłem się z lubą chciała do mnie już uderzać, ale moja ją wyprzedziła :0, niezły schemat c'nie?
No zajebisty. Ty chujcu :(
raphunder [ Legend ]
Yo!
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
SIEMA ŚWINIO
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Co robił mój człowiek cały dzień?
Bo widzę, że tu pustki
jakby ktoś wszystkich wyrżnął w pień...
raphunder [ Legend ]
Twój człowiek rap spał, bo siostra mu zajęła kompa :(

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Też po szkole spałem, bo komp był zajęty :D
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Ja byłem u lekarza i będę mi niuchę pobierać i mocz mój badać też.
raphunder [ Legend ]
A co Ci jest fryzjerku Ty mały?

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Łooo... Teraz rodzice będą wiedzieć, że palisz...
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Niestety Dragonku nie w tym kierunku badania.
A co Ci jest fryzjerku Ty mały?
Po prostu jestem taki zajebisty, że lekarze chcą wiedzieć, w czym kryje się ta zajebistość. I robią serię badań.
a na serio regularne takie sprawdzenie czy jeszcze nie jestem wrakiem :D znajoma lekarka więc warto zobaczyć
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Niestety Dragonku nie w tym kierunku badania.
Wiem przecie. Chciałem Cię zeschizować :P
raphunder [ Legend ]
a na serio regularne takie sprawdzenie czy jeszcze nie jestem wrakiem :D znajoma lekarka więc warto zobaczyć
To tak jak ja. Teraz co pół roku będę musiał sobie pykać takie badanka.
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Leniwa teraz to tylko dragon, rap i ja. i dobrze
3majcie się ziomy

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Leniwa teraz to tylko dragon, rap i ja. i dobrze
3majcie się ziomy
Przetrwają najsilniejsi :D

raphunder [ Legend ]
POZDRO ZIOMY!
kubicBSK [ Legend ]
Przetrwają najsilniejsi :D
Ju ken sak maj Dik!
Mam limit od mamy! Mogę siedzieć do 23! Chyba się dostosuję, bo dzisiaj przyszedłem do szkoły o 11, a o 13 skończyłem lekcje:D Ale mi się spało słodkoo:)
kali93 [ Isildur ]
Leniwa teraz to tylko dragon, rap i ja. i dobrze
A ja to co k*wa?! Pies?!:(

kęsik [ Legend ]
Leniwa teraz to tylko dragon, rap i ja. i dobrze
Chyba pomineliście waszego kęsika rozpierdalatora.

kubicBSK [ Legend ]
Stwierdzam, że Kęsik to największy słodziak tej karczmy:D:*
I powiedz Kęsik jedno! Skąd do uja wiedziałeś, jaki jest herb Kambodży:D?

raphunder [ Legend ]
Wiadomo :D Z Kęsika zawsze mam ubaw :D

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ju ken sak maj Dik!
Dziękuję, postoję :)
Wiadomo :D Z Kęsika zawsze mam ubaw :D
Hy, hy, hy :D

raphunder [ Legend ]
Widzę, że Kęsik polubił to
<----
Bo widzę, że z 50 jego ostatnich postów jest właśnie z tym :P
Idę, elo!

kęsik [ Legend ]
CO TO KURWA ZA AVATAR DRAGOMIRKU JEST?!
Stwierdzam, że Kęsik to największy słodziak tej karczmy:D:*
:* :* :* :* :*
I powiedz Kęsik jedno! Skąd do uja wiedziałeś, jaki jest herb Kambodży:D?
Moje gimnazjum robiło wymianę uczniów z Bangladeszem i przez przypadek do Kambodży nas wywieżli.
Z Kęsika zawsze mam ubaw :D
Zwijany asfalt :D

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
CO TO KURWA ZA AVATAR DRAGOMIRKU JEST?!
DIIL dziewczynko :P
Zwijany asfalt :D
I prąd OFF o 22 :D

kęsik [ Legend ]
DIIL dziewczynko :P
No widzę cipeczko, że DIIL ale to nie pasuje.
I prąd OFF o 22 :D
Największa i najlepsza prowokacja w historii :D Wiosła i batmany wysiadają.
Do czego nie pasuje? :D
Do ogólnego wrażenia.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
No widzę cipeczko, że DILL ale to nie pasuje.
Do czego nie pasuje? :D
Btw. DIIL a nie DILL :D
Do ogólnego wrażenia.
Eee.. tam... Przyzwyczaisz się :D Co myślałeś, że cały czas będę miał smoka w avku? :D Już mi się zbrzydło to ;)

Qverty™ [ Legend ]
Zassało się! FAJNE AWRUK TO TO!!!
Ino kamera do dupy, widać że gierka pod konsole robiona.
Ale mój stary komputer jeszcze max detale dośc nowej gierki ciagnie płynnie...
kubicBSK [ Legend ]
Jeb, ja ledwo na Czechach byłem, a Ty w Kambodży:D
How it's possible?!
Mistrz! Przecież Ty to przed wakacjami zacząłeś pobierać:D

kęsik [ Legend ]
Qverty na początku też tak myślałem. Potem było już tylko gorzej.
How it's possible?!
No mieliśmy mundurki z Bangladeszu i postanowiliśmy, że pojedziemy do nich i będziemy udawać gangsterów. No ale przwożnik pomylił rzeki w Chinach i wylądowaliśmy w Kambodży.
On się tam urodził :D
A potem bocian mnie zapierdolił i zostawił w tej dziurze, potocznie zwanej Szczecinem.

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Jeb, ja ledwo na Czechach byłem, a Ty w Kambodży:D
How it's possible?!
On się tam urodził :D
Mistrz! Przecież Ty to przed wakacjami zacząłeś pobierać:D
<---
Idę ćpać, dobranoc.

kęsik [ Legend ]
Idę ćpać
Nie wytrzymałem musiałem dać tą emotikonkę.
kubicBSK [ Legend ]
No ale przwożnik pomylił rzeki w Chinach i wylądowaliśmy w Kambodży.
Jeeb, ale tropik czuje teraz na forum! Jutro powiem ziomkom, że znam kogoś, kto był w Kambodży i nie ważne, że pierwszą ich reakcją będzie but:D

kęsik [ Legend ]
Dobra idę spać bo nie ogarniam. Branoc :*

Qverty™ [ Legend ]
Mistrz! Przecież Ty to przed wakacjami zacząłeś pobierać:D
Zacznijmy od tego że to chyba w sierpniu albo pod koniec lipca wyszlo to jak moglem pobierać przed wakacjami głabie?
Pobierałem w wakacje ale mi się źle party pościagały. Tera w dzień elegancko mi się zaciagneło.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
IDĘ WŁAŚNIE ZARAZ DO SZKOŁY, AWRUK, WIECIE? I MAMY JASEŁKA I TEATR, WIECIE? I W OGÓLE UJOWY DZIEŃ SIĘ ZAPOWIADA, BO MI SIE NIE CHCE IŚĆ, WIECIE? A JESZCZE MUSZĘ POWALCZYĆ O OCENĘ Z CHEMII, BO JUTRO SPRAWDZIAN Z CAŁEGO ROKU, A JA CHCĘ MIEĆ PIĄTKĘ, WIECIE? A MEFSYBIL SIĘ OBRAZIŁ NA NAS I STRZELIŁ CHYBA FOCHA, WIECIE?
raphunder [ Legend ]
Jestem z tobą Szymek! Pamiętaj!
Mimo to, że na szkołę mam lekko wyjebane to też mam takie dni, bezkitu :(
A tak w ogóle dobre ziomy, zarzućcie jaką zajebistą raperską bluzę, bo mama dała hajs na taką oną. Cena bez przesady oczywiście, tak do 80.

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
raphunder [ Legend ]
Co jest Niko?
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Nie układa się a ja jestem emo cipką i żalę się tym na forum

raphunder [ Legend ]
To smutne
Z lubą się nie układa?

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
No
chcę ferie z ziomkami i się ujebać jak szpadel
raphunder [ Legend ]
A co Wam jest?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Eyy... Niko, sup my man? What the fuck? Dlaczego się nie układa?
Btw. na ferie też mam zamiar się upierdolić albo zjarać. I chyba się zjaram, ostatni raz jarałem w... 2009! Czyli jakby nie patrzeć rok temu! :D
raphunder [ Legend ]
A ja nie mam hajsu na jakieś tam jarania. Trzeba się uskuteczniać i zbierać na płytki oraz na słuchawki, żeby się lepiej bity robiło moje ziomy. Pozdro!
Ed.
Bezkitu, rzeczywiście teraz tylko ja, dragon i Fryzjer piszemy :D

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
A ja nie mam hajsu na jakieś tam jarania. Trzeba się uskuteczniać i zbierać na płytki oraz na słuchawki, żeby się lepiej bity robiło moje ziomy. Pozdro!
Zrób człowieku zamęt
Bo masz do tego talent.
Ale ja słuchawfonów nie potrzebuję, więc mogę się zjarać! I kurwa, chodzi mi to po głowie już tyle czasu, że muszę się skuć i będę zajebisty. Tak, będę zajebisty.
Bezkitu, rzeczywiście teraz tylko ja, dragon i Fryzjer piszemy :D
Nie powiem, żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało :D

raphunder [ Legend ]
Nie powiem, żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało :D
Nie no, mi też nie, ale wiesz na dłuższą metę to trochę męczące będzie jak fryzjer będzie wbijał i narzekał na lubą, ty będzie pisał i jaraniu a ja chuj wie o czym :D

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Nie no, mi też nie, ale wiesz na dłuższą metę to trochę męczące będzie jak fryzjer będzie wbijał i narzekał na lubą, ty będzie pisał i jaraniu a ja chuj wie o czym :D
Że przepraszam, czy ja cały czas gadam o jaraniu? :P
Btw. Przecież będą tu pisać... Tyle tylko, ze my mamy najbardziej teraz na budę wyjebane i dlatego też mamy najwięcej czasu/ochoty na pisanie :D
kali93 [ Isildur ]
Dragon--> Ch*ja prawda, ja czasu też mam dużo tylko pie**locie takie głupoty że nie chce mi się pisać:)

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Mam nadzieję Dejwidzie, że nie rozjuszy cię fakt iż wpiszę się ja. ;P
Jaram się Zeusa Albumem, że nie powiem... Bity masakra.
Fryzjer ---> Oj tam od razu emo- cpią... Pozwolę sobie Zeusa właśnie zacytować:
Żaden z nas, nie jest tu wyłącznie liczbą IP
Pozdro z Piły ziomku mój i się nie martw ;]
kali93 [ Isildur ]
kyaku--> Podać wazelinę?:P
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Mam nadzieję Dejwidzie, że nie rozjuszy cię fakt iż wpiszę się ja. ;P
Ej, ej, ej... Co jest? Przecież ja nikomu nie bronię tu pisać! :) Chillout men.

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Ej, ej, ej... Co jest? Przecież ja nikomu nie bronię tu pisać! :) Chillout men.
Spoko synu, też sobie jaja robię one.
Podać wazelinę?:P
Że słucham?

===Schejkimenn=== [ Legend ]
Słuchając autodissu Ciecha, śmiechłem gromko.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Spoko synu, też sobie jaja robię one.
Okej okej ziom, już luz, bez spiny, na serio.

Qverty™ [ Legend ]
AWRUK któren chce zobaczyć jak gram?

raphunder [ Legend ]
MAM TAK SAMO JAK TY
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
[355] Sam grałem i nie chce mi się oglądać tego... Btw. nudna gra ;)
Kurde, idę się kąpać, bo dziś są "Chłopaki nie płaczą" na TVP2... Muszę obejrzeć ;)

kubicBSK [ Legend ]
Zacznijmy od tego że to chyba w sierpniu albo pod koniec lipca wyszlo to jak moglem pobierać przed wakacjami głabie?
Super! I po gówno mi wyjeżdżasz z głąbem? Jeszcze nigdy na Ciebie słowa nie powiedziałem, w przeciwieństwem do innych, ale Ty akurat musiałeś jedynie na mnie wyjechać:) ŻARTOWAŁEM, ale przynajmniej to pokazuje, że jesteś gościem sztywnym, jak penis po garści viagry.

kobe47 [ essaywhuman ]
ależ to jest piękne :O

raphunder [ Legend ]
Piękny to jest mój nowy bit.
SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Zróbcie nową ;)

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
To zrób
raphunder [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9874756&N=1