K_zul [ Centurion ]
ZABIŁ KTOŚ CZARNEGO SMOKA W IW2
zabił ktoś czarnego smoka w puszczy w icewndzie2???
frer [ Konsul ]
NIE. I o takie żeczy pytaj się na wątku dotyczącym ID2.
Colonel_CoBrA [ Konsul ]
Tego w świątyni yuan-ti? Jasne. Nie pokazuj mu się na oczy i wyślij umarlaków, powolutku go zadziabią, a on ich nie zaatakuje, ale uwaga nie za każdym razem zadziała więc próbuj do skutku...
Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]
Zaciukałem go frontalnym atakiem, typu kto żyw ten niech pierze wroga i się udało.

K_zul [ Centurion ]
który poziom miałeś(około)??
frer [ Konsul ]
ja zabiłem go jak miałem 1 poziom i zabiłem go magicxznym pociskiem.
Karl_o [ APOCALYPSE ]
Ja jeszcze nie doszedlem do zadnego smoka w IC2. czy smoki w IC2 sa trudniejsze do poonania niz w BG2?? i czy sa na nie juz jakies wyprobowane sposoby??
frer [ Konsul ]
Tak są o wiele trudniejsze bo mają 300 000pż i KP 200, a już nie licze 500% odporności na wszelkie obrażenia. Jedyny wypróbowany sposób to walić głową w ściane aż się zmondrzeje i nie będzie się wymyślało nowych skrótów dla ID2 ( lub IWD2 jak kto woli, ale nie IC2). Można też tego smoka zapierdzieć na śmierć.
frer [ Konsul ]
JUŻ WIEM KTO ZABIŁ SMOKA. To był Czerwony kapturek i wilk bo uknuli spisek przeciwko babci, a smok stał im na drodze.