GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ZABIŁ KTOŚ CZARNEGO SMOKA W IW2

30.12.2002
22:46
[1]

K_zul [ Centurion ]

ZABIŁ KTOŚ CZARNEGO SMOKA W IW2

zabił ktoś czarnego smoka w puszczy w icewndzie2???

31.12.2002
10:30
[2]

frer [ Konsul ]

NIE. I o takie żeczy pytaj się na wątku dotyczącym ID2.

31.12.2002
12:29
[3]

Colonel_CoBrA [ Konsul ]

Tego w świątyni yuan-ti? Jasne. Nie pokazuj mu się na oczy i wyślij umarlaków, powolutku go zadziabią, a on ich nie zaatakuje, ale uwaga nie za każdym razem zadziała więc próbuj do skutku...

31.12.2002
22:42
[4]

Iarwain Ben-Adar [ Generaďż˝ ]

Zaciukałem go frontalnym atakiem, typu kto żyw ten niech pierze wroga i się udało.

01.01.2003
22:38
smile
[5]

K_zul [ Centurion ]

który poziom miałeś(około)??

02.01.2003
09:55
[6]

frer [ Konsul ]

ja zabiłem go jak miałem 1 poziom i zabiłem go magicxznym pociskiem.

02.01.2003
10:02
[7]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Ja jeszcze nie doszedlem do zadnego smoka w IC2. czy smoki w IC2 sa trudniejsze do poonania niz w BG2?? i czy sa na nie juz jakies wyprobowane sposoby??

02.01.2003
10:06
[8]

frer [ Konsul ]

Tak są o wiele trudniejsze bo mają 300 000pż i KP 200, a już nie licze 500% odporności na wszelkie obrażenia. Jedyny wypróbowany sposób to walić głową w ściane aż się zmondrzeje i nie będzie się wymyślało nowych skrótów dla ID2 ( lub IWD2 jak kto woli, ale nie IC2). Można też tego smoka zapierdzieć na śmierć.

02.01.2003
13:05
[9]

frer [ Konsul ]

JUŻ WIEM KTO ZABIŁ SMOKA. To był Czerwony kapturek i wilk bo uknuli spisek przeciwko babci, a smok stał im na drodze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.